Mr&Mrs Fragrance Cesare Citrus & Musk - rozbaleno

Mr&Mrs Fragrance Cesare Citrus & Musk - rozbaleno

Rozbaleno
Veselého panáčka do auta zavěsíte ručičkami do ventilátoru, kde vydrží vonět až 3 měsíce. Obsahuje speciální molekuly s esenciálními oleji, díky kterým dokáže odstranit nepříjemné pachy včetně kouře z cigaret. Celý popis
249 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
149 Kč
-40%
Od prodejce MALL

Již se neprodává

Rozbaleno

Výrobek byl pouze rozbalený a může mít poškozený nebo náhradní obal, např. z důvodu nafocení zboží do našeho katalogu. Obsah balení je kompletní a zboží je v bezchybné kvalitě. Vztahuje se na něj standardní záruka o plné délce.
Zboží je v bezchybné kvalitě, s kompletním příslušenstvím a plnou zárukou. Může mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1503042003

Popis

{{ image(36103254, banner, none) }}
{{ cleaner() }}

Mr&Mrs Fragrance Cesare

  • Vonný panáček do auta.
  • Vyrobeno z materiálu EVA (netoxický teplu odolný polymer).
  • Rozměry: 8 × 6 × 2 cm.
Provoňte svůj vůz
{{ image(36109780, small, left) }}
Vonný panáček Cesare obsahuje speciální molekuly s esenciálními oleji, které vydrží dlouho vonět přirozenou vůní a poradí si i s něpříjemnými pachy jako je třeba kouř z cigaret. A to vše bez obsahu alkoholu! Panáčka stačí zavěsit ručičkama do ventilátoru auta a užívat si 3 měsíce příjemné vůně.
{{ cleaner() }}
O značce Mr&Mrs Fragrance
{{ image(36098818, small, left) }}
Mr&Mrs Fragrance, to je jedinečný italský design, jednoduchost a krása v kombinaci s nádhernými vůněmi. Jejími zakladateli je Massimo Esposito a Simona Guerini, kterí se nechali inspirovat svou cestovatelskou vášní, fotografováním, uměním a především vůněmi z různých kultur celého světa.
{{ cleaner() }}
{{ image(36098817, small, left) }}
Výsledkem je široké spektrum designově neotřelých produktů, které jsou průnikem moderního designu s nejnovějšími technologiemi, co svou vůní vytvoří jedinečnou atmosféru u vás doma, v kanceláři či na cestách v autě.
{{ cleaner() }}
Nechte se dále inspirovat z naší nabídky