Sony FDR-X1000VR

Značka: Sony Náš kód: 778018

Doprava zdarma

Sony FDR-X1000VR

Videokamera Sony FDR-X1000 v kitu s dálkovým ovladačem je vhodná pro extrémní outdoorové sporty. Díky rozlišení 4K zaznamenáte každý detail v profesionální kvalitě. Úhel záběru 170°. Vodotěsná do hloubky 10 m. Rychlost snímání až 240 sn./s. Stabilizace obrazu SteadyShot. Wi-Fi, GPS. Celý popis

12690
12 690 Kč včetně RP a DPHMaloobchodní cena: 14 890 Kč, Ušetříte 2 200 Kč (14 %)
Cena s MALL kartou:
10 690 Kč
více info zde
Již se neprodává
Více informací

Dostupnost není známa

U tohoto zboží momentálně nemůžeme garantovat jeho dostupnost.
Přejete-li si být informováni o změně, klikněte na tlačítko Mám zájem.

Jakmile budeme moci dostupnost garantovat, kontaktujeme Vás.

Informace o Garantované dostupnosti

Popis

Popis produktu

Videokamera Sony FDR-X1000 v kitu s dálkovým ovladačem je vhodná pro extrémní outdoorové sporty. Díky rozlišení 4K zaznamenáte každý detail v profesionální kvalitě. Úhel záběru 170°. Vodotěsná do hloubky 10 m. Rychlost snímání až 240 sn./s. Stabilizace obrazu SteadyShot. Wi-Fi, GPS.

Vychutnejte si u Action Cam kvalitu rozlišení 4K a další pokročilé funkce. Sony FDR-X1000V, je kombinací všech funkcí, na které čekali pokročilí uživatelé. Obraz 4K se vyrovná kvalitě současných hollywoodských trháků, kodek profesionální úrovně XAVC S zajišťuje překrásný záznam s vysokou přenosovou rychlostí a praktické funkce jako Highlight Movie Maker vám pomohou záběry proměnit ve fascinující umělecké dílo.

Sony FDR-X1000

Snímejte za špatných světelných podmínek se snímačem CMOS Exmor R

Reprodukujte věrně každý aspekt scény i za špatných světelných podmínek. Výjimečný design snímače CMOS Exmor R® přesunul vedení za oblast zachycující světlo pro záznam, a tím se výrazně zlepšila citlivost a redukoval šum. V kombinaci s vyšší rychlostí paralelního zpracování signálu a rychlejším převodem signálu mají snímky širší dynamický rozsah a bohatší přechody, což zajišťuje prokreslené detaily a čistotu obrazu.

Procesor BIONZ X pro skvělé detaily a struktury

Všechny digitální fotoaparáty potřebují převádět světlo zachycené snímačem na krásnou digitální fotografii. Technologie, která podporuje tuto konverzi, je stejně důležitá jako objektiv a snímač s vysokým rozlišením – proto společnost Sony vyvinula jedinečný procesor BIONZ X, který nabízí přirozenější detaily, realističtější snímky, bohatší barevnou škálu a nižší úroveň šumu při pořizování fotografií i videí.

Světově proslulá optika ZEISS

Tak či tak, díky více než 150 letům zkušeností v oblasti přesné optiky nabízí objektiv ZEISS při snímání intenzivní kontrast a ostrost bez odlesku a odrazu, a to díky pokročilému vícevrstvému potahu.

Vysoká přenosová rychlost zajistí zachycení všech drobných detailů

Váš záznam bude tvořen plynulým, vysoce kvalitním obrazem díky vysoké přenosové rychlosti 4K / 100 Mb/s a možnosti záznamu ve Full HD / 50 Mb/s.

Čtení plného počtu pixelů bez technologie pixel binning

Snímač odečítá obrazová data z každého pixelu, což u videa zabraňuje vzniku vzorkování, efektu moiré a barevných vad.

Ostrý, velmi široký 170° objektiv

Zachyťte úchvatné široké záběry díky 170˚ objektivu ZEISS Tessar. Nebo přepněte do 120˚ zobrazení se stabilizátorem obrazu SteadyShot. V obou případech pořídíte nádherné záběry náročných zasněžených svahů, horských stezek, vířících peřejí nebo jen děravých asfaltových cestiček.

