Uvex G.GL 300 LGL darkred mat dl/lgl (3030)
1 550 Kč 1 309 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylové lyžařské brýle. Uvex G.GL 300 LGL darkred mat dl/lgl (3030) vynikají úplnou ochranou před infračervenými paprsky. Technologie Supravision pak zajišťuje vysokou odolnost zorníku a v kombinaci s přímým větráním minimalizuje zamlžení. Brýle disponují kvalitním gumovým páskem se silikonem pro pohodlné nošení. Výhodou je možnost použití přes dioptrické brýle.

Relax Lyžařské brýle Feelin
1 499 Kč

Lyžařské brýle disponují zorníkem, který je ošetřen úpravou proti zamlžování Antifog i proti námraze. Součástí brýlí je nastavitelný pásek se silikonovými protiskluzovými prvky. Relax Lyžařské brýle Feelin poskytují 100% ochranu před UV zářením.

Bliz Flow
2 999 Kč 1 999 Kč

Moderní lyžařské brýle výrazného designu. Bliz Flow disponují kvalitními dvojitými skly, jenž jsou upravena proti zamlžování. Brýle mají 100% ochranu proti škodlivému záření UVA a UVB. Komfort je zajištěn 3 vrstvami měkké pěny, která má po stranách důmyslné prolisy OTG pro nožičky dioptrických brýlí.

Westige Airbrake

Westige Airbrake

Hodnocení: 4,5
799 Kč 729 Kč

Snowboardové a lyžařské brýle Airbrake chrání oči proti slunečnímu záření, sněhu a větru, decentní rámeček nebrání ve výhledu a brýle sednou do většiny helem. Třívrstvá pěna zajistí pohodlí pro celodení užívání.

Giro Roam

Giro Roam

Hodnocení: 4,8
1 699 Kč

Lyžařské brýle klasického designu Giro Roam se mohou pochlubit technologiemi špičkových modelů, jako Expansion View Technology zajišťující široké zorné pole. Bonusem je druhé sklo, které je vhodné do zhoršených viditelnostních podmínek.

Alpina Sports Granby HM

Alpina Sports Granby HM

Hodnocení: 5
2 999 Kč 2 149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují izolační vrtsvou Thermoblock, která chrání před mrazem a zvyšuje viditelnost v mlze až o 20 %. Jsou opatřeny protiskluzovou páskou, která udrží brýle vždy na správném místě. Alpina Sport Granby HM mají zrcadlová skla. Součástí balení je látkový obal.

Giro Cruz

Giro Cruz

Hodnocení: 5
1 199 Kč 949 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují Antifog úpravou, díky které se nebudou skla tolik zamlžovat. Pro pohodlnost při nošení jsou opatřeny dvojitým polstrováním s microfleecem. Giro Cruz jsou kompatibilní s dioptrickými brýlemi a všemi helmami této značky.

Atomic Count Jr
770 Kč 589 Kč

Dětské lyžařské brýle disponují 100% ochranou před UVA a UVB zářením. Mají cylindrická skla s širokým zorným polem a úpravou Antifog proti zamlžování. Kompatibilní s dioptrickými brýlemi díky technologii OTG. Salomon Count Jr jsou opatřeny silikonovým páskem, který je udrží přesně na místě.

Uvex Athletic LGL, white dl LGL-rose (2130)-39%
1 099 Kč 669 Kč

Akce

Lyžařské brýle disponují cylindrickým zorníkem, který je odolný vůči poškrábání. Spolehlivě ochrání před UVA, UVB a UVC paprsky. Je možné mít pod nimi dioptrické brýle díky systému OTG. Uvex Athletic LGL, white dl LGL-rose (2130) mají v balení ochranný textilní obal.

Relax Sonic HTG66B Matná Mátová-50%
799 Kč 399 Kč

Akce

Lyžařské brýle, které jsou svým štíhlým tvarem uzpůsobeny převážně menším obličejům. Relax Sonic HTG66B Matná Mátová umožňují díky systému ventilace AIR FOG optimální proudění vzduchu a zaručují pohodlí klidně během celodenního lyžování mimo jiné i díky vícevrstvé pěně POLARFOAM.

