Bestway Paddle Board Kahawai 310 x 86 x 15 cm
14 799 Kč 10 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Paddle board s protiskluzovou trakční vložkou je na vodě stabilní, pevný a odolný. Úchyty usnadňují přenos do vody a je možné se jich chytit při jízdě pro získání stability. Bestway Paddle Board Kahawai 310 × 86 × 15 cm je dodáván s praktickou transportní taškou.

Bestway 65302 Paddleboard Aqua Journey 15 cm
10 801 Kč 7 499 Kč

Nafukovací pádlovací prkno pro jednu osobu s vysokou manévrovatelností lze snadno sbalit a vyrazit s ním na vodu pádlovat nebo surfovat. Vhodné pro jízdu na klidné voděmenších vlnkách. Udržení stability zaručuje protiskluzová podložka, prkno má rukojeť pro pohodlené zvedání a přenášení. Součástí balení je nastavitelné hliníkové pádlo (217 cm), cestovní taška, pumpa a sada pro drobné opravy. Maximální nosnost 95 kg.

Belatrix Paddleboard Typhoon
13 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Jedná se o univerzální rychlý paddleboard paddleboard, který je díky své velikosti a stabilitě vhodný nejen pro jízdu na všech typech vodních hladin, ale i pro cvičení (joga paddleboard). Na tomto paddleboardu bez problému svezete celou rodinu.

shumee Nafukovací Stand Up paddleboard (SUP) červeno-bílý
9 772 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento SUP paddleboard je ideální pro výuku, rekreační pádlování a pohodlnou a stabilní jízdu na mírných vlnách. Je vybavena speciálními vysokotlakými šroubovými ventily, takže se dá snadno a rychle nahustit a vyfouknout. Dvě zabudované ploutve a jedna odnímatelná jsou odolné a odolají tlaku při pádl

XQMAX TOURING 350
11 950 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nafukovací paddleboard XQ MAX TOUR 350Atraktivní paddleboard určen především pro cestování na delší vzdálenosti a závodění. Jeho elegantní, podlouhlý, špičatý tvar a tloušťka 15 cm jsou zárukou vysoké rychlosti, ale též tuhosti a stability.

shumee Nafukovací SUP paddleboard modro-bílý
10 946 Kč

Tento SUP paddleboard je ideální pro výuku, rekreační pádlování a pohodlnou a stabilní jízdu na mírných vlnách. Je vybavený speciálními vysokotlakými šroubovými ventily pro rychlé nahuštění a vyfouknutí. Dvě pevné finy a jedna odnímatelná jsou dostatečně odolné, aby zvládly tlak při pádlování. Přilo

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Paddleboardy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Paddleboardy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Paddleboardy akce.