Life Force Natural Humic Acids pro organické zemědělství, akční set 2 x 3 Kg, organické hnojivo a aktivátor půdy, zvláště vhodné i pro pokojové rostliny.

Life Force Natural Humic Acids pro organické zemědělství, akční set 2 x 3 Kg, organické hnojivo a aktivátor půdy, zvláště vhodné i pro pokojové rostliny.

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Akce Novinka
Dlouhodobě působící půdní kondicionér pro zvýšení úrodnosti půd s nízkým obsahem humusu a zlepšení struktury všech typů půd. Zdroj přírodních huminových kyselin ze sibiřského Leonarditu sloužící k urychlení hromadění humusu v půdě a ke zvýšení úrody. Organické hnojivo. Celý popis
990 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
739 Kč
-25%
Platí do 3.12.2021 nebo do vyprodání

Skladem u partnera 5 kusů

3.12.2021 - 6.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera ITL Innovation Technology for Life, s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100032268408

Popis

Bio zemědělství. Faktor úspěchu.

Bio produkt je v myslích většiny kupujících je produkt, který je chutnější, „přirozenější“ a zcela bezpečný. Jakási alternativa k „babičkovým“ jablkům a petrželce z nejbližšího trhu. Ve skutečnosti však mikro zemědělství čelí stejným problémům, jako velké zemědělské podniky.

Pro malé a střední podniky je však obtížnější přežít. Spotřebitelé jsou chytřejší. Mnoho lidí má speciální přístroje pro kontrolu množství dusičnanů v ovoci a hodnotí kvalitu zemědělského produktu nejen podle jeho vzhledu.

Ekologické zemědělství je hlavním a ve skutečnosti jediným jistým způsobem, jak může farma zvítězit v konkurenci velkých podniků, které lákají kupce za nízké ceny, ale kvůli tomu obětují ekologickou čistotu produktu.

V naší době neexistuje žádná panenská úrodná půda. A složení půdy dlouho používaných pozemků se v důsledku lidské zemědělské činnosti výrazně změnilo. Kyselost půdy je v mnoha oblastech nad normální a tento problém je třeba řešit.

Ošetření půdy herbicidy vám umožní rychle se vyrovnat s plevelem, ale ohrožuje jak prospěšné plodiny, tak lidské zdraví. A organická hnojiva (jako je hnůj nebo kompost) obsahují semena plevelů, což vytváří začarovaný kruh nekonečného boje. Navíc v současné době hnůj obsahuje také antibiotika – to znamená, že jeho zavedením do půdy vytváříme prostředí, ve kterém se bakterie užitečné pro tvorbu úrodné půdy nemohou normálně vyvíjet.

Přírodní zemědělství ve starověku bylo založeno na využití principu střídání plodin. Dnes tato metoda není vůbec nákladově efektivní. Technologie používání zeleného hnoje je účinnější. Problém to však úplně nevyřeší. Ale v kombinaci s jinou alternativou k hnojení – půdními pomocnými látkami – může zelené hnojení poskytnout vynikající a hlavně rychlý účinek. To je odpověď na otázku, jaká hnojiva musíte zvolit pro bezpečnou a efektivní kultivaci půdy.

Hlavním faktorem úrodnosti půdy je procento huminových kyselin v ní.

Huminové kyseliny jsou produkty konečné fáze rozkladu živočišných a rostlinných organismů. Jsou to ty, které jsou asimilovány rostlinami jako celkem, zatímco běžná minerální nebo organická hnojiva jsou méně než poloviční, zatímco minerální hnojiva vedou k tvorbě dusičnanů v plodech, které jsou škodlivé pro lidské zdraví. 

Kde však získat tyto huminové kyseliny v množství dostatečném pro úplné oživení úrodnosti půdy?

Jejich zdrojem je leonardit, organické usazeniny staré miliony let. Po tak dlouhou dobu probíhají v organických zbytcích rostlin a živočichů složité chemické procesy, jejichž výsledkem je vytvoření vrstvy podobné měkkému hnědému uhlí, ale liší se od ní vyšším oxidačním stavem.

Leonardit se používá k výrobě kondicionéru Reasil Soil Conditioner.

Složení půdy, když se do ní zavádí půdní kondicionér, a to i v malém množství, se velmi nápadně mění.

Pozemek je nejen obohacen potřebnými mikroelementy, ale také se stává drobivější, „dýchá“, lépe zadržuje vodu.

Potřeba konvenčních minerálních a organických hnojiv je snížena na minimum nebo zcela zmizí. A sklizeň se stává bohatší, chutnější a bezpečnější pro zdraví. Vaši spotřebitelé určitě ocení vaši volbu pro ekologické zemědělství.

Life Force® Půdní kondicionér – je registrovaná ochranná známka a inovativní technologie, která zlepšuje úrodnost půdy.

 • Kvalitu a účinnost potvrzují světové laboratoře.
 • Speciální produkt vhodný pro ekofarmy.
 • Huminové kyseliny – hlavní složka a „kostra“ každé půdy.
 • Přírodní huminové kyseliny pochází ze sibiřského Leonarditu. 
 • Obohacuje a zásobuje půdu huminovými kyselinami.
 • Umožňuje pěstovat plodiny bez použití minerálních dusíkatých hnojiv, což je základní princip ekologického zemědělství.
 • Odpovídá mezinárodním normám ekologického zemědělství, včetně norem přijatých v EU a USA.
 • Může být také použit v tradičním zemědělství.
 • Účinné pro použití v každém ročním období.
 • Vrací půdu do přirozené úrodnosti.
 • Obnovuje pufrovací schopnost půdy a neutralizuje problémy způsobené nízkými nebo vysokými hodnotami pH půdy.
 • Účinný absorbent vody: zadržuje vodu v půdě a chrání rostliny před suchem.

Aplikuje se jakýmkoli způsobem, dokonce i na horní část rostliny. Nezanechává žádné popáleniny na listech, a to ani u mladých rostlin.

Použití produktu při pěstování zeleného hnoje s následným začleněním zeleného hnoje do půdy poskytuje maximální účinek na zvýšení úrodnosti půdy. 

Huminové kyseliny jsou obzvláště důležité pro pokojové rostliny, neboť přirozená tvorba humusu v domácích podmínkách nemožná. Zavedení huminových kyselin přispívá k obnově listu a květu pokojových rostlin. Huminové kyseliny jsou univerzální hnojiva, která stimulují růst a vývoj rostlin ve všech fázích vegetačního období.