Bestway Paddle Board Kahawai 310 x 86 x 15 cm
14 799 Kč 11 989 Kč
+ doprava zdarma

Paddle board s protiskluzovou trakční vložkou je na vodě stabilní, pevný a odolný. Úchyty usnadňují přenos do vody a je možné se jich chytit při jízdě pro získání stability. Bestway Paddle Board Kahawai 310 × 86 × 15 cm je dodáván s praktickou transportní taškou.

Bestway Paddle Board Aqua Journey
10 801 Kč 7 639 Kč
+ doprava zdarma

Nafukovací pádlovací prkno pro jednu osobu s vysokou manévrovatelností lze snadno sbalit a vyrazit s ním na vodu pádlovat nebo surfovat. Vhodné pro jízdu na klidné voděmenších vlnkách. Udržení stability zaručuje protiskluzová podložka, prkno má rukojeť pro pohodlené zvedání a přenášení. Součástí balení je nastavitelné hliníkové pádlo (217 cm), cestovní taška, pumpa a sada pro drobné opravy. Maximální nosnost 95 kg.

LOZEN Surf 7'5''
9 500 Kč 8 989 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lozen Surf Junior 7'5 je nafukovací paddleboard určený pro děti nebo jezdce s váhou do 70 kg. Je velmi lehký, ovladatelný a vhodný také pro surfování na vlnách.

Belatrix Paddleboard Flash
12 125 Kč
+ doprava zdarma

Jedná se o univerzální rychlý paddleboard paddleboard, který je díky své stabilitě vhodný nejen pro jízdu na všech typech vodních hladin, ale i pro závodní jízdu. Pro lepší stabilitu a bezpečnost je na povrchu protiskluzový nášlap. Na zádi je Flash osazen D kroužkem k uchycení bezpečnostního připev

Belatrix Paddleboard Typhoon
11 990 Kč
+ doprava zdarma

Jedná se o univerzální rychlý paddleboard paddleboard, který je díky své velikosti a stabilitě vhodný nejen pro jízdu na všech typech vodních hladin, ale i pro cvičení (joga paddleboard). Na tomto paddleboardu bez problému svezete celou rodinu.

Belatrix Paddleboard Zephyr
9 850 Kč
+ doprava zdarma

Paddleboard vyznačující se mimořádnou obratností a unikátní konstrukcí. Je vyroben z dvojitého DROP STITCH PVC a zvláště vyztuženými boky a stojnou plochou pro ještě lepší pevnost.

Belatrix Paddleboard Wave
10 990 Kč
+ doprava zdarma

Paddleboard vhodný pro ženy, začátečníky i zkušenější jezdce. Vhodný na jakýkoliv typ hladiny. Jedná se o univerzální paddleboard s širokou škálou použití.

LOZEN Surf 7'5'' - zánovní
9 500 Kč 7 829 Kč
- 17 %
+ doprava zdarma

Zánovní

Lozen Surf Junior 7'5 je nafukovací paddleboard určený pro děti nebo jezdce s váhou do 70 kg. Je velmi lehký, ovladatelný a vhodný také pro surfování na vlnách.

Zray E10 - použité
7 979 Kč 6 969 Kč
+ doprava zdarma

Použité

ZRAY E10 je paddleboard kategorie „allround" pro všechny. Dostatečně tuhá konstrukce drop-stich z něj dělá rodinný paddleboard, na kterém s děti zařádí a tátové zlepší svou fyzickou kondici.

STX Freeride 10'6''
12 999 Kč
+ doprava zdarma

Klasický stabilní nafukovací paddleboard STX 10‘6‘‘ Freeride je ideální pro všechny, kteří chtějí vyrazit na projížďku za jakýchkoliv podmínek. Je určen pro jezdce se standardní hmotností (do 100 kg), případně začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku maximální stabilitu a zážitek i z první jízdy.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: