Braun SatinHair 7 - HD 785 - zánovní

Braun SatinHair 7 - HD 785 - zánovní


Zánovní

Vysoušeč vlasů Braun SatinHair 7 HD 785. Profesionální vysoušeč vlasů s AC motorem a zabudovaným tepelným čidlem. Díky ionizační technologii nebudou při vysoušení vaše vlasy elektrizovat. U fénu najdete i difuzér a tvarovací koncovku. Celý popis

1530
Rozbaleno
2 499 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
1 530 Kč
-38%
Skladem poslední 1 kus
 
 

Zánovní

Zánovní zboží mohlo být vyzkoušeno nebo krátkodobě používáno. Může nést známky lehkých estetických vad (např. drobné škrábance), které ale vizuálně příliš neruší a nemají žádný vliv na použitelnost. Zboží prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, obsah balení je ale kompletní. Na výrobek se vztahuje záruka o délce 21 měsíců.

Krátce používané zboží. Obsah balení je kompletní a plně funkční, se zárukou 21 měsíců. Může nést drobné známky používání a mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 21 měsíců (IČ 21 měsíců) Kód: 2668971

Popis

Popis produktu

Optimální kontrola teploty. Profesionální výsledky stylingu. Nový profesionální vysoušeč vlasů Braun Satin Hair 7 SensoDryer vám poskytne vynikající zkušenosti s úpravami vašich vlasů. Prémiový a nejvíce sofistikovaný fén má unikátní kombinaci inteligentních tepelných sensorů s výkonem profesionálního vysoušeče. Zabudované tepelné čidlo snímá proudění vzduchu 600× krát za minutu pro optimální teplotu, silný výkon a zdravě vypadající vlasy. Profesionální vnitřní ventilátor s AC motorem vytváří robustní proudění vzduchu. To vše završuje inovativní IONTec technologie, která brání vlasům ve zbytečném krepatění a polétávání.

Hlavní vlastnosti výrobku:

1.Tepelné čidlo – Termo sensor Snímá proudění vzduchu a upravuje teplotu pro maximální kontrolu tepla. 2.Profesionální AC motor Pro 5× krát delší životnost. 3. Profesionální vnitřní ventilátor s ochranným vyjímatelným filtrem S rychlým koncentrovaným tokem vzduchu

Inovační technologie IONTEC

Proud vzduchu je obohacen o miliony aktivnich iontů, ktere obklopi každy jednotlivy vlas, uhladi nakadeřeni a eliminuji staticky naboj. Usnadňuje upravu vlasů, obnovuje vlhkost a přirozeny lesk vlasů.

Rovnoměrné rozložení tepla

Brání přesušování a zajišťuje rychlé vysoušení

Infračervený topný systém

Pro účinné a rychlé vysoušení.

Nastavení proudu vzduchu a teplotního stupně se zapamatováním poslední volby:

Červené LED kontrolky pro 4 teplotní nastavení. Modrá LED kontrolka pro studený vzduch. 2 volby proudění vzduchu.

Pokročilá kontrolka tepla

Pracuje s optimálními teplotami pro delší zachování barvy vlasů

Dodatečné vlastnosti:

Pro přesně tvarované účesy

Extra úzká směrová tryska je speciálně navržená pro přesné vysoušení a úpravu vlasů.

Ideální pro úpravu kudrlin

Vysoušení vlasů do vlnitých účesů je s difuzérem ještě snadnější. Difuzér usměrní proudění vzduchu do jemného proudu, takže si můžete vlasy vysoušet šetrně. To zároveň znamená více pevnějších vln a znatelně méně polétavosti. Konkávní tvar hrotů difuzéru se přizpůsobuje tvaru vaší hlavy a poskytuje tak při úpravě vlasů zvýšené pohodlí.

Dokonalé zakončení

Funkce ochlazovacího stupně váš účes dokonale zafixuje.

Přizpůsobí se vašemu typu vlasů

Vysoušeč vlasů Satin Hair 7 HD 785 SensoDryer se přizpůsobí všem typům vlasů a potřeb. Má 4 stupně nastavení teploty a 2 intenzity proudění vzduchu, které lze nastavovat zvlášť. Takže lze docílit i silného proudu vzduchu při nízké teplotě. 2 možnosti uchopení při fénování – A) za rukojeť nebo za B) tělo vysoušeče. Díky speciálnímu systému ochlazování vzduchu zůstává tělo vysoušeče stále studené.

  • 2000 W
  • síťový přívod 2m
  • závěsné očko

Obsah balení:

  • profesionální vysoušeč vlasů Braun HD 785 SensoDryer
  • extra úzká směrová tryska
  • difuzér

Dále doporučujeme:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ fénu klasický
Funkce ionizace ano
Studený vzduch ano
Difuzéry ano
Tvarovací koncovka ano
Hřebenový nástavec ne
Počet teplot 4
Počet rychlostí 2
Duální napětí ne
Závěsné oko ano
Délka napájecího kabelu 2 m
Hmotnost 0.98 kg
Barva

Barva

černá
Příkon 2000 W