Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100041123198

Bezdoteku Vyhřívané termoprádlo Savior pánské šedé vel. XXL

Bezdoteku Vyhřívané termoprádlo Savior pánské šedé vel. XXL

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Dopřejte si komfortní pánské vyhřívané termoprádlo v šedé barvě. Vyrobeno je značkou Savior ve velikosti XXL. Nabízí hned 3 oblasti s výhřevností, díky tomu se teplo rozprostře po celém těle. Je vyrobeno z bavlny, takže vás během nošení nijak neomezuje a je pohodlné. Celý popis
4 066 Kč
Prodává bezdoteku
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
4 066 Kč
Levněji s novou kartou za

8.7.2022 - 12.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Dopřejte si komfortní pánské vyhřívané termoprádlo v šedé barvě. Vyrobeno je značkou Savior ve velikosti XXL. Nabízí hned 3 oblasti s výhřevností, díky tomu se teplo rozprostře po celém těle. Je vyrobeno z bavlny, takže vás během nošení nijak neomezuje a je pohodlné. Maximální výhřevnost tohoto funkčního vyhřívaného termoprádla je 50 °C.

  • Výhřevnost 35–40 °C s výdrží baterie až 6 hodin
  • Výhřevnost 40–45 °C s výdrží baterie až 4,5 hodiny
  • Výhřevnost 45–50 °C s výdrží baterie až 3 hodiny

Kapacita baterie 5200 mAh vám nabídne dlouhou výdrž až 6 hodin. Baterii při nošení nijak necítíte, to je velká výhoda. Snadno tak díky vyhřívanému zimnímu termoprádlu zahřejete celé své tělo. Použité materiály zároveň zamezují pocení a případný pot je efektivně odváděn pryč z kůže. Vyhřívané termoprádlo můžete snadno prát v běžné automatické pračce.

Prohlédněte si další vyhřívané termoprádlo nebo jiné vyhřívané oblečení. Vybírat si můžete z různých barev, designů a velikostí.