Jet Dryer Vysoušeč rukou DYNAMIC - Bílý kov

100%
Hodnocení: 5
Jet Dryer

Jet Dryer Vysoušeč rukou DYNAMIC - Bílý kov

100%
Hodnocení: 5
Jet Dryer

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Horkovzdušný osoušeč vybavený HEPA filtrem. Automatický ohřev vzduchu podle okolní teploty. Vhodný do frekventovaných provozů. Celý popis

3989
5 1
3 989 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100005722361

Popis

Popis produktu

DYNAMIC je jediný osoušeč rukou z řady Jet Dryer vybavený HEPA filtrem. Silně dimenzovaný motor v prostorném kovovém krytu předurčuje tento osoušeč do provozů s velmi frekventovaným provozem. Ohřev vzduchu se spíná automaticky dle okolní teploty.

Jet Dryer


Maximálně hygienický provoz díky HEPA filtru

Jet Dryer DYNAMIC je jediný horkovzdušný vysoušeč na trhu vybavený HEPA filtrem. Díky tomu je vzduch vyfukovaný na ruce vždy maximálně hygienický a nezávadný. HEPA filtr zachytí až 99,97% bakterii virů a dalších drobných částic. Osoušeč je naprosto bezkontaktní, aktivuje se automaticky po vložení rukou pod přístroj. Zaoblený design krytu umožňuje snadné čištění.

Jet Dryer


Antivandal provedení – nerez nebo bílý lak

Můžete si vybrat rovnou ze dvou povrchových úprav, leštěné nerezové oceli 304 nebo bílého laku. V obou případech je kryt osoušeče velmi odolný. Tento osoušeč můžete bez obav použít i na toaletách, kde by bylo použití přístroje v méně odolném provedení problémové.


DYNAMIC je rychlý

Vzduch vychází z Jet Dryer DYNAMIC rychlostí 70 m/s. Ruce jsou tak vysušeny za méně než 15 vteřin. I přes velkou rychlost vzduchu je díky použité vnitřní konstrukci osoušeč velmi tichý.


Inteligentní ohřev vzduchu

Jet Dryer Dynamic je vybaven automatickým ohřevem vzduchu. V případě, že je teplota v místnosti nižší, než 25 °C, dojde k zapnutí topné spirály. V případě, že je teplota v místnosti vyšší, topná spirála je vypnutá a osoušeč tak šetří energii. Osoušeč rukou Dynamic je možné přenastavit do režimu trvalého ohřevu.


Modelová řada Horkovzdušných osoušečů Jet Dryer

Jet Dryer

Video

Vysoušeč rukou DYNAMIC


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Hlučnost 69 dB
Materiál krytu bílý kov
Povrchová úprava Bílý lak
Ohřev vzduchu Ano
Průtok vzduchu 34.3
Proud vzduchu 70
Standardní filtr vzduchu Ano
Příkon 1450
Výkon topného tělesa 750 W
Výkon Motoru 550
Pohotovostní režim - standby 2
Ochrana proti přehřátí, zkratu Ano