Berger Elektrický sonický zubní kartáček TB Optimal White

Berger Elektrický sonický zubní kartáček TB Optimal White

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Typ:sonický Napájení:2600 mAh akumulátor Počet kmitů za minutu:40 000 Odolný proti stříkající vodě:IPX 7 Rozměr:2282726 mm Vaha:92 g Počet programů:5 Časovač:2 min, interval 30 sekund Výdrž baterie:90 dnu (2 × 2min denně) Celý popis
599 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma
Partner: DS EXIM

Již se neprodává

Zboží partnera DS EXIM

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100050097657

Popis

Berger TB Optimal – sonický zubní kartáček

Zářivě čisté zuby jako z reklamy na zubní pastu může mít opravdu každý! Se sonickým zubním kartáčkem Berger TB Optimal je péče o chrup snadná, protože díky 40 000 ultrazvukovým impulzům dokonale, a přitom šetrně vyčistí chrup, mezizubní prostory a dásně od plaku, nečistot a zbytků jídla. Vhodné je použití i s rovnátky.

Zdravé zuby pomocí nejnovější technologie

Sonické elektrické kartáčky dokonale vyčistí chrup pomocí nejnovější technologie ultrazvukových vln. Oproti běžným elektrickým kartáčkům s rotačním mechanismem nedochází k poškození dásní a odhalování zubních krčků. Sonický kartáček čistí vertikálním směrem pomocí ultrazvukových impulzů, je tak vhodný pro bezpečné každodenní použití. Balení obsahuje 3 kartáčkové vyměnitelné hlavice, které mají měkké a poddajné štětiny pro vyčištění těžko přístupných míst.

5 režimů pro čisté a zářivě bílé zuby

Sonický kartáček Berger TB Optimal umožňuje hloubkové čištění včetně masáže dásní i bělení zubů v rámci 5 programů:

  • Whitening – pomocí tohoto vibračního režimu s 40 000 impulzy za minutu a oscilacemi 4 mm se jemně odstraní skvrny na zubní sklovině a zuby budou zářit běloskvoucím leskem.
  • Běžné čištění (Daily) – vhodný program pro denní čištění ráno a večer pro odstranění zbytků potravy, bakteriálního plaku a dalších nečistot s 36 000 vibracemi za minutu a oscilacemi 3 mm.
  • Sensitive – 34 000 vibrací s oscilacemi 3 mm jemně vyčistí citlivé zuby.
  • Leštění (polish) – v rámci tohoto nastavení dochází až k 38 000 sonickým pohybům za minutu, což zajišťuje hloubkové čištění a intenzivní vybělení zubů.
  • Masáž – masážní program osciluje 1–3 mm při 36 000 impulzech za minutu a provádí příjemnou masáž a prokrvení dásní, vhodný režim pro snížení rizika vzniku parodontózy.

S USB dobíjením

Sonický zubní kartáček Berger TB Optimal je vybavený vestavěnou výkonnou baterií s kapacitou 2600 mAh s možností dobíjení přes USB kabel, který je součástí balení. Baterie vystačí na 3 týdny při použití 2krát denně. Používání usnadňuje časovač, který rozděluje 2minutovou dobu čištění na 30vteřinové úseky pro vyčištění jednotlivých částí úst. Elektrický zubní kartáček je omyvatelný a vodotěsný (IPX7).

Typ: sonický

Napájení:2600 mAh akumulátor

Počet kmitů za minutu: 40 000

Odolný proti stříkající vodě: IPX 7

Rozměr: 228×27×26 mm

Vaha: 92 g

Počet programů: 5

Časovač: 2 min, interval 30 sekund

Výdrž baterie: 90 dnu (2 × 2min denně)