Relax Lyžařské brýle Jet Sierra HTG61A
1 549 Kč 1 019 Kč

Lyžařské brýle disponují zorníkem, který je ošetřen úpravou proti zamlžování Antifog. Je vyroben z velmi odolného polykarbonátového materiálu. Součástí je nastavitelný protiskluzový pásek. Relax Lyžařské brýle Jet Sierra HTG61A poskytují 100% ochranu před UV zářením.

Alpina Sports Challenge 2.0 DH
1 399 Kč 839 Kč

Lyžařské brýle disponují izolační vrtsvou Thermoblock, která chrání před mrazem a zvyšuje viditelnost v mlze až o 20 %. Jsou opatřeny protiskluzovou páskou, která udrží brýle vždy na správném místě. Alpina Sport Challenge 2.0 DH jsou dodávány s látkovým obalem.

Uvex G.GL 3000 LGL-37%
1 599 Kč 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují dvojitým zorníkem, který je opatřen průduchy a úpravou Antifog, která brání zamlžování. Spolehlivě ochrání před UVA, UVB a UVC paprsky. Vnitřní strana pásku je opatřena silikovým proužkem pro lepší přilnavost. Uvex G.GL 3000 LGL mají v balení ochranný textilní obal.

Oakley Line Miner VampirellaGrey w/PrzmHiPnkGBL
4 373 Kč 3 049 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují technologií Prizm, která zajišťuje maximální kontrast a výbornou viditelnost. Součástí je úprava proti zamlžování Antifog. Jsou opatřeny cylindrickou čočkou z nejčistějšího polykarbonátu Plutonite. Oakley Line Miner VampirellaGrey w/PrzmHiPnkGBL mají v balení ochranný pytlík.

Oakley O Frame 2.0 XM Prizmatic Coral w/Persimmon&Dark Grey
1 794 Kč 1 029 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle v ikonickém Oakley designu, které jsou vyrobeny s ohledem na co největší komfort a optický výkon. Oakley O Frame 2.0 XM Prizmatic Coral w/Persimmon&Dark Grey disponují širokými čočkami, díky kterým vám umožní více než uspokojivý výhled do stran, a které jsou vybaveny technologií anti-fog coating, která zabraňuje jejich vnitřnímu zamlžení.

Oakley O Frame 2.0 PRO XL černé matné, vícebarevný zorník
2 999 Kč 2 399 Kč

Lyžařské brýle disponují technologií Prizm, která zajišťuje maximální kontrast a výbornou viditelnost. Součástí je úprava proti zamlžování Antifog. Skvělou cirkulaci vzduchu má na starost dvojité odvětrávání. Oakley O Frame 2.0 PRO XL černé matné, vícebarevný zorník mají v balení ochranný pytlík, kterým lze čistit zorník.

Bollé Nevada
2 999 Kč 1 899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Moderní lyžařské brýle. Bollé Nevada disponují dvojitým odvětrávaným sklem, které výborně izoluje a zároveň poskytuje vysokou optickou kvalitu. Technologie Wide Field of View zajišťuje, že na sjezdovce nikdy neztratíte přehled o tom, co se kolem vás děje. Brýle jsou speciálně navrženy tak, aby minimalizovaly zamlžování.

Oakley OF2.0 PRO XL BlkogrphyVmprla w/Prs&DkGry
1 898 Kč 1 049 Kč

Lyžařské brýle disponují technologií Prizm, která zajišťuje maximální kontrast a výbornou viditelnost. Součástí je úprava proti zamlžování Antifog. Skvělou cirkulaci vzduchu má na starost dvojité odvětrávání. Oakley OF2.0 PRO XL BlkogrphyVmprla w/Prs&DkGry mají v balení ochranný pytlík, kterým lze čistit zorník.

