GAS pánské tenisky-60%
2 799 Kč 1 119 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pohodlné pánské tenisky s logem Gas.

GAS pánské tenisky-60%
2 299 Kč 919 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální pánské tenisky Gas s kvalitní podrážkou.

GAS pánské tenisky-60%

GAS pánské tenisky

Hodnocení: 5
2 799 Kč 1 119 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánské stylové tenisky od značky Gas.

GAS pánské tenisky
2 199 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské tenisky Gas v černé barvě.

Pánská obuv

Pánské boty musí podtrhovat image každého gentlemana. Když jdete do společnosti, do práce či si jen zaběhat do lesa, bota musí padnout a vypadat skvěle.

Sportovní obuv musí sedět. Kupte si tu správnou velikost. Při sportu potřebují prsty na noze prostor a malé boty vám způsobí nepříjemné odřeniny nebo fialové nehty. I příliš velká bota není ideální, jelikož se podrážka láme na nesprávném místě. S o 2 čísla větší botou si koledujete o zakopnutí či odřeniny z nesprávného ohybu obuvi.

Společenské boty se liší dle příležitosti, při kterých je budete nosit. Do zaměstnání vybírejte matné boty. Na společenské události typu svateb či opery, můžete sáhnout po lesklém provedení. Vždy kombinujte boty s oblekem tak, aby obuv byla pomyslnou třešničkou na dortu.

Nikdy nakupujte boty s umělou svrchní vrstvou. Noha se pak zbytečně potí, což způsobuje nepříjemný zápach. V takových botách se nebudete cítit dobře. Raději zainvestujte do kožených bot, jelikož mnohem déle vydrží a noha skvěle větrá.

Jedna rada na závěr: Jste-li menšího vzrůstu, vyvarujte se bot s výraznou špičkou. Opticky zkracují postavu a budete vypadat jako ještě větší trpaslík, než ve skutečnosti jste.

Hledáte i obuv pro dámy? Vše naleznete v kategorii dámská obuv.

_____

^ Zpátky nahoru