Kusový koberec Mujkoberec Original 104177 120x170

Kusový koberec Mujkoberec Original 104177 120x170

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Pěkný tmavý orientální koberec Mujkoberec 104177 se vyrábí z měkkého polyesterového vlákna a Vás tak potěší svým měkkým povrchem, který se ale zároveň díky krátkému vlasu snadno čistí a udržuje. Celý popis
1 699 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma
Partner: Můjkoberec

Na objednání u partnera

30.6.2021 - 7.7.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Můjkoberec

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100018653586

Popis

Orientální kusové koberce z řady Mujkoberec Original se vyrábí z měkkého polyesterového vlákna. Jejich výroba probíhá strojově, ale následné potištění pomocí šablon a barev je provedeno ručně. Jedná se o koberce, jejichž vlas je krátký, takže se snadno čistí a udržují. Mezi jejich přednosti patří zejména velmi dobrá kvalita či obšití na všech stranách. Tyto orientální koberce vytvoří v domácnosti nezapomenutelnou atmosféru. Jedná se o skvělou volbu zejména do obývacích pokojů, kde naplno vyniknou.

Mujkoberec Original

Mujkoberec Original je mateřská řada koberců, které jsou vyrobeny různými výrobci speciálně pro Mujkoberec. Při výrobě je dbáno na unikátní vzory a příjemné materiály. Díky spolupráci s mnoha evropskými výrobci koberců Vám můžeme nabídnout velmi výhodnou cenu, oproti konkurenčním výrobkům. Koberce Mujkoberec Original lze zakoupit výhradně na eshopu či prodejně Mujkoberec.cz nebo na stránkách prodejce MALL.cz. Naši vlastní kolekci budeme do budoucna určitě rozšiřovat.