Berger Ústní sprcha WF Premium

Berger Ústní sprcha WF Premium

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Objem nádržky: 150 ml Druh: bez stanice, cestovní Napájení: akumulátorové Počet trysek v balení: 4 Režimy: 3 (normal, soft, pulse) Výdrž baterie: 30 dnu (2 × 2min denně) Celý popis
1 299 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
899 Kč
-30%
Doprava zdarma
Partner: DS EXIM

Skladem u partnera 5+ kusů

21.9.2021 - 22.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera DS EXIM

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100050102284

Popis

Berger WF Premium – ústní sprcha

Trápí vás nepříjemný dech? Trpíte častými bolestmi dásní nebo zvýšenou kazivostí zubů i přes pravidelnou a důslednou zubní péči? Veškeré tyto potíže vyřeší snadno a rychle elektrická ústní sprcha Berger WF Premium, která pomocí pulzujícího vodního proudu odstraní nečistoty z ústní dutiny, mezizubních prostorů a kolem rovnátek.

Krásný úsměv bez obav

Vodní čerpadlo ústní sprchy Berger WF Premium s frekvencí 1 400 pulzů za minutu vhání proud vody pod nastavitelným tlakem 80–160 PSI do ústní dutiny, čímž dochází k dokonalému vyčištění zubů, mezizubních prostor a dásní od nepříjemného plaku, bakterií a usazených zbytků jídla. Unikátní vodní sprcha se dostane snadno do těžko přístupných míst a tím vyčistí dokonale zuby, které budou zase zářit jako po ošetření u dentální hygienistky.

Kvalitní a účinná péče pomocí proudu vody

Jak dokonale vyčistit zuby pomocí zubního kartáčku? Těžko, do hůře dostupných míst se kartáčkem přes sebelepší snahu nedostanete. Právě v této chvíli nastupuje na scénu ústní sprcha Berger WF Premium, díky které se zase bude chlubit bezchybným úsměvem! Čištění je možné pomocí 3 režimů nastavení. Režim normal zajišťuje běžné každodenní čištění, soft s měkčím proudem vody a nižším tlakem je vhodný při citlivých dásních, léčbě parodontálních chobotů nebo bolestech v ústní dutině a pulse potěší dásně jemnou masáží pro regeneraci a zabránění vzniku parodontózy.

Snadné použití doma i na cestách

Ústní sprcha Berger WF Premium je vybavena výkonnými dobíjecími bateriemi s kapacitou 1 500 mAh s možností nabíjení přes USB port, příslušný kabel je součástí balení stejně jako 4 vyměnitelné trysky. Při běžném používání 2krát denně po dobu 2 minut vydrží baterie nabité po dobu 30 dnů. Snadné používání usnadňuje velké tlačítko pro spuštění ON/OFF a časovač, o stavu baterie informuje kontrolka stavu baterie. Objem vestavěné nádržky je 150 ml. Dodává se v černém provedení včetně pouzdra. 

Objem nádržky: 150 ml

Druh: bez stanice, cestovní

Napájení: akumulátorové

Počet trysek v balení: 4

Režimy: 3 (normal, soft, pulse)

Výdrž baterie: 30 dnu (2 × 2min denně)