Pikatec Ochrana Textilu

Pikatec Ochrana Textilu

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Ochranný prostředek, který extrémně chrání sedačky textilní, z broušené kůže nebo umělé kůže typu alcanatara. Přípravek obalí vlákno a to je pak chráněné proti poškození ať už mechanickému či chemickému. Je výborně hydrofobní. Skvěle se také hodí na plátěné střechy. Celý popis
499 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Partner: PIKATEC

Skladem u partnera 5+ kusů

4.8.2021 - 5.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera PIKATEC

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100004048700

Popis

Hydrofobní nanotechnologický prostředek, který slouží k ochraně textilií v inetriérech vozů. Nanočástice (miliardtina metru) snadno pronikají do struktur textilních materiálů a utvářejí okolo vláken neviditelnou nanovrstvu, která odpuzuje nečistoty i ostatní molekuly kapalin. Cizí látky tedy nemohou proniknout k textilnímu vláknu, který takto odolává vlhkosti, zašpinění a vzniku skvrn, a to i od agresivních látek (káva, krev, červené víno, olej, tuky, zbytky potravin, chemikálie). Veškeré kapaliny vlivem hydrofobního (vodoodpudivého) efektu z povrchu ošetřené textilie jednoduše sklouznou. Prostředek zpevňuje textilii proti otěru a chrání ji před UV zářením i při proměnlivých teplotách. Ošetření povrchu přípravkem Nano Protect Textile není vidět a ani na omak nejsou cítit žádné změny (je nelepivý a dokonale prodyšný). Po vyprání například potahů sedadel je nutné ošetření přípravkem Nano Protect Textile zopakovat.

Využití 10 m2.

Návod k použití

Před samotnou aplikací doporučujeme textilie otřít mikrovláknovou utěrkou, na kterou si nastříkáme přípravek Nano Clear Glass. Tím z látky odstraníme zbytkové mastnoty a impregnace, které by mohly zapříčinit omezenou funkčnost nanoochrany. Na suché, a takto očištěné textilie naneseme ze vzdálenosti 20 – 30 cm pomocí rozprašovače tenkou souvislou vrstvu prostředku Car Nano Protect Textile. V případě silné textilie doporučujeme nanesenou vrstvu „vmasírovat“ nesavým hadříkem do struktury látky. Přípravek se tak lépe dostane k vláknům. Necháme uschnout při teplotě do max. 40° C. Ochranný efekt nastává cca 1 hodinu po uschnutí. Optimální ochranný účinek nastává až po 12 hodinách, kdy se nanočástice na povrchu urovnají a vytvoří ochranný štít (po vytvoření krystalické mřížky). Aplikujte pouze na textilie zbavené nečistot, mastnot i ochranných prostředků (např. aviváže). Tyto prostředky jsou uchyceny též na vláknech a prostředek Nano Protect Textile by se uchytil na nich (ne na vláknech) a nefungoval by správně.