10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Panenky, kočárky a domečky

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
BABY born Starší sestřička Play & Style, blondýnka, 43 cm BABY born Starší sestřička Play & Style, blondýnka, 43 cm
BABY born Starší sestřička Play & Style, blondýnka, 43 cm

„BABY born, to je můj obleček s potiskem a roztomilou tylovou sukýnkou! Vypadá to, že sesterská láska sahá jen tak daleko, dokud nedojde na krásné oblečení. Ve skutečnosti se ale sestřičky dělí o všechno. Starší sestřička BABY born je sice o trochu starší než miminko BABY born, mají ale stejnou velikost, takže si oblečky i doplňky mohou jednoduše půjčovat.

můžete mít DNES

Od MALL
Novinka
BABY born Adventní kalendář 2023 BABY born Starší sestřička Play & Style, blondýnka, 43 cm
BABY born Adventní kalendář 2023

BABY born Adventní kalendář s 24 oblečky a doplňky pro panenky BABY born velikosti 43 cm. Protože má BABY born úžasného nového kamaráda – medvídka BABY born, přála si medvědí adventní kalendář. Roztomilé medvídky proto najdeš v různých částech adventního kalendáře. Než přijde Ježíšek, pověsí BABY born na krb velkou punčochu. Jen se nemůže rozhodnout, jestli letos byla opravdu hodná jako andílek a má si obléct křídla, nebo se přece jen raději schovat za medvědí masku.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
BABY born Starší sestřička Play & Style, brunetka, 43 cm BABY born Starší sestřička Play & Style, blondýnka, 43 cm
BABY born Starší sestřička Play & Style, brunetka, 43 cm

Tahle panenka je nejen starší sestřičkou, ale také nejlepší kamarádkou. Je tak pohyblivá, že dokáže zahrát jakoukoli roli. Díky ohebným kolenním kloubům dokáže sama stát. Starší sestřička BABY born je sice o trochu starší než miminko BABY born, mají ale stejnou velikost, takže si oblečky i doplňky mohou jednoduše půjčovat.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Woody Růžový domeček s výtahem  "Malibu" new Woody Růžový domeček s výtahem  "Malibu" new
Woody Růžový domeček s výtahem  "Malibu" new

Velký, kvalitní třípatrový domeček z dílny českých návrhářů je vyroben v kombinaci materiálů dřevo/plast/textil. Domeček pro panenky typu Barbie je dodáván včetně příslušenství. Součástí domečku nejsou panenky!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Baby Annabell Interaktivní Annabell, 43 cm Woody Růžový domeček s výtahem  "Malibu" new
Baby Annabell Interaktivní Annabell, 43 cm

Nejnovější dovedností Baby Annabell je miminkovská jóga. Ovečka na růžových dupačkách panenky předvádí první cvik: natáhnout nohy, ruce na stranu do výše ramen, uvolnit se… Malá jogínka má velikou radost, když jí maminka nebo tatínek hýbou ručičkama a nožičkama. Při každé ásaně se nadšeně směje. Nakonec si zacvičí obličejovou jógu. Pro tento cvik dostane Baby Annabell do pusinky dudlík, který pak cumlá a při tom hýbe pusinkou a vydává roztomilé zvuky.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Woody Barevný domeček Mirabella s výtahem Woody Růžový domeček s výtahem  "Malibu" new
Woody Barevný domeček Mirabella s výtahem

Tento kvalitní třípatrový domeček je určen pro panenky typu Barbie do velikosti 30 cm a je dodáván včetně zobrazeného příslušenství. Nový design domečku vznikl ve spolupráci s českou výtvarnicí a na první pohled zaujme svojí barevností.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Woody Domeček pro panenky Molly BABY born Starší sestřička Česací hlava Princezna 2023
Woody Domeček pro panenky Molly

Kvalitní třípatrový domeček pro panenky obsahuje i zobrazené příslušenství. Z přízemí do prvního patra se mohou panenky svézt výtahem. U vchodu je umístěn domovní zvonek. Třetí patro je vybaveno nejen prostornou terasou a markýzou, ale i funkčním světlem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
BABY born Starší sestřička Česací hlava Princezna 2023 BABY born Starší sestřička Česací hlava Princezna 2023
BABY born Starší sestřička Česací hlava Princezna 2023

Vítejte v kosmetickém studiu pro malé princezny se smyslem pro ten nejlepší styl! Mladé make-up artistky mohou vytvářet ohromující make-up pomocí barevné a dermatologicky testované paletky s make-upem. Česací hlava s blonďatými vlásky prémiové kvality a jemnými barevnými melíry se snadno upravuje pomocí gumiček, sponek, skřipečků a kartáče.

můžete mít DNES

Od MALL
Novinka
Baby Annabell Adventní kalendář 2023 BABY born Starší sestřička Česací hlava Princezna 2023
Baby Annabell Adventní kalendář 2023

Stačí na začátku prosince mávnout kouzelnou hůlkou a už jsou tu Vánoce… No dobře, tak snadné to přece jen není. Baby Annabell Adventní kalendář však kouzelnou hůlku obsahuje. Celkem 24 překvapení čekání na Vánoce zcela jistě příjemně zkrátí.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
BABY born Můj veselý pejsek Mattel Barbie Cutie Reveal Adventní kalendář 2023 HJX76
BABY born Můj veselý pejsek

BABY born má nového zvířecího kamaráda. Když štěňátko pohladíš po zádech, zavrtí ocáskem a uslyšíš roztomilé psí zvuky. Umí pít vodu ze své mističky: vyplázne jazýček a uslyšíš, jak srká.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Mattel Barbie Cutie Reveal Adventní kalendář 2023 HJX76 Mattel Barbie Cutie Reveal Adventní kalendář 2023 HJX76
Mattel Barbie Cutie Reveal Adventní kalendář 2023 HJX76

Adventní kalendář Barbie® Cutie Reveal™ potěší děti překvapením při rozbalování a stylovou módou. Zpříjemni si čekání s tímto adventním kalendářem od Barbie. Kalendář přináší 25 módních překvapení včetně panenky Barbie® Cutie Reveal™, jejíž pravou identitu skrývá plyšový kostým roztomilého zvířátka.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
BABY born Postýlka na kolečkách Mattel Barbie Cutie Reveal Adventní kalendář 2023 HJX76
BABY born Postýlka na kolečkách

Panenka BABY born se v této krásné postýlce v moderním vzhledu dřeva cítí jako v sedmém nebi. Růžová postýlka pro BABY born je potištěna jejími zvířecími kamarády, kteří se doslova dotýkají hvězd. Nebesa z jemného tylu a třpytivý kolotoč s planetami panenku ukolébají do říše snů, kde si nechá zdát veselé příběhy o své mamince.

můžete mít DNES

Od MALL