Počet nalezených produktů: 14

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Agency MM Health Osanit bylinný zubní gel 20 g
130 Kč

Osanit bylinný zubní gel má příjemně chladivý efekt, zklidňuje a pečuje o podrážděné dásně během procesu prořezávání prvních zoubků a usnadňuje tak období jejich růstu.


Blue Step Nimbový zubní prášek 28,4 g
225 Kč

Zubní prášek z nimbové kůry je určen pro ústní hygienu. Mikroorganismy, které se vyskytují v zanícených dásních, jsou rezistentní vůči penicilínu a tetracyklinu, ale nejsou odolné vůči antibakteriální rostlině jako je nimba.


Dologel gel na prořezávání zoubků 25 ml
99 Kč

Dologel gel na prořezávání zoubků je ústní masážní gel s přírodními složkami ke zmírnění boletivých příznaků způsobených poraněním dásní a prožezáváním zoubků u dětí a kojenců.


Energy Drags Imun 30 ml
593 Kč

Bioinformační přípravek Drags Imun obsahuje čistý latex z peruánské rostliny croton lechleri. Drags Imun ovlivňuje mimo jiné především dráhy sleziny, žaludku, tří zářičů, tenkého a tlustého střeva, jangovou a jinovou pojivovou.


Maxivitalis Dentacol 20 ml
179 Kč

Dentacol je určen k ošetření ústní dutiny – zubů a dásní. Je vyrobený na přírodní bázi.


Renovality Tea Tree olej 100 ml
349 Kč

Tea Tree olej se získává z lístků australského stromu Melaleuca alternifolia. Může být použit jako čistý olej nebo účinná látka v kosmetických výrobcích pro každý typ pokožky.


Urtekram Zubní pasta dětská 75 ml BIO
99 Kč

Dětská zubní pasta bez fluoru je 100% přírodní a obsahuje 22% surovin pocházejících z ekologického zemědělství.


Urtekram Zubní pasta tutti frutti 75 ml BIO
99 Kč

Zubní pasta tutti frutti je 100% přírodní, bez fluoru a navíc voní jako ovocná žvýkačka, takže dávejte pozor, ať vám ji děti nesní na svačinu.