Pokročilá funkce SteadyShot si poradí s nárazy a rozmazáním

Ať je to mimořádně kamenitý terén nebo divoká jízda na kole, na ostré a jasné video se každý s chutí podívá. A pokročilá stabilizace obrazu SteadyShot je navíc účinnější proti vibracím s nízkou amplitudou – například těm od rádiem řízených helikoptér. Nyní tedy můžete s pomocí svého dronu pořídit nádherné jasné panoramatické záběry bez otřesů.

Formát XAVC S pro záznam na profesionální úrovni

U spotřebitelských modelů je dostupný kodek Sony profesionální úrovně pro úchvatný domácí záznam s vysokou přenosovou rychlostí.

Vestavěný stereofonní mikrofon zachycuje kvalitní zvuk

S dokonalým zvukem může být skvělý film ještě lepší; zabudovaný stereofonní mikrofon vám umožní zachytit zvuky vašeho dobrodružství prostorově a přirozeně, zatímco funkce redukce šumu větru si zajistí čistou zvukovou stopu.

Snímání více snímků

Pomocí snímání série snímků zachytíte rychlou akci. Zde můžete zachytit maximálně 10 vysoce kvalitních záběrů triku nebo přechodu – dokonalá funkce pro ty, kdo rádi zpětně rozebírají svůj styl. Nastavení jsou 10 sn./s/1 s, 5 sn./s/2 s a 2 sn./s/5 s.

Vícenásobná expozice

Zachyťte celou akční sekvenci v jednom záběru. Tato funkce vytvoří složený obraz objektu v pohybu s různými nastaveními pro různé série více snímků, které mají hodnoty: 10 sn./s, 5 sn./s a 2 sn./s.

Časosběrný záznam vám umožní rozvíjet při vytváření videí kreativitu

Zachycujte jemné pohyby detailně a přesně. Při záznamu intervalu se snímek zachytí každých 5, 10, 30 nebo 60 sekund, takže je poté můžete spojit do časosběrného záznamu. To se hodí především při souvislém záznamu v delším časovém úseku.

Manuální ovládání pro videozáznamy v profesionálním stylu

Prozkoumejte propracované funkce záznamu pro videozáznamy v profesionálním stylu. Používejte pokročilá manuální nastavení, jako je vyvážení bílé a funkce AE Shift, a optimalizujte jas a odstín tak, aby odpovídal záznamu z jiných videokamer, a záznamy se snáze upravovaly.

Překrytí dat GPS na video

Funkce překrytí dat GPS na video čte údaje o rychlosti zaznamenané vestavěnou funkcí GPS a vytváří další videosoubor, který zobrazuje údaje o rychlosti atd. Videosoubor s údaji o rychlosti můžete nahrát na internet, a sdílet tak své zážitky s ostatními.

Design odolný proti stříkající vodě odpuzuje vodu

Při výletu do hor můžete nechat vodotěsné pouzdro doma – design odolný proti stříkající vodě si s živly poradí, má totiž hodnocení třídy IPX4. Tuto videokameru Action Cam lze také připevnit přímo na stativ: pouzdro nepotřebujete.

Robustní voděodolný plášť s držákem na stativ

Díky ochrannému plášti je videokamera vodotěsná do hloubky 10 m a odolná proti nárazu. Navíc je odolná proti prachu a nečistotám, takže si poradí i s blátem, sněhem, deštěm nebo pískem.

Obsah balení:

  • Kamera
  • Dobíjecí baterie (NP-BX1)
  • Kabel Micro USB
  • Lepicí držák
  • Náramkový dálkový ovladač Live-View (RM-LVR2)
  • Vodotěsné pouzdro (SPK-X1)

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ rozlišení 4K
Vodotěsnost ano
Typ výměnné paměti microSD
Outdoor/venkovní ano
Do auta ne
Šířka 24.4 mm
Výška 51.7 mm
Hloubka 88.9 mm
Hmotnost 114 g
Barva bílá