Jet Dryer STYLE - Bílý

Jet Dryer STYLE - Bílý

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Tryskový vysoušeč rukou pro maximální hygienu. Vybaven HEPA filtrem, UV sterilizací a antibakteriálním povrchem. Celý popis
16 499 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma

Skladem u partnera 5+ kusů

7.12.2021 - 8.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera WELT SERVIS spol. s r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100054668523

Popis

V roce 2014 jsme uvedli na trh duální tryskový vysoušeč rukou Jet Dryer Style s Hepa filtrem a sterilizačními UV diodami. Revoluce v hygieně vysoušení rukou je zde! Pokud vyžadujete hygienické prostředí a čistotu na vašich toaletách, nalezli jste ten správný vysoušeč. Certifikovaný HEPA filtr slouží k zachytávání i těch nejmenších prachových částic. Tři UV LED diody, které osvětlují prostor HEPA filtru se starají o neustálou sterilizaci HEPA filtru a na něm zachycených prachových částic spolu s roztoči, viry, spory, plísní, mikroorganismy atd. Tento systém zabezpečuje maximální čistotu a dezinfekci vyfukovaného vzduchu.

Jet Dryer

Hygienický elektrický tryskový vysoušeč rukou Jet Dryer Style, patří na každou toaletu, do nemocnice, farmaceutických zařízení, veřejných budov a areálů, škol a stravovacích zařízení na každou provozovnu či firmu, která se maximálně stará o své zákazníky a zaměstnance. Jet Dryer Style je ergonomicky tvarován a zpracován do posledního detailu. Už žádná mokrá podlaha, žádné papírové ručníky povalující se mimo odpadkový koš. Odkapávající voda nekončí na podlaze, jako u jiných vysoušečů, ale je zachycována v odkapávací nádobce ve spodní části přístroje, do které lze přilít trochu desinfekčního přípravku pro neutralizaci vody okapané z rukou.

Jet Dryer


Přednosti vysoušeče rukou Jet Dryer Style

  • Vysuší ruce do 10 sekund – oboustranné tryskové vysoušení
  • Bezdotykový systém – maximální čistota a hygiena toalet
  • HEPA filtr s UV sterilizací
  • Ohřev vzduchu se zapíná automaticky dle okolní teploty, nebo může být trvale vypnutý
  • Moderní design s modrým LED světlem, které vybízí k vysušení rukou
  • Odpadnou starosti a náklady na pořizování a likvidaci papírových ubrousků
  • Vysoký komfort toalet – spokojenost návštěvníků
  • Ochrana životního prostředí – nahradí tisíce papírových ubrousků měsíčně
  • Úspora financí – deseti tisíce až sta tisíce ročně (Investice do vysoušeče se vám rychle několikanásobně vrátí ve formě úspory za energie)
Jet Dryer


Jak funguje tryskový vysoušeč rukou Jet Dryer STYLE

Při vsunutí a během pozvolného vysouvání rukou z vysoušeče je voda okamžitě doslova stírána vysokým tlakem teplého vzduchu na odkapovou plochu. Proudění vzduchu zajišťují hřebenové trysky umístěné po obou stranách sušícího prostoru. Odkapaná voda pak kanálkem stéká do odkapávací nádobky na spodní straně přístroje.

Deset vteřin stačí k celkovému osušení rukou a díky tomu můžete ušetřit spoustu výdajů za elektrickou energii a papírové utěrky. Vaše prostory toalet budou navíc díky tryskovým vysoušečům vypadat mnohem elegantněji a návštěvníkům tak připravíte pocit vyššího komfortu.

Jet Dryer


Modelová řada tryskových vysoušečů Jet Dryer

Jet Dryer

Video

Tryskový vysoušeč rukou Jet Dryer STYLE