Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12397093

Flair Espresso Signature Espresso Maker, černá

Flair Espresso Signature Espresso Maker, černá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Připravit si espresso bez připojení kávovaru k elektřině? Flair Espresso vám pomůže si doma připravit kvalitní espresso. Celý popis

Barva

default
default
default
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
6 900 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
6 900 Kč
S novou kartou za

7.7.2022 - 8.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Jedno nebo dvě espressa? Ke všemu vám může Flair pomoci. Jeho elegantní design bude perličkou ve vašem prostředí. Chceme vám poradit jak dobře a jednoduše doma připravit skvělou kávu a proto se Lázeňská káva stala distributorem kávovarů Flair Espresso!

Elegance

Připravit si espresso doma, v práci a vlastně úplně kdekoliv. Flair si můžete vzít kamkoliv s sebou a připravit si výbornou kávu. Určitou eleganci přípravy představuje nepoužívání tlačítek na kávovaru. Potřebujete pouze vaše ruce a budete pánem celého procesu. Jedná se vyloženě o ruční práci kdy výsledné chutě je možné upravit dle vašich preferencí právě postupem přípravy.

Espresso si připravíte kdekoliv

Definováno chutí

Čisté, lahodné espresso připraveno manuálně? Flair Classic přináší komplexní kávový zážitek. Tento kávovar vám vždy připraví espresso plné chuti s jemnou pěnou přesně jako od baristy.

Espresso bez zbytečností

Flair kávovary jsou navrženy s jediným cílem a to, aby připravovali co nejlepší espresso bez zbytečných prvků. Jen káva, horká voda a páka, která vytváří dostečný tlak v rozmezí 6–10 barů pro extrakci. Výsledkem je kvalitní espresso s konzistentním výsledkem.

Vylepšený Flair

Při porovnání s Classic verzí jsou zde viditelné vylepšení. Jedná se o upravený design, který přináší styl. Měděný prvek u základny portafilteru je detailem, který budete neustále sledovat. Dokážete tak ozvláštnit i vaše prostory a každý kdo vás navštíví se bude ptát: Co že to máš? Dalším důležitým rozdílem Flairu je také manometr, který je ve Flair Signature Espresso nainstalován.

Kontrolujte tlak

Díky manometru je možné ovlivnit extrakci. Vy rozhodnete pod jakým tlakem mezi 6–10 bary budete espresso připravovat. Informace na manometru jsou zobrazovány aktuálně, proto máte možnost ovlivnit výslednou chuť.

Espresso kdykoliv a kdekoliv si vzpomenete

Velkou výhodou kávovaru Flair je jeho mobilita. Takže si jej můžete vzít na cesty a připravit si lahodnou kávu. Konstrukce je odolná a vyvinuta pro jednoduchou údržbu, což je na cestách vždy benefitem. Vše je uchováno v kufříku, který je součástí balení aby jste si ho mohli sbalit a nezapomenout.

Hlavní přednosti Flair Signature Espresso Maker:

  • Kávu připravujete vlastní silou
  • Šetrné k životnímu prostředí
  • Snadno se čistí
  • Můžete si kávu připravit kdekoliv
  • Kávovar si složíte do kufříku

Unboxing Flair Signature