Lubrifilm metalyz 8

Lubrifilm metalyz 8


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Metalyz je účinný remetalizátor motoru a regenerátor výkonu. Efektivně opraví opotřebované části motoru, obnovuje ztracenou kompresi, zmenšuje nadměrnou spotřebu paliva a oleje a pomáhá startovat v chladném počasí. Metalyz Vám pomůže předejít nákladným opravám. Celý popis

404
404 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera 2 kusy
 

Zboží partnera PEMA CAR

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100011741174

Popis

Popis produktu

Metalyz je účinný remetalizátor motoru a regenerátor výkonu. Efektivně opraví opotřebované části motoru, obnovuje ztracenou kompresi, zmenšuje nadměrnou spotřebu paliva a oleje a pomáhá startovat v chladném počasí. Metalyz Vám pomůže předejít nákladným opravám.

METALYZ je pokrokový technologický průlom vyvinutý ve Švýcarsku. Je vyroben z mikroskopických částic slitiny stříbra a mědi. Po mnoho let bylo olovo uznáváno jako účinné mazivo a opravný prostředek pro kovové povrchy. Ale díky své měkkosti a nízkému bodu tání se olovo ukázalo jako neuspokojivé, protože nezůstalo dlouho na kovové pohyblivé ploše. METALYZ vyřešil tento problém kombinací olova se slitinou stříbra a mědi, která udržuje měkčí kov na místě, kde je to nejvíce potřebné – povrch vašich motorových blatníků a válců.

Účinky Metalyzu: • Vylepšený výkon díky omlazeným úrovním komprese. • Odpovídající zlepšení spotřeby paliva prostřednictvím eliminace odpadu (výfukové emise) v důsledku opotřebení motoru. • Podobné zlepšení spotřeby oleje a zvýšení účinnosti ložiska. • Čisticí zátky a ventily. • Čistší emise výfukových plynů. • Snadnější start za studena.

Metalyz obnovuje pracovní plochy motoru automobilu. Umístěním rovnoměrného trimetalového filmu na všechny pohyblivé povrchy. Vyplňuje jámy a jizvy, zlepšuje kompresi a jako výsledek přímo zlepšuje výkon a spotřebu paliva na úroveň dosaženou pouze v době, kdy byl vůz nový.

Jak Metalyz používat:

  1. Ujistěte se, že je olejový filtr čistý.
  2. Zahřívejte motor asi 5 minut.
  3. Vypněte motor.
  4. Sejměte víko filtru motorového oleje.
  5. Před použití dobře protřepejte.
  6. Vylijte obsah nádoby otvorem pro filtr motoru.
  7. Vyměňte uzávěr a nastartujte motor po dobu nejméně 5 minut, aby cirkuloval METALYZ v celém olejovém okruhu.
  8. Pro dosažení maximálního výsledku použijte METALYZ na každých 10 000 km.

Vhodné pro motory o obsahu válců od 2000 do 3000 ccm nad 80.000 km.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%