FOR WINDVIEW
154 Kč

Práškový indikátor směru větru slouží k určování směru pohybu vzduchu při bezvětří nebo slabém větru, je dobře viditelný i při snížené viditelnosti. WINDVIEW je neocenitelným pomocníkem každého myslivce.

X3M1 Síťový vak na ulovenou zvěř
395 Kč

Kvalitní ochranná síť, která zabrání mouchám v kladení vajíček na zvěřinu. S pomocí tohoto síťového vaku dopravíte svůj úlovek na místo určení pohodlně, čistě a hygienicky.

Berger& Schröter Síť pro zabezpečení nákladu
675 Kč

Ochranná síť z odolného polyethylenu pro zabezpečení nákladu najde své uplatnění při převozu úlovku, krmiva, otopu nebo jiného materiálu. Síť je vyrobena z pevné síťoviny s okem o velikosti 35 mm v celkovém rozměru 1,5 × 2,7 m.

Berger& Schröter Nafukovací balónový zvedák pro vozidla do 3t
2 133 Kč

Nafukovací balónový zvedák je praktickou a osvědčenou pomůckou při vyprošťování vozidla z písku, sněhu nebo bláta, své uplatnění najde i při nouzové výměně kola nebo nasazování sněhových řetězů. Zvedák lze umístit pod všechny nosné díly jako je práh auta, po stranách nebo pod nápravu.

Berger& Schröter Ochranný potah autosedačky
449 Kč

Díky ochrannému potahu zůstane vaše sedačka čistá za všech okolností. Potah zabrání znečištění sedadla od špinavých nebo zpocených oděvů po náročném lovu nebo celodenní práci se zvířaty, na zahradě, na stavbě, v autoservisu apod. Potah se jednoduše přehodí přes autosedadlo, včetně opěrky hlavy.

LANDIG Rozpěrka pevná
249 Kč

Rozpěrka vyrobená z nerezové oceli je nezbytným vybavením každého lovce. Rozpěrka je určená pro zafixování hrudníku nebo podporu plece tak, aby se docílilo lepší cirkulace vzduchu při zpracování úlovku.