Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMAsmart image price
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12267608

Autoprofi Utěsňovač chladiče

Autoprofi Utěsňovač chladiče

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Zapomeňte co jste kdy slyšeli o utěsňovačích chladičů! Zapomeňte na obavy z jejich použití. Autoprofi Utěsňovač chladiče nemá tyto nežádoucí vlastnosti a přitom perfektně splní své poslání. Celý popis
259 Kč
Zboží od: Autoprofishop.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
259 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek nad 299 Kč
S novou kartou za

1.2.2023 na výdejním místě
1.2.2023 - 2.2.2023 na vaší adrese

Popis

Vlastnosti• spolehlivě utěsňuje chladiče a výměníky tepla, netěsné vodní čerpadla, ventily a dokonce i flexibilní potrubí a prasklé hadice chladící kapaliny, včetně kousanců od kuny (do cca 1,2mm velikosti trhliny)• funguje na bázi jemných a plochých keramických destiček. Pokud je v chladícím systému netěsnost, v systému vzniká podtlak, pomocí kterého si keramické destičky velmi lehko najdou cestu k dané netěsnosti a postupně se velmi jemně ,,zařezávají,, do materiálu až do úplného zacelení netěsnosti• keramické destičky nejsou magnetické• je taktéž velmi vhodný i na preventivní použití. Zvyšuje se tím provozní jistota vozidla

Oblast použití: Pro auta, motorky, čluny a všechny ostatní vodou chlazené motory. Přípravek je mísitelný se všemi dostupnými chladícími a nemrznoucími kapalinami.

Reakční doba: Působí během provozu

Spotřeba: 250 ml vystačí až na 4–8 l chladící kapaliny. Opakovací cyklus v případě preventivního použití je 1× za 2 roky..

Aplikace: Před použitím silně a důkladně protřepejte! Přidejte do chladícího systému.Nastartujte motor a dejte topení a ventilátor na maximum. Po zacelení netěsností zkontrolujte hladinu chladící kapaliny a případně ji dolejte.

Obsah: 250 ml