Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100041137627

Bezdoteku Vyhřívané termoprádlo Savior dámské černé vel. L

Bezdoteku Vyhřívané termoprádlo Savior dámské černé vel. L

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Nezáleží na počasí, záleží na výbavě Nevíte, zda vyrazit o víkendu na hory lyžovat? Nebo snad jít s dětmi bruslit? Obáváte se velkých mrazů a nepříznivého počasí? S patřičnou výbavou vás již předpověď počasí zajímat nebude. Celý popis
4 066 Kč
Prodává bezdoteku
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
4 066 Kč
S novou kartou za

12.7.2022 - 14.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Nezáleží na počasí, záleží na výbavě

Nevíte, zda vyrazit o víkendu na hory lyžovat? Nebo snad jít s dětmi bruslit? Obáváte se velkých mrazů a nepříznivého počasí? S patřičnou výbavou vás již předpověď počasí zajímat nebude. S perfektní výbavou totiž můžete vyrazit za zimními radovánkami v silných mrazech nebo sněžení bez obav z nachlazení nebo případných omrzlin. Výrobky značky SAVIOR jsou totiž zárukou, že vám bude teplo po celý den a během jakýchkoli outdoorových aktivit.

3 teplotní nastavení pro vaše pohodlí

Rádi chodíte pěšky do práce a nechcete se ranní procházky vzdát ani v zimě? Právě set spodního prádla SAVIOR vám zpříjemní cestu. Teplotu lze nastavit ve 3 různých režimech pomocí tlačítka na rukávu a u pasu kalhot. Barevně odlišné podbarvení znázorňuje výběr režimu. Při zapojení baterií se automaticky aktivuje nejnižší režim se zeleným podkresem, ve kterém prádlo dokáže hřát na úrovni 33 % (45°C) 4 až 6 hodin s ohledem na venkovní teplotu. Při opětovném stisknutí se aktivuje modrý režim s 66procentním (50°C) vyhříváním po dobu 3 až 4 hodin. Při dalším stisknutí si můžete užívat 100procentní (55°C) vyhřívání po dobu 2,5 až 3 hodin.

Funkční materiál pratelný v pračce

Set se skládá z trika s dlouhým rukávem a dlouhých kalhot v různém barevném provedení dle výběru, které jsou vybaveny infračervenými topnými články. Zdroj elektrické energie se skrývá v dobíjecích bateriích s kapacitou 5200 mAh (7,4 V), ty se vkládají do kapes opatřených zipem. Dobíjení probíhá mimo oděvy, následně se připojí v kapsách na vnitřní okruh. Před použitím je vhodné baterie dobíjet cca 3 hodiny pomocí nabíječky, která je součástí balení. Set je vyroben z bavlny a funkčních materiálů, prádlo je díky tomu prodyšné a odvádí tělesný pot, současně je ale možné set prát ručně nebo v pračce na 30°C (vhodné je umístit prádlo do pracího pytle).