Atomic Count

Atomic Count

Hodnocení: 5
2 590 Kč 1 469 Kč

Lyžařské brýle disponují 100% ochranou před UVA a UVB zářením. Mají sférická skla s širokým zorným polem a úpravou Antifog proti zamlžování. Kompatibilní s dioptrickými brýlemi díky technologii OTG. Salomon Count jsou opatřeny silikonovým páskem, který je udrží přesně na místě.

Bliz Nova
2 599 Kč 2 159 Kč

Kvalitní lyžařské brýle. Bliz Nova disponují dvojitými zrcadlovými skly, která mají úpravu minimalizující zamlžení. Komfort pro každý obličej zajišťují tři vrstvy pěny s OTG výřezy pro nožičky dioptrických brýlí. Bezpečné upevnění brýlí zajišťuje 40 mm pásek s flexibilním uchycením.

Uvex ATHLETIC LGL black dl LGL-blue (2030)
1 099 Kč 929 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylové lyžařské brýle s retro prvky. Uvex ATHLETIC LGL black dl LGL-blue (2030) zaujmou kombinací old school vzhledu a moderních technologií, které zajišťují vysokou funkčnost. Velkou výhodou brýlí je technologie OTG, díky které je lze nosit i přes dioptrické brýle. Poskytují široký zorný úhel a disponují kvalitním objektivem, který zabezpečuje úplnou ochranu před škodlivými paprsky.

Alpina Sports Pheos QMM Black Matt
4 499 Kč 3 919 Kč

Lyžařské brýle s technologií MultiMirror, která díky zrcadlovému efektu poskytuje lepší ochranu před slunečním zářením. Alpina Pheos QMM Black Matt dokáží díky svým polarizačním čočkám filtrovat odlesky světla, vody i sněhu a zajistit tak vždy jasný výhled s vysokým kontrastem. Úzký rámeček brýlí nejen skvěle vypadá, ale také napomáhá k získání širokého zorného pole.

Alpina Sports Scarabeo MM
2 990 Kč 1 729 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylové lyžařské brýle Alpina Scarabeo MM jsou založené na jednoduchém tvaru a zrcadlových sklech s technologií Multi Mirror. Speciální větrací systém pro minimalizaci zamlžení skel.

Alpina Sports Big Horn HM black matt
2 999 Kč 1 789 Kč

Lyžařské brýle se systémem Multi Mirror, který svým zrcadlovým efektem poskytuje ještě lepší ochranu před slunečním zářením. Alpina Sports Big Horn HM jsou vybaveny minimalistickým rámečkem, díky kterému nabízí nejen maximální šířku zorného pole, ale také skvěle vypadají. Jasný panoramatický pohled je navíc podpořen díky sférickým čočkám brýlí.

Alpina Sports Scarabeo S DH
1 099 Kč 869 Kč

Lyžařské brýle disponují izolační vrtsvou Thermoblock, která chrání před mrazem a zvyšuje viditelnost v mlze až o 20 %. Jsou opatřeny protiskluzovou páskou, která udrží brýle vždy na správném místě. Alpina Sports Scarabeo S DH mají speciální odvětrávací systém. Součástí balení je látkový obal.

Giro Index Adult Medium
2 499 Kč 1 529 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují Antifog úpravou, díky které se nebudou skla tolik zamlžovat. Pro pohodlnost při nošení jsou opatřeny dvouvrstvým pěnovým polstrováním s microfleecem. Giro Index jsou kompatibilní s dioptrickými brýlemi a všemi helmami této značky.

gloryfy Lyžařské brýle GP4 Fabio Studer
3 690 Kč 1 476 Kč

Tyto nerozbitné dvojité čočky poskytují excelentní viditelnost ve všech světelných podmínkách. Panoramatický výhled, ochrana proti zamlžení, 100% ostrost vidění a výborné optické kvality jsou samozřejmostí, stejně jako 100% UVA/UVB ochrana.

Oakley LineMiner Matte Black w/Prizm Rose
3 289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují technologií Prizm Inferno, která zajišťuje maximální kontrast a výbornou viditelnost. Součástí je úprava proti zamlžování Antifog. Jsou opatřeny cylindrickou čočkou z nejčistějšího polykarbonátu Plutonite. Oakley LineMiner Matte Black w/Prizm Rose mají v balení ochranný pytlík.

