Braun SatinHair 7 - HD 785 - zánovní

Braun SatinHair 7 - HD 785 - zánovní

Zánovní Akce
Vysoušeč vlasů Braun SatinHair 7 HD 785. Profesionální vysoušeč vlasů s AC motorem a zabudovaným tepelným čidlem. Díky ionizační technologii nebudou při vysoušení vaše vlasy elektrizovat. U fénu najdete i difuzér a tvarovací koncovku. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
2 499 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
1 089 Kč
-56%
Platí do 31.1.2022 nebo do vyprodání
Od prodejce MALL

Skladem poslední 1 kus

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
 
Již zítra při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zánovní

Zánovní zboží mohlo být vyzkoušeno nebo krátkodobě používáno. Může nést známky lehkých estetických vad (např. drobné škrábance), které ale vizuálně příliš neruší a nemají žádný vliv na použitelnost. Zboží prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, obsah balení je ale kompletní. Na výrobek se vztahuje záruka o délce 21 měsíců.
Krátce používané zboží. Obsah balení je kompletní a plně funkční, se zárukou 21 měsíců. Může nést drobné známky používání a mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 21 měsíců (IČ 21 měsíců) Kód: 2668971

Popis

Optimální kontrola teploty. Profesionální výsledky stylingu. Nový profesionální vysoušeč vlasů Braun Satin Hair 7 SensoDryer vám poskytne vynikající zkušenosti s úpravami vašich vlasů. Prémiový a nejvíce sofistikovaný fén má unikátní kombinaci inteligentních tepelných sensorů s výkonem profesionálního vysoušeče. Zabudované tepelné čidlo snímá proudění vzduchu 600× krát za minutu pro optimální teplotu, silný výkon a zdravě vypadající vlasy. Profesionální vnitřní ventilátor s AC motorem vytváří robustní proudění vzduchu. To vše završuje inovativní IONTec technologie, která brání vlasům ve zbytečném krepatění a polétávání.

Hlavní vlastnosti výrobku:

1.Tepelné čidlo – Termo sensor Snímá proudění vzduchu a upravuje teplotu pro maximální kontrolu tepla. 2.Profesionální AC motor Pro 5× krát delší životnost. 3. Profesionální vnitřní ventilátor s ochranným vyjímatelným filtrem S rychlým koncentrovaným tokem vzduchu

Inovační technologie IONTEC

Proud vzduchu je obohacen o miliony aktivnich iontů, ktere obklopi každy jednotlivy vlas, uhladi nakadeřeni a eliminuji staticky naboj. Usnadňuje upravu vlasů, obnovuje vlhkost a přirozeny lesk vlasů.

Rovnoměrné rozložení tepla

Brání přesušování a zajišťuje rychlé vysoušení

Infračervený topný systém

Pro účinné a rychlé vysoušení.

Nastavení proudu vzduchu a teplotního stupně se zapamatováním poslední volby:

Červené LED kontrolky pro 4 teplotní nastavení. Modrá LED kontrolka pro studený vzduch. 2 volby proudění vzduchu.

Pokročilá kontrolka tepla

Pracuje s optimálními teplotami pro delší zachování barvy vlasů

Dodatečné vlastnosti:

Pro přesně tvarované účesy

Extra úzká směrová tryska je speciálně navržená pro přesné vysoušení a úpravu vlasů.

Ideální pro úpravu kudrlin

Vysoušení vlasů do vlnitých účesů je s difuzérem ještě snadnější. Difuzér usměrní proudění vzduchu do jemného proudu, takže si můžete vlasy vysoušet šetrně. To zároveň znamená více pevnějších vln a znatelně méně polétavosti. Konkávní tvar hrotů difuzéru se přizpůsobuje tvaru vaší hlavy a poskytuje tak při úpravě vlasů zvýšené pohodlí.

Dokonalé zakončení

Funkce ochlazovacího stupně váš účes dokonale zafixuje.

Přizpůsobí se vašemu typu vlasů

Vysoušeč vlasů Satin Hair 7 HD 785 SensoDryer se přizpůsobí všem typům vlasů a potřeb. Má 4 stupně nastavení teploty a 2 intenzity proudění vzduchu, které lze nastavovat zvlášť. Takže lze docílit i silného proudu vzduchu při nízké teplotě. 2 možnosti uchopení při fénování – A) za rukojeť nebo za B) tělo vysoušeče. Díky speciálnímu systému ochlazování vzduchu zůstává tělo vysoušeče stále studené.

  • 2000 W
  • síťový přívod 2m
  • závěsné očko

Obsah balení:

  • profesionální vysoušeč vlasů Braun HD 785 SensoDryer
  • extra úzká směrová tryska
  • difuzér

Dále doporučujeme: