Vorel Páska hliníková 48mm x 50m
205 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Samolepící páska z hliníku vhodná k lepení, opravám, utěsnění mezer nebo izolaci trubek. Materiál je odolný vůči vodním kapkám, mazadlům. Překvapivá trvanlivost a výdrž. Vorel Páska hliníková 48mm x 50m slouží i jako vrstva odrazující světelnou a tepelnou energii. Skvěle se hodí k opravám klimatizačních systémů.

Compass Čerpadlo na odsávání oleje a nafty 12V
666 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čerpadlo s napájením na 12 V, se kterým vyměníte starý olej, motorovou naftu nebo lehčí druhy topných olejů. Sací výkon u nafty je v řádu 1,5 l / min, když to u motorového oleje se jedná o přibližně 0,2 l / min. Compass Čerpadlo na odsávání oleje a nafty 12V je opatřen nasávací hadicí o délce 150 cm.

Vorel Maznice páková 400 cm3
311 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ruční maznice s pákovým mechanismem a pevnou špičkou. Kapacita zásobníku činí 400 ml. Hliníkové tělo je opatřeno pákou se zakulacenou pákou pro příjemnější pumpování. Určeno pro maziva na průmyslové stroje, vozidla a další. Vorel Maznice páková 400 cm3 pomáhá udržovat váš stroj funkční.

Vorel Maznička 300ml /78303 /
199 Kč 160 Kč

Olejnička opatřená nádobou a pevnou špičkou. Kapacita nádoby činí 300 ml. Kovové tělo je opatřeno pákou i uchem pro příjemnější pumpování. Určeno pro maziva s využitím v garáži nebo dílně. Vorel Maznička 300ml /78303 / pomáhá udržovat váš stroj funkční.

Extol Premium Hroty, sada 98ks
264 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická sada 98ks hrotů v plastovém kufru obsahující krom standardních hrotů také škálu hrotů jejichž výskyt není tak častý.

QUATROS Kleště na hadicové spony, s bowdenem (s lankem)
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní kleště s bowdenem se používají zejména při montáži/výměně samosvorných spon hadic pro palivo, olej, vodu apod. v obtížně přístupných místech.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Ostatní vybavení garáže .
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Ostatní vybavení garáže výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Ostatní vybavení garáže akce.