Belmonde Dřevěný motýlek Jeffrey

Belmonde Dřevěný motýlek Jeffrey


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Dřevěný motýlek Jeffrey v jednoduchém elegantním designu. Lehké, hladké dřevo kombinované s korkem zaručuje nízkou váhu, díky které motýlek na krku ani neucítíte. Pomocí nastavitelného, elastického pásku obepne každý krk. Budete mít jistotu, že se motýlek nikdy nerozváže a neupadne. Celý popis

342
342 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100020590034

Popis

Popis produktu

Dřevěný motýlek Jeffrey v jednoduchém elegantním designu. Lehké, hladké dřevo kombinované s korkem zaručuje nízkou váhu, díky které motýlek na krku ani neucítíte. Pomocí nastavitelného, elastického pásku obepne každý krk. Budete mít jistotu, že se motýlek nikdy nerozváže a neupadne. Dřevo použité na výboru motýlků značky Mahoosive je vždy té nejvyšší kvality. Ideální dárek pro elegantní muže na svatby, oslavy s přáteli, nebo do kavárny. Buďte jedineční a přilákejte na sebe veškerou pozornost. Originální a módní doplněk pro moderní muže, kteří nikdy nesplynou s davem.

Všechny dřevěné motýlky jsou ručně vyrobeny ze 100% surového dřeva. Barva obrázků se může mírně lišit od motýlku, který obdržíte (odstín světla, barvy počítače).

Materiál: dřevo. Značka: MAHOOSIVE. Rozměry: 12cm x 4cm.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%