Dove Antiperspirant ve spreji Men+Care Clean Comfort 150 ml
52 Kč

Antiperspirant ve spreji Men+Care Clean Comfort vám dodá příjemné osvěžení a povzbudí vás do dalšího náročného dne. Neobsahuje alkohol a nabízí až 48hodinovou ochranu proti potu a pachu – navíc má příjemnou vůni.


L’ORÉAL PARIS Antiperspirant ve spreji pro muže Shirt Protect 150 ml
99 Kč

Antiperspirant Shirt Protect je vysoce účinný antiperspirant, který pomáhá chránit vaše oblečení před vznikem skvrn. Proti pocení vás ochrání až po dobu 48 hodin. Obsahuje chladivou látku, která se automaticky uvolňuje a reaktivuje pocit svěžesti, právě když ji nejvíce potřebujete.


Dove Deodorant bez hliníku pro muže Extra Fresh (Alu Free Deodorant) 150 ml
100 Kč

89 Kč

Akce

Deodorant bez hliníku Extra Fresh pro muže 0% je nová řada deodorantů, které obsahují jen ty nejddůležitější složky. Pokud hledáte deodorant bez hliníkových solí, ale nechcete dělat kompromisy v ochraně a péči o vaši pokožku. Obsahuje 1/4 pečujícího krému. Deodorant Dove 0% je pro vás ten pravý. .


La Prairie Ošetřující vůně (Cellular Energizing Mist) 100 ml
2 999 Kč
+ doprava zdarma

Nová ošetřující vůně nemá jen výrazný účinek na duši, ale také zpevňuje a revitalizuje pokožku. Slučuje v sobě jedinečné účinky La Prairie proti stárnutí s voňavými substancemi, které jsou volně rozprášené na pokožce. Výsledkem působení je maximalizovaný pocit duševní i tělesné pohody.


Borotalco Kuličkový deodorant Invisible 50 ml
99 Kč

Kuličkový deodorant byl vyvinut speciálně za účelem redukce vzniku žlutých skvrn na světlých látkách a bílých stop na tmavých látkách. Deodorant reguluje pocení a denně zajišťuje suchou pokožku.


Purity Vision Minerální deo krystal 24hodin
125 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čistě přírodní deodorant 100% složený z antibakteriální minerální soli. Potlačuje tělesný pach až 24 hodin, bez narušení přirozeného fungování organismu a bez ucpání potních pórů. Nezanechává bílé stopy na oblečení. .


Rexona Tuhý deodorant Men Maximum Protection Clean Scent 45 ml
129 Kč

Tuhý deodorant Men Maximum Protection Clean Scent s obsahem inovativní technologie TRIsolid, která reaguje na tělo a obsahuje tři důležité složky: dosud nejúčinnější ochranu proti pocení od Rexony, technologii s mikrokapslemi bojující proti nepříjemnému zápachu a složku pro hydrataci pokožky.


L’ORÉAL PARIS Kuličkový antiperspirant pro muže Men Expert Cool Power 50 ml
99 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zabrání pocení a dopřeje vašemu tělu jedinečnou dřevitou vůni s jemným nádechem máty.  Složení antiperspirantu zajistí absorbci potu a neutralizuje zápach až po dobu 48 hodin od nanesení. Budete se tak cítit svěží i v náročných podmínkách při sportu či ve stresujících situacích.


Bione Cosmetics Bylinné mazání s Kaštanem koňským a Kostivalem 260 ml
108 Kč

Mazání na unavené tělo s ,,koňskou silou‘‘ kaštanu koňského a kostivalu lékařského. Mazání s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky, pro celou rodinu. Extrakt kaštanu, kostival, mentol, kafr, eukalyptus a další složky působí relaxačně a blahodárně na pohybový aparát těla.


Borotalco Deodorant ve spreji Invisible 150 ml
109 Kč

Deodorant byl vyvinut speciálně za účelem redukce vzniku žlutých skvrn na světlých látkách a bílých stop na tmavých látkách. Deodorant reguluje pocení a denně zajišťuje suchou pokožku.


Matis Paris Kuličkový deodorant Réponse Corps (Roll´on Deodorant) 50 ml
429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pocení patří k přirozeným biologickým procesům našeho těla, kterým regulujeme jeho teplotu a eliminujeme hromadění toxinů. Kuličkový deodorant s dlouhodobým účinkem předchází nadměrnému pocení a vy zůstanete svěží po celý den. Je jemný, účinný a spolehlivý, neobsahuje alkohol. Vhodný i pro muže.


Rexona Antiperspirant ve spreji Men Motionsense Invisible Black+White 150 ml
55 Kč

Deodorant Rexona Men Motionsense Invisible Black+White nabízí silnou ochranu proti zápachu i pocení. Zejména bojuje proti žlutým skvrnám na bílém oblečení. Technologie Motionsense aktivně ničí pot i nepříjemný zápach. Díky ní budete mít pocit svěžesti a sucha až 48 hodin.


Borotalco Tuhý deodorant Original 40 ml
99 Kč

Tuhý deodorant s nezaměnitelnou vůní poskytuje 48 hodinovou ochranu před pocením. Díky svému složení s obsahem Microtalca, pohlcujícím pot, reguluje deodorant pocení a denně zajišťuje suchou pokožku.


Soaphoria Organický přírodní deodorant Soapgasm Muž 50 ml
167 Kč

Organický deodorant s obsahem esenciálních olejů pro přirozenou a bezpečnou péči a pocit svěžesti během dne. Deodorant nebrání přirozeným funkcím pokožky, tedy nezabraňuje pocení, avšak má mírný antiperspirační účinek díky přidanému oxidu zinečnatému (bez nanočástic) a bentonitové jílu.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: