YUZU Yuzu tea 400 g
159 Kč

Tradiční korejský produkt z citrusu yuzu s medem. Obrovské množství vitamínu C a antioxidantů, neodolatelná antistresová vůně, mimořádná exotická chuť – to vše bez kofeinu.

YUZU Yuzu tea 1000 g
369 Kč

Tradiční korejský produkt z citrusu yuzu s medem. Obrovské množství vitamínu C a antioxidantů, neodolatelná antistresová vůně, mimořádná exotická chuť – to vše bez kofeinu.

Kitl Syrob Grep Višeň Malina 3x 500ml
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Višeň Višňový sirup Kitl je vyrobený z višňové šťávy a višňové dužniny. Obsahuje vysoký podíl ovocné složky, kdy na 100 ml sirupu je použito 101 ml višňové šťávy a dužniny. Z višňového syrobu Kitl je možné připravit výborné koktejly, ale i domácí limonády nebo horké nápoje.

Kombucha Longbrew Acerola + Zázvor
59 Kč

VIGO Kombucha Longbrew s příchutí Zázvoru a Aceroly je fermentována až 10 dnů. Intenzivnější chuť ve dvou nových variantách, které Vás dostanou do kolen.

Kitl Syrob Bezový květ 0,5 l
119 Kč

Hustý sirup z ručně sbíraných čerstvých květů bezu černého. Vhodný pro přípravu tradičních domácích limonád. Je bohatý na látky aromatické i zdraví prospěšné. Sirup má vynikající chuť, je vhodný pro přípravu domácích limonád a k ochucení teplých i studených nápojů a koktejlů.

Kitl Syrob Zázvorový 0,5 l
119 Kč

Vynikající hustý sirup vyrobený z čerstvě vylisované šťávy z kořene zázvoru v BIO kvalitě. Díky svému složení a šetrnému výrobnímu postupu je Syrob bohatý na látky zdraví prospěšné, aromatické a chuťové. Je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád.

Kombucha Longbrew Okurka + Koriandr
59 Kč

VIGO Kombucha Longbrew s příchutí Okurka a Koriander je fermentována až 10 dnů. Intenzivnější chuť ve dvou nových variantách, které Vás dostanou do kolen.

Loov Šťáva z divoké lesní borůvky 100% 500ml Bio
239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hustá 100% čistá bio šťáva, vylisovaná z 1,1 kg čerstvých, divokých bio borůvek. Nedobarvovaná, nedoslazovaná. BORŮVKY JSOU SBÍRÁNY V CHRÁNĚNÝCH LESÍCH VE FINSKU.

YOKO Matcha Organic

YOKO Matcha Organic

Hodnocení: 2
49 Kč

YOKO Organic Matcha BIO, která Vás překvapí svou chutí. Nečekejte přebíjející příchutě jako je mango. YOKO je přírodní čistá matcha se silou 16ti zelených čajů. 

VIGO Kombucha Original
49 Kč

VIGO Kombucha Lightbrew je fermentována pouze 2 dny. To jí dává osvěžující limonádovou chuť, které není příliš octová. 

VIGO Kombucha Schisandra
49 Kč

VIGO Kombucha Schisandra je fermentována pouze 2 dny. To jí dává osvěžující limonádovou chuť, které není příliš octová. 

Kitl Syrob Černý rybíz 0,5 l
119 Kč

Černorybízový sirup Kitl je vhodný pro přípravu domácích osvěžujících limonád a koktejlů. Výborný je i na horké nápoje, dochucení dezertů či jejich výrobě. Pokud smícháte černorybízov sirup se smetanou a necháte pořádně vymrznout, můžete si pochutnat na skvělé domácí zmrzlině.

Höllinger Limonáda černý rybíz 500 ml Bio
36 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Limonády Hollinger neobsahují umělá barviva ani aromata. Jsou slazeny třtinovým cukrem. Suroviny na jejich výrobu pocházejí z ekologického zemědělství.

Höllinger Limonáda citron 500 ml Bio
36 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Limonáda citron 500 ml BIO HOLLINGER Limonády Hollinger neobsahují umělá barviva ani aromata. Jsou slazeny třtinovým cukrem. Suroviny na jejich výrobu pocházejí z ekologického zemědělství.

