Glade By Brise One Touch Mini spray japonská zahrada - náplň do osvěžovače vzduchu 3 x 10 ml

Glade By Brise One Touch Mini spray japonská zahrada - náplň do osvěžovače vzduchu 3 x 10 ml


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Popis Náhradní náplň do osvěžovače. Návod pro použití:Vložte náplň do držáku a zatlačte. Jeden stisk postačí na osvěžení celé místnosti.Návod pro použití: Brise One Touch Collection (obr.1)1. Nemiřte si výrobkem do očí.2. Náplň vložte do podstavce a zatlačte do… Celý popis

249
249 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 2 kusy
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100021344823

Popis

Popis produktu

Popis

Náhradní náplň do osvěžovače.

Návod pro použití:Vložte náplň do držáku a zatlačte. Jeden stisk postačí na osvěžení celé místnosti.Návod pro použití: Brise One Touch Collection (obr.1)1. Nemiřte si výrobkem do očí.2. Náplň vložte do podstavce a zatlačte do držáku do zaklapnutí.3. Umístěte dekorativní držák na rovný povrch. Uchopte ho nataženou rukou a stlačte směrem dolů. Stříkejte směrem od obličeje.Brise One Touch (obr. A, B)1. Nemiřte si výrobkem do očí.2. Vložte náplň do držáku do zaklapnutí (obr. A).3. Zavřete kryt a stiskněte jeho prostřední část k osvěžení místnosti (obr. B).Jeden stisk postačí na osvěžení celé místnosti. Volně stojící držák opatrně sevřete nataženou rukou. Stříkejte směrem od obličeje.

 

Výška: 95, Šířka: 122, Hloubka:41

 

Hrubá hmotnost: 73

Vlastnosti

Odstraňuje pachy 3 náplně 2 + 1 zdarma

Skladování a použití

Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíNávod pro použití:

A. Vložte náplň do držáku, až uslyšíte cvaknutí.

B. Zavřete kryt a pro uvolnění vůně stiskněte jeho prostřední část.

Podrobná data

CLP Regulationplamen – NebezpečíBezpečnostní varováníGlade® by Brise® one touch® Japonská zahrada náplň-osvěžovač vzduchu.

Nebezpečí

Extrémně hořlavý aerosol. Nádobka je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nevdechujte aerosoly.

Používejte podle návodu. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.

Obsahuje 3-p-cumenyl-2-methylpropionaldehyde, alpha-methyl-1,3-benzodioxole-5-propionaldehyde, 2-benzylideneheptanal, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphtyl)ethan-1-one, d-limonene, (Z)-3-hexenyl salicylate, 2-(4-tert-butylbenzyl)propionaldehyde, alpha-hexylcinnamaldehyde. Může vyvolat alergickou reakci.Jazyk produktuHlavní jazyk návodu – čeština Instalační jazyk – češtinaJazyky na baleníČeštinaRozklad popisuFunkční jméno – Náplň Varianta – Japonská zahrada


Parametry

Parametry produktu %1% %2%