Compass Koberce PVC SPACE 4 ks (04220)
352 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada autokoberců z PVC materiálu opatřených úpravou proti prokluzování. Snadno udržovatelný výrobek v černé barvě, který má výtečně voděodpuzující vlastnosti. Compass Koberce PVC SPACE 4ks se vzhledem ke svému tvaru hodí do téměř všech typů vozidel a v případě potřeby je lze jen zastřihnout.

4Cars Rohož gumová UNI 2, 4 ks (91516)
449 Kč 364 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 4ks univerzálních autokoberců pro celé vozidlo, protiskluzová úprava, možnost zastřižení do požadovaného tvaru.

Compass Koberce PVC OENO 4 ks (04212)-28%
499 Kč 359 Kč

Výprodej

Sada autokoberců v PVC materiálu pro větší odolnost vůči oděru. Materiál je pověstný snadnou údržbouvoděodpuzujícími vlastnostmi. Compass Koberce PVC OENO 4ks se vzhledem ke svému tvaru hodí do téměř všech typů vozidel bez ohledu na značku či daný model.

Compass Autokoberce gumové ALASKA sada 4 ks (04219)
375 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada autokoberců z gumového materiálu opatřených úpravou proti prokluzování. Snadno udržovatelný výrobek v černé barvě s červenou kontrastní linkou. Compass Autokoberce gumové ALASKA sada 4ks se vzhledem ke svému tvaru hodí do téměř všech typů vozidel.

Compass Koberce gumové NO.1 4ks (04213)
462 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada autokoberců z gumového materiálu opatřených úpravou proti prokluzování. Snadno udržovatelný výrobek s vyšším okrajem proti nánosům nečistot, jako jsou kousky půdy nebo sníh. Compass Koberce gumové NO.1 4ks se vzhledem ke kobercové částí dají zastřihnout a lze je tak upravit do téměř všech typů vozidel.