Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12902284

Flair Espresso Classic

Flair Espresso Classic

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Připravit si espresso bez připojení kávovaru k elektřině? Flair Espresso Classic vám pomůže si doma připravit kvalitní espresso. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Produkt je momentálně nedostupný.
4 600 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
4 600 Kč
S novou kartou za

Popis

Jedno nebo dvě espressa? Ke všemu vám může Flair pomoci. Jeho elegantní design bude perličkou ve vašem prostředí. Chceme vám poradit jak dobře a jednoduše doma připravit skvělou kávu a proto se Lázeňská káva stala distributorem kávovarů Flair Espresso!Jedinečnost

Design, který firma Flair Espresso vymyslela je excelentní. To pomáhá tomuto kávovaru k oné jedinečnosti, které se bude projímat na vaší přípravě espressa. Pomocí tohoto kávovaru dokážete připravit espresso na úctyhodné úrovni.


Definováno chutí

Čisté, lahodné espresso připraveno manuálně? Flair Classic přináší komplexní kávový zážitek. Tento kávovar vám vždy připraví espresso plné chuti s jemnou pěnou přesně jako od baristy.


Espresso bez zbytečností

Flair kávovary jsou navrženy s jediným cílem a to, aby připravovali co nejlepší espresso bez zbytečných prvků. Jen káva, horká voda a páka, která vytváří dostečný tlak v rozmezí 6–10 barů pro extrakci. Výsledkem je kvalitní espresso s konzistentním výsledkem. Flair vybaven manomentrem umožňuje ještě větší kontrolu při přípravě. Navíc poskytuje i zpětnou vazbu o vašem tlačení na páku.


Espresso kdykoliv a kdekoliv si vzpomenete

Velkou výhodou kávovaru Flair je jeho mobilita. Takže si jej můžete vzít na cesty a připravit si lahodnou kávu. Konstrukce je odolná a vyvinuta pro jednoduchou údržbu, což je na cestách vždy benefitem. Vše je uchováno v kufříku, který je součástí balení aby jste si ho mohli sbalit a nezapomenout.


Hlavní přednosti Flair Espresso Classic:

  • Kávu připravujete vlastní silou
  • Šetrné k životnímu prostředí
  • Snadno se čistí
  • Můžete si kávu připravit kdekoliv
  • Kávovar si složíte do kufříku
  • Krásná černá barva