Bobo Bird Unisex dřevěné brýle v krabičce

Bobo Bird Unisex dřevěné brýle v krabičce

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Ručně vyráběné sluneční brýle Brýle BOBO BIRD jsou vyráběny z recyklovaného a regenerovaného dřeva, protože si výrobce váží přírody a všeho živého. Motem firmy BOBO BIRD je přiblížit se kráse a dokonalosti přírody. Celý popis
Partner: SvetCasu
990 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera poslední 1 kus

1.2.2022 - 2.2.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera SvetCasu

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100057604924

Popis

Ručně vyráběné sluneční brýle

Brýle BOBO BIRD jsou vyráběny z recyklovaného a regenerovaného dřeva, protože si výrobce váží přírody a všeho živého. Motem firmy BOBO BIRD je přiblížit se kráse a dokonalosti přírody.

Velikost

I. Šířka rámu: 148 mm

V. Délka stranice: 143 mm

II. Šířka nosníku: 16 mm

Materiál: dřevo a plast

III. Šířka očnice: 53 mm

Skla: Anti UVA & UVB

IV. Výška očnice: 48 mm

*barevnost skel je na fotografii s rozměry ilustrativní!

BAMBUSOVÉ DŘEVO

Bambus je materiál, který nemá v přírodě obdobu, není dřevem. Bambus není strom, ale tráva. Má podzemní stonky stejně jako ostatní traviny. Slouží jako mnohostranný materiál pro podobné účely jako dřevo. Může být použit jako materiál pro konstrukci staveb, výrobu nástrojů, nábytku, ale i papíru a oděvů, nebo také jako potravina.

Bambus je díky rychlosti růstu zapsán v Guinessově knize rekordů jako nejrychleji rostoucí rostlina světa. Dokáže vyrůst až o 91 centimetrů za den, což je rychlost 0,00003 km/h.

Krátce o značce BOBO BIRD

V zimě roku 1995 v severní části Číny chtěl chlapec jako svůj dárek k narozeninám hodinky. Jeho otec, který byl starým tesařem pro něj vlastoručně zhotovil dřevěné hodinky. Svou lásku mu vyjádřil tím co umí nejlépe -prací se dřevem. Když syn dospěl, vytvořil pro svého otce značku BOBO BIRD, protože hodinky, které tehdy dostal k narozeninám, byly jeho nejoblíbenějším darem. Název BOBO BIRD vychází ze zvuku, které dělá drobné ptactvo jež žije v hustých keřích -BO-BO.