Höllinger Limonáda z květu černého bezu 500 ml Bio
36 Kč

Limonáda z květu černého bezu 500 ml BIO HOLLINGER – Podrobná charakteristika Limonády Hollinger neobsahují umělá barviva ani aromata, suroviny na jejich výrobu pocházejí z kontrolovanéího ekologického zemědělství.

Seicha Matcha Grapefruit 0,33l
39 Kč

Seicha Matcha Grapefruit 0,33 l Seicha Matcha bublá z prostředí malé rodinné firmy dvou bratrů, kteří se rozhodli představit čaj Matcha poněkud netradičně – jako osvěžující drink v lahvi.

Fructal Natura červená řepa 0,7 l
53 Kč

Zeleninová 100% šťáva bez chemických konzervací. Bez přídavku cukru, obsahuje přírodně se vyskytující cukry. Určena pro všechny, kterým záleží na zdravé životosprávě. Složení: šťáva z červené řepy z koncentrátu, antioxidant (kyselina L-askorbová), kyselina citronová.

Seicha Matcha Yuzu 0,33l
39 Kč

Seicha Matcha Yuzu 0,33 l Seicha Matcha Yuzu je tu, kdykoliv na vás přijde žízeň. Obsah ovoce: 4 %

YUZU Yuzu tea 2000 g
689 Kč

Tradiční korejský produkt z citrusu yuzu s medem. Obrovské množství vitamínu C a antioxidantů, neodolatelná antistresová vůně, mimořádná exotická chuť – to vše bez kofeinu.

Aleo Nápoj Aloe Vera light 500ml
33 Kč

Nápoj Aloe Vera light 500 ml Nápoj z Aloe vera slazený stévií. Neobsahuje žádné chemikálie. Aloe vera zlepšuje krevní oběh, zmírňuje zažívací potíže, brání ischemické srdeční chorobě a má antioxidační vlastnosti a pomáhá imunitnímu systému.

Kitl Syrob mátový 0,5l
119 Kč

Kitl Syrob Mátový je poctivý hustý sirup z čerstvých lístků máty kadeřavé v BIO kvalitě. To mimo jiné znamená, že při jeho pěstování a zpracování nebyly použity chemické látky, které by se jinak dostaly do hotového výrobku.

Kitl Syrob okurka 0,5l Bio
139 Kč

A je na světě! Další skvělý syrob od Kitlu tentokrát příchuť Okurka. Vhodný do horkých letních dní. Okurka původně tropická rostlina pocházející z Asie. Před více než 4 tisíci lety ji začali pěstovat Indové, od nichž se pak díky starým Řekům a Římanům rozšířila do Evropy.

Seicha Matcha Black Peach 0,33l
39 Kč

Seicha Black Matcha postrádá svou nezaměnitelnou zelenou barvu. Matcha ale znamená především „mletý, drcený“ a Black Seicha prochází stejným procesem zpracování čaje jako klasická matcha.

Aqua Monaco Tonic 230ml
39 Kč

Tonic Monaco je naše klasická toniková voda. Jako u všech našich míchaných nápojů tvoří vysoce kvalitní minerální voda Aqua Monaco jeho základ. Dále v sobě mísí nakyslý chinin, přírodní výtažky z citronu a jiné vybrané aromatické přísady. Jeho extra jemné sycení jej činí ideálním pro tzv.

Fructal Šťáva aronie + hrozno 0,7 l
69 Kč

Fructal šťáva je zcela přírodní šťáva. Má 100% podíl ovoce a zeleniny neobsahující žádné přísady. Šťávy jsou bez přidaného cukru, obsahují pouze cukry, které se přirozeně vyskytují v zelenině a ovoci. 30% brusinková šťáva , 70% šťáva z hroznového vína 250ml porce obsahuje: energie: 135 kcal S

Höllinger Hollinger Šťáva ovocná hrušková 200ml Bio
22 Kč

Höllinger ovocná šťáva z hrušky 200 ml Bio Höllinger hrušková šťáva je ve velmi praktickém balení na jakékoliv cesty. Šťáva je pouze smíchána s kusem vody a není nijak ošetřována. Právě díky své přirozenosti je na dně balení možno vidět malé usazeniny, jenž svědčí o přirozenosti výrobku.