Počet nalezených produktů: 18

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Knihy Babské rady profesorky Strunecké (prof. RNDr. Anna Strunecká)
240 Kč

Babské rady profesorky Strunecké poskytují čtenářům stručné, ale srozumitelné informace o levných a zdravých potravinách, o jídle jako léku v prevenci rakoviny, srdečně-cévních onemocnění, autismu a Alzheimerovy nemoci.


Knihy Bez pláště (MUDr. Tomáš Lebenhart)
146 Kč

Kniha Bez pláště, kterou držíte v ruce, není čtením pro každého. Je drsně upřímnou zpovědí lékaře celostní medicíny, MUDr. Tomáše Lebenharta.


Knihy Doba jedová 3 (Stacy Malkanová)
236 Kč
229 Kč

Akce

Kromě mnoha znepokojujících faktů se v knize Doba jedová 3 dočtete o boji aktivistek za bezpečnější kosmetiku. Ženy navštívily představitele největších mezinárodních kosmetických společností a položily jim několik nepohodlných otázek.


Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)
246 Kč

232 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sherill Sellmanová považuje přirozenou hormonální rovnováhu za základ tělesného i psychického zdraví ženy v každém věku.


Knihy Doba jedová 5 (Jeffrey M. Smith)
289 Kč

Kniha Doba jedová 5 zpochybňuje tvrzení biotechnologického průmyslu, že geneticky modifikované (GM) potraviny jsou bezpečné. Předkládá téměř čtyřicet zdravotních rizik, které tyto potraviny, konzumované Američany každý den, představují.


Knihy Nebuď potravou pro houbu Candida (Andrzej Janus)
192 Kč

Cítíš, že něco ničí Tvé zdraví a neumíš si vysvětlit příčinu svých potíží? Říkají Ti, že Tvé zdravotní problémy jsou jen výtvorem Tvé fantazie? Trpíš nedostatkem energie, depresemi, trávicími potížemi, Tvá kůže je podrážděná a svědí? Pokud je tomu tak, mohou to být projevy kvasinkové nebo houbové in


Knihy Snadná cesta jak přestat kouřit  (Allen Carr)
240 Kč

Neexistují nenapravitelní kuřáci – přesně tímto výrokem zahajuje Allen Carr svou senzační metodou odvykání závislosti na nikotinu. Kniha Snadná cesta jak přestat kouřit konfrontuje čtenáře s nelehkou situací pokusů skoncovat jednou provždy s kouřením.


Knihy Světlo - Lék budoucnosti (Jacob Liberman)
155 Kč

Kniha Světlo – Lék budoucnosti polemizuje s jedním ze současných mýtů o tom, že slunce je nebezpečné našemu zdraví, a prohlašuje naopak, že vymoženosti moderní doby, jako jsou světla zářivek, sluneční brýle, opalovací krémy a životní styl, mohou napáchat daleko více škody než užitku.