Alpina Sports Challenge 2.0
2 199 Kč 1 999 Kč

Lyžařské brýle disponují izolační vrtsvou Thermoblock, která chrání před mrazem a zvyšuje viditelnost v mlze až o 20 %. Protiskluzová páska zajistí, že brýle zůstanou vždy na své místě. Alpina Sport Challenge 2.0 jsou dodávány s látkovým obalem.

Alpina Sports Scarabeo M
2 199 Kč 1 319 Kč

Lyžařské brýle disponují izolační vrtsvou Thermoblock, která chrání před mrazem a zvyšuje viditelnost v mlze až o 20 %. Jsou opatřeny protiskluzovou páskou, která udrží brýle vždy na správném místě. Alpina Sport Scarabeo M mají zrcadlová skla. Součástí balení je látkový obal.

Atomic Revel S
2 509 Kč

Atomic Revel S jsou nové lyžařské brýle s výměnnými zorníky a jednoduchým designem skvěle doplní vaší lyžařskou výbavu. Vhodné pro středně velký obličej.

Bliz Carver SR
1 699 Kč 1 059 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sférické lyžařské brýle s širokým zorným polem mají skryté otvory na stranách rámečku a umožňují použití s dioptrickými brýlemi. Disponují dvojitými odvětrávanými skly, která potlačují zamlžování. Bliz Carver SR se díky dvojitému pásku přesně přizpůsobí tvaru helmy.

gloryfy Lyžařské brýle GP3 Black Beast
3 090 Kč 1 236 Kč

Gloryfy GP3 je nejlehčí model brýlí na trhu. Design bez obrouček poskytuje absolutně optimální výhled a nabízí maximální komfort s minimální váhou jen 68 gramů!

Oakley all Line XL NeonOrgBlk w/PrizmPersimmonGBL
4 373 Kč 2 409 Kč

Lyžařské brýle disponují technologií Ridgelock, která umožňuje rychlou výměnu skel. Prizm inovace zajišťuje maximální kontrast a výbornou viditelnost. Jsou opatřeny cylindrickou čočkou. Oakley all Line XL NeonOrgBlk w/PrizmPersimmonGBL jsou kompatibilní i s dioptrickými brýlemi.

Oakley Line Miner XL bílé matné, červený zorník
4 390 Kč 2 409 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují technologií Prizm Inferno, která zajišťuje maximální kontrast a výbornou viditelnost. Součástí je úprava proti zamlžování Antifog. Jsou opatřeny cylindrickou čočkou z nejčistějšího polykarbonátu Plutonite. Oakley LineMiner Matte White w/Prizm Torch mají v balení ochranný pytlík.

Uvex Downhill 2000 CV
3 099 Kč 2 159 Kč

Lyžařské brýle disponují zrcadlovým zorníkem, který je odolný vůči poškrábání. Spolehlivě ochrání před UVA, UVB a UVC paprsky. Vnitřní strana pásku je opatřena silikovým proužkem pro lepší přilnavost. Uvex Downhill 2000 CV mají v balení ochranný textilní obal.

Alpina Sports Scarabeo HM
2 699 Kč 1 899 Kč

Lyžařské brýle disponují izolační vrtsvou Thermoblock, která chrání před mrazem a zvyšuje viditelnost v mlze až o 20 %. Jsou opatřeny protiskluzovou páskou, která udrží brýle vždy na správném místě. Alpina Sport Scarabeo M mají zrcadlová skla. Součástí balení je látkový obal.

Atomic Count Stereo

Atomic Count Stereo

Hodnocení: 5
3 090 Kč 1 739 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vysoce kvalitní lyžařské brýle ideální pro milovníky All-mountain lyžování. Atomic Count Stereo disponují dvojitým sférickým sklem se zrcadlovou úpravou. Velkou výhodou jsou prolisy OTG, které umožňují komfortní využití i při nošení dioptrických brýlí.

