Počet nalezených produktů: 6

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

EverGreen Ručně zdobené koule PetHouse 10 ks, červená
199 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barevné kulaté baňky jsou klasikou, která nesmí na vánočním stromečku chybět. V červené soupravě 10 kusů naleznete ručně zdobené ozdoby v matném provedení. Své využití jistě najdou i jako součást ostatní interiérové výzdoby.


EverGreen Koule matné reliéf 2x 5 ks bordó
199 Kč
+ doprava zdarma

Deset ozdobných koulí o průměru 8 cm je zdobeno plastickými vánočními motivy, které doplní ostatní dekorace stromku. Všechny kouličky již mají poutko k zavěšení a jsou vyrobené z plastu pro maximální odolnost.


EverGreen Koule ručně malované 2x 5 ks stříbrná
199 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Deset ozdobných koulí o průměru 8 cm je ručně malováno vánočními motivy, které doplní ostatní dekorace stromku. Všechny kouličky již mají poutko k zavěšení a jsou vyrobené z plastu pro maximální odolnost.


EverGreen Ručně zdobené koule PetHouse 10 ks, oranžová
199 Kč
+ doprava zdarma

Vánoční koule patří mezi nejoblíbenější vánoční ozdoby. Pořiďte si i vy novou soupravu baněk a prožijte letošní Vánoce v nových barvách! V oranžové sadě 10 kusů naleznete ručně zdobené ozdoby v matném provedení.


EverGreen Ručně zdobené koule PetHouse 10 ks, stříbrná
199 Kč
+ doprava zdarma

Kulaté baňky jsou klasikou, která nesmí na vánočním stromečku chybět. Ve stříbrné soupravě 10 kusů naleznete ručně zdobené ozdoby v matném provedení. Své využití jistě najdou i jako součást ostatní interiérové výzdoby.


Seizis Vánoční koule transparentní malované, 10 ks
219 Kč

189 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Set vánočních ozdob na stromeček značky Seizis obsahuje klasické baňky ve tvaru koulí s průměrem 8 cm*. Ozdoby jsou vyrobené z transparentního plastu a jejich povrch zdobí třpytivé bílé aplikace. Souprava obsahuje **10 kusů.