Chemical Guys Oživovač plastů a gum Tire + Trim Gel (16 oz)

Značka: Chemical Guys

Partnerský prodej

Chemical Guys Oživovač plastů a gum Tire + Trim Gel (16 oz)

Trim & Tire gel je impregnační přípravek na olejové bázi na pneumatiky a gumové části vozidel od Chemical Guys. Gel navrací původní vzhled i barvu exteriérovým gumovým partiím automobilu. Gumy ale i plasty chrání před dalším znečištěním a stárnutím. Lze jej použít i do motorového prostoru. 473 ml Celý popis

499

499 Kč včetně DPH
Posledních pár kusů za tuto cenu!

  Náš kód: 100002855056

Popis

Popis produktu

Trim & Tire impregnační gel na pneumatiky a plast

Vlastnosti produktu

  • impregnační dressing pro pneumatiky a plasty
  • dlouhá výdrž
  • rychlá absorbce bez mastného filmu
  • perfektní pro venkovní plasty nárazníky, blatníky, dveřní a okenní těsnění, pneumatiky a další
  • vysoký lesk s mokrým efektem
  • obnovuje a regeneruje vzhled pneu i plastových částí

O produktu

Impregnační gel na olejové bázi na exteriérové gumové a plastové části automobilu, regeneruje, oživuje a obnovuje vzhled jak gumových částí jako je těsnění, pneu a další, tak plastových částí jako jsou nárazníky, lišta pod čelním sklem a kryty blatníků. Ošetřenému místu dodává lesk s mokrým efektem a nezanechává mastný film. Chrání před špínou, vlhkostí a UV zářením. Proniká hluboko do povrchu a hloubkově ho vyživuje, zvlhčuje a obnovuje vysušená a vybledlá místa.

Místo nejdříve vyčistěte vhodným přípravkem, následně kápněte malé množství na mikrovláknový aplikátor, pamatujte, že více přípravku neznamená lepší výsledek a přípravkem šetřete a aplikujte tenkou vrstu přípravku na požadované místo. Gel velmi rychle absorbuje a místo se začne lesknout bez mastného filmu. Pokud chcete méně lesklý povrch otřete místo čistou a suchou mikrovláknovou utěrkou. Pokud chcete více lesku po 10 minutách aplikaci opakujte. Doporučujeme po aplikaci vyčkat hodinu než vůz budete používat, pro lepší zaschnutí přípravku.

Technické specifikace

  • objem: 473 ml


Parametry

Parametry produktu %1% %2%