SanDisk SDXC Extreme Pro 256GB 170MB/s UHS-I U3 V30 (SDSDXXY-256G-GN4IN)

SanDisk SDXC Extreme Pro 256GB 170MB/s UHS-I U3 V30 (SDSDXXY-256G-GN4IN)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Rychlá a spolehlivá paměťová karta s kapacitou 256 GB vhodná pro moderní fotoaparáty nebo nahrávání videí, max. přenosová rychlost: 170 Mb/s, max. rychlost zápisu: 90 Mb/s, voděodpudivá, odolná vůči vibracím a vysokým teplotám, obsahuje RescuePRO Deluxe software pro obnovu dat. Celý popis
Partner: CZC.CZ
2 749 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
2 479 Kč

Již se neprodává

Zboží partnera CZC.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100059504685

Popis

RAM Secure Digital (SDXC) Extreme Pro UHS-I U3 (Class 10) – 256GB

Paměti typu Secure Digital SDXC nacházejí použití v digitálních fotoaparátech, PDA zařízeních, ale i noteboocích apod. S její pomocí natáčet videa ve vysoké kvalitě, přináší 4K Ultra HD a full HD.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Její přednosti:

  • přenos dat rychlostí až 170 MB/s
  • kapacita 256 GB
  • snadné přenášení i velkých souborů
  • vodoodpudivá, odolná proti vibracím
  • spolehlivě pracuje i při teplotách –25°až 80°

Rychlost přenosu

Pro co nejefektivnější čtení a zápis používá řada Extreme Pro nejnovější technologie, které umožňují přenos dat dosud nevídanou rychlostí až 170 Mb/s. Karta nabízí kapacitu 256 GB a je vhodná pro nejnáročnější použití, např. při záznamu profesionálního 4K a FullHD videa.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vhodná do extrémních podmínek

Paměťová karta se pyšní vysokou odolností, testovaná je na nejrůznější teplotní podmínky a je schopna ustát teploty od –25 do +85 °C, takže se hodí pro použití za mrazu i na pouštním slunci. Vedle toho jsou náležitě odolné proti nárazům i vibracím. Pokud nechcete přijít o svá uložená data je CompactFlash Extreme Pro tou nejlepší volbou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti:

Paměťová karta CompactFlash Extreme Pro je vhodná především pro přenosná zařízení. Vyznačuje se nízkou spotřebou energie, vysokou spolehlivostí a rychlým přístupem k uloženým datům. Díky její spolehlivosti a rychlosti přenosu dat 170 MB/s s přehledem zvládá fotografování s více snímky za sekundu a focení s nepřerušovaným režimem sériového snímání. Vestavěný přepínač ochrany proti zápisu zamezuje náhodné ztrátě dat.