Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6386786

Thrustmaster pedálová sada T-LCM (4060121)

Thrustmaster pedálová sada T-LCM (4060121)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Realistická sada tří pedálů pro perfektní stabilitu a skvělý pocit z jízdy při hraní her. Nabízí systém H.E.A.R.T a nastavitelnou brzdnou mechanickou sílu. Pedály mají možnost nastavení výšky, a to nezávisle na sobě. Je kompatibilní s PS4, Xbox One i Windows 8, 10. Vydrží sílu až 100 kg. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
4 899 Kč
Zboží od: CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
4 899 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
Zítra na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Pedály Thrustmaster T-LCM

Realistická sada tří pedálů pro perfektní stabilitu a skvělý pocit z jízdy při hraní her. Jedinečnou vlastností je nastavitelná tuhost brzdového pedálu pomocí pružin s různou tuhostí, snadno si je tedy přizpůsobíte vaší závodní sestavě. Jakou hru si s nimi užijete, je pouze na vás.

  • nezávisle výškově nastavitelné
  • vydrží zátěž až 100 kg
  • nabízí širokou kompatibilitu
  • mají nastavitelnou tuhost

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nastavte si vlastní tuhost

Výrobce přikládá celkem 6 pružin, díky nimž si nastavíte tuhost pedálu přesně podle svých představ. Snadno ji přizpůsobíte vaší závodní sestavě, ať už používáte stolek, stůl, kokpit nebo cokoliv jiného.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Široká kompatibilita se hodí

Máte doma PS4, ale ke kamarádovi si chodíte zahrát na Xbox One? S pedály Thrustmaster T-LCM na tom vůbec nezáleží, protože jsou kompatibilní s oběma typy herních konzolí. Samozřejmě je můžete připojit i k počítači s Windows 8 či 10. Na počítači jsou kompatibilní se všemi závodními volanty na trhu.

Užijte si ultra přesné brzdění

Pedály jsou vybaveny systémem H.E.A.R.T (HallEffect AccuRate Technology) – bezkontaktní technologií bez potenciometru. Díky tomu mají vysokou životnost a neuvěřitelnou přesnost. Každý pedál rozeznává 65 536 různých úrovní stlačení, brzdit tedy můžete opravdu přesně.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pedály jsou nastavitelné nezávisle

Všechny tři pedály se dají nastavovat nezávisle na sobě, můžete jim nastavit různou výšku, náklon i rozteč. Přes kalibrační software nastavíte také brzdnou sílu a mrtvé zóny.

Klíčové vlastnosti

Realistická sada tří pedálů pro perfektní stabilitu a skvělý pocit z jízdy při hraní her. Nabízí systém H.E.A.R.T a nastavitelnou brzdnou mechanickou sílu. Pedály mají možnost nastavení výšky, a to nezávisle na sobě. Je kompatibilní s PS4, Xbox One i Windows 8, 10. Vydrží sílu až 100 kg.