Bliz Nova Shiny White Brown w Red Multi Cat.3 - 39129-04
2 599 Kč 1 369 Kč

Lyžařské brýle disponují otvory, které zajišťují kompatibilitu s dioptrickými brýlemi. Jsou opatřeny dvojitým sklem s úpravou proti zamlžení, které navíc ochrání před UVA a UVB paprsky. Bliz Nova Shiny White Brown w Red Multi Cat.3 – 39129–04 mají dvojitý pásek se silikonem pro jisté uchycení na helmě.

Giro Roam tmavě modré, modrý zorník, 2 skla
1 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařské brýle, které mají dvě různá cylindrická skla pro různé světelné podmínky. Díky tomu lze lyžovat za slunečního jasu i večerního šera. Giro Roam tmavě modré, modrý zorník, 2 skla má speciální úpravu proti zamlžování. Lze snadno zkombinovat s dioptrickými brýlemi.

Oakley Fall Line XL Matte White w/Prizm RoseGBL
4 373 Kč 2 409 Kč

Lyžařské brýle disponují technologií Ridgelock, která umožňuje rychlou výměnu skel. Prizm inovace zajišťuje maximální kontrast a výbornou viditelnost. Jsou opatřeny cylindrickou zrcadlovou čočkou. Oakley Fall Line XL Matte White w/Prizm RoseGBL jsou kompatibilní i s dioptrickými brýlemi.

Oakley Fall Line XM Matte White w/Prizm RoseGBL
4 373 Kč 2 409 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují technologií Ridgelock, která umožňuje rychlou výměnu skel. Prizm inovace zajišťuje maximální kontrast a výbornou viditelnost. Jsou opatřeny cylindrickou čočkou. Oakley Fall Line XM Matte White w/Prizm RoseGBL jsou kompatibilní i s dioptrickými brýlemi.

Oakley LM Blockography Dark Brush w/PrizmJdeGBL
4 373 Kč 3 669 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují technologií Prizm, která zajišťuje maximální kontrast a výbornou viditelnost. Součástí je úprava proti zamlžování Antifog. Jsou opatřeny cylindrickou čočkou z nejčistějšího polykarbonátu Plutonite. Oakley LM Blockography Dark Brush w/PrizmJdeGBL mají v balení ochranný pytlík.

Salomon Cosmic Sigma Blk/Uni PoppyR
3 090 Kč 1 789 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují 100% ochranou před UVA a UVB zářením. Sférická skla s Max Vision zajišťují zvětšený úhel pohledu. Navíc jsou opatřeny úpravou proti poškrábání Anti-Scratch. Salomon Cosmic Sigma Blk/Uni PoppyR jsou opatřeny širokým silikonovým páskem.

Sulov Brýle sjezdové PRO, dvojsklo revo
899 Kč 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sjezdové brýle s dvojsklem od značky Sulov. Speciální ošetření Anti-Fog snižující míru mlžení. Pěnové termutěsnění ve 2 vrstvách. Nastavitelný pásek po obou stranách. 100 % UV ochrana. Kategorie filtru S3. Brýle PRO se sklem revo pro perfektní výhled.

Uvex lyžařské brýle Snowstrike, black mat/psycho (2224)-58%
2 390 Kč 999 Kč

Akce

Lyžařské brýle disponují dvojitými sférickými skly, která jsou opatřena protizamlžovací úpravou. Zorník zvýrazňuje nerovnosti na sjezdovce. Uvex lyžařské brýle Jakk Take Off Pola, black mat/litemirror red (2026) zaručují 100% ochranu proti UVA, UVB i UVC záření.

Atomic Count Stereo černé, černý zorník
2 650 Kč 2 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle s kvalitními sférickými skly jsou vysoce odolné proti zamlžování i poškrábání. Poskytnou lyžaři ochranu proti slunci, větru a sněhu. Atomic Count Stereo černé, černý zorník mají zrcadlový potah a zaujmou svým atraktivním designem.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pánské lyžařské brýle.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pánské lyžařské brýle výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pánské lyžařské brýle akce.