Počet nalezených produktů: 15

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Bestway Paddle Board Cruiser Tech, 3,2m x 76cm x 15cm
15 982 Kč
+ doprava zdarma

Bestway Paddle Board Cruiser Tech, 3,2m x 76cm x 15cm je nafukovací pádlovací prkno, které si jednoduše zabalíte do batohu a hurá na vodu. Prkno je vhodné pro dlouhé a bezpečné výlety na vodě.


Bestway Paddle Board Fastblast Tech, 3,81m x 76cm x 15cm
16 712 Kč

11 583 Kč
+ doprava zdarma

Bestway Paddle Board Cruiser Tech, 3,2m x 76cm x 15cm je nafukovací pádlovací prkno, které si jednoduše zabalíte do batohu a hurá na vodu. Prkno je vhodné pro rychlé jízdy a středně dlouhé výlety na vodě.


Body Glove Cruiser
15 990 Kč
+ doprava zdarma

Body Glove Cruiser je všestranný paddleboard, který najde široké uplatnění v rodinách nadšených paddleboardistů. Vyznačuje se velice nízkou hmotností a díky tomu si jej oblíbí zejména dívky a ženy.


Body Glove Performer
16 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vysoce kvalitní univerzální nafukovací SUP plovák Body Glove Performer pro nejširší využití. Díky šířce 86cm je to velice stabilní plovák, na kterém se budete vždy cítit pohodlně a bezpečně.


LOZEN Allround 10'8''
12 500 Kč
+ doprava zdarma

Lozen „desetosmička“ je plovák z kategorie allround, ideální jako rodinný padleboard. Díky vynikající stabilitě a nezáludným jízdním vlastnostem budou začátečníci dělat rychlé pokroky při učení jízdy na prkně.


LOZEN Allround 9'9''
11 500 Kč
+ doprava zdarma

Lozen 9´9 je kratší obratný plovák, který však díky tloušťce 15 cm poskytuje dostatečnou tuhost a stabilitu. Ideální pro krátké výlety, ale také pro surfing na vlnách.


LOZEN Surf 7'5''
8 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lozen Surf Junior 7'5 je nafukovací paddleboard určený pro děti nebo jezdce s váhou do 70 kg. Je velmi lehký, ovladatelný a vhodný také pro surfování na vlnách.


Skiffo Koast 12'6''
15 990 Kč
+ doprava zdarma

Tvar plováku Skiffo Koast je na půli cesty mezi allround a závodním paddleboardem. Je dlouhý a velice rychlý při zachování výborné stability díky své šířce, která jej dělá přístupným jezdcům všech úrovní.


STX Freeride 10'6''
15 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasický stabilní nafukovací paddleboard STX 10‘6‘‘ Freeride je ideální pro všechny, kteří chtějí vyrazit na projížďku za jakýchkoliv podmínek. Je určen pro jezdce se standardní hmotností (do 100 kg), případně začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku maximální stabilitu a zážitek i z první jízdy.


STX WS Tourer 11'6''
17 990 Kč
+ doprava zdarma

STX WS Tourer 11‘6‘‘ je skvělý nafukovací paddleboard pro lehce pokročilé jezdce, kteří chtějí vyrazit na delší projížďky za jakýchkoliv podmínek. Plovák pěkně prostupuje vodou a je vhodný i do menších vln. Možnost připevnění WS oplachtění.


Zray E10

Zray E10

Hodnocení: 4
8 500 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

°ZRAY E10 je paddleboard kategorie „allround" pro všechny. Dostatečně tuhá konstrukce drop-stich z něj dělá rodinný paddleboard, na kterém s děti zařádí a tátové zlepší svou fyzickou kondici.


Zray K8
7 990 Kč
+ doprava zdarma

Malý dětský univerzální ZRAY K8 je vstupenka do světa paddleboardingu. Na plováku mladí jezdci ocení jeho nízkou hmotnost a všestrannost. Skvělé stabilitě a ovladatelnosti napomáhá dlouhá flosna typu slide-in. Výrazná barva plováku zvyšuje viditelnost a tedy i bezpečnost na vodě.


Skiffo Sun Cruise 10'10''
14 990 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Skiffo Sun Cruise ve velikosti 10´10 je ideální paddleboard pro větší jezdce. V přední části je širší, což jej činí velice stabilním a díky protažené a zužující se zádi je paddleboard mimořádně obratný.


Skiffo Women XX 10'

Skiffo Women XX 10'

Hodnocení: 5
11 990 Kč

9 595 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Univerzální lehký dámský paddleboard Skiffo XX 10' pro jízdu na vlnách a vodní turistiku. Díky menší velikosti a hmotnosti lze s prknem snadno manipulovat – je ideální pro dámy. Výška 12 cm dává paddleboardu lepší stabilitu a zároveň neklade odpor při plavbě proti větru.


Zray X1

Zray X1

Hodnocení: 4,5
9 990 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

°ZRAY X1 je univerzálním nafukovacím SUP plovákem pro nejširší použití. Plovák je určen hlavně pro začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku maximální stabilitu a zážitek i z první jízdy. Jde o 297 cm dlouhý a 76 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený jednovrstvou DROP-STITCH technologií.