Počet nalezených produktů: 10

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Seizis Houpací koníček 12 cm, 2 ks-15%
199 Kč

169 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dvojice růžových koníčků vyrobených pod značkou Seizis je poseta třpytivými glitry a je určena k zavěšení. Ozdoby jsou díky svému motivu vhodné i pro výzdobu dětského pokojíčku. Balení obsahuje 2 kusy.


Seizis Závěsná dekorace lustr 14,5 cm, 2 ks-15%
199 Kč

169 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Seizis vánoční dekorace ve tvaru lustru má bílou barvu, zdobí ji třpytivé kamínky a je určená k zavěšení. Umístit ji můžete na velkém vánočním stromečku nebo jako součást interiérové výzdoby. Balení obsahuje 2 kusy.


Seizis Stromek závěsný šampaň s glitrem, 11cm, 2ks
159 Kč
+ doprava zdarma

Stromek závěsný šampaň s glitrem je krásná dekorace do bytu. Stromek je vysoký 11 cm. Je vyroben z akrylového pevného materiálu. Šampaň barva se skvěle hodí na vytvoření vánoční atmosféry.


Seizis Závěsná dekorace s glitry 12,5 cm, stříbrná, 2 ks-15%
199 Kč

169 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Stříbrná dekorace v podobě ornamentu je dlouhá 12,5 cm a skvěle poslouží jako součást vaší interiérové výzdoby nebo jako ozdoba na velkém vánočním stromečku. Lesklý povrch zdobí třpytivé glitry a balení obsahuje 2 kusy.


Seizis Klíč závěsný růžový s glitrem, 16cm, 2ks
159 Kč
+ doprava zdarma

Klíč závěsný růžový se zlatým glitrem je krásná dekorace do bytu. Klíč je vysoký 16 cm. Je vyroben z akrylového pevného materiálu. Balení obsahuje 2ks, jeden od každého motivu.


Seizis Závěsná dekorace s mašlí 16 cm, 2 ks-15%
199 Kč

169 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vánoční dekorace Seizis s třpytivými glitry je určená k zavěšení a využít ji můžete na velkém vánočním stromečku nebo jako součást interiérové výzdoby. Balení obsahuje 2 kusy.


Seizis Kočár závěsný s glitrem, růžový 11cm, 3ks
179 Kč
+ doprava zdarma

Kočár závěsný s glitrem je krásná dekorace do bytu. Kočár je vysoký 11 cm. Je vyroben z akrylového pevného materiálu. Balení obsahuje 3 kočáry v růžové barvě.


Seizis Střevíček závěsný stříbrný 9,5cm, 2ks
165 Kč
+ doprava zdarma

Střevíček závěsný stříbrný s glitrem je krásná dekorace do bytu. Střevíček je vysoký 9,5 cm. Je vyroben z akrylového pevného materiálu. Stříbrná barva se skvěle hodí na vytvoření vánoční atmosféry.


Seizis Střevíček závěsný zlatý s glitrem 10cm , 2ks
209 Kč
+ doprava zdarma

Střevíček závěsný zlatý s glitrem je krásná dekorace do bytu. Střevíček je vysoký 10 cm. Je vyroben z akrylového pevného materiálu. Zlatá barva se skvěle hodí na vytvoření teplé příjemné atmosféry.


Seizis Vločka závěsná, stříbrná 12,5cm, 2ks
159 Kč
+ doprava zdarma

Vločka závěsná je krásná dekorace do bytu. Vločka je vysoká 12,5 cm. Je vyrobena z akrylového pevného materiálu. Stříbrná barva se skvěle hodí na vytvoření vánoční atmosféry.