Banquet Pánev s nepřilnavým povrchem Natural Stone 20 cm
369 Kč 299 Kč

Hliníková litá pánev značky Banquet z řady Natural Stone je opatřena nepřilnavým povrchem, má kamenný vzhled a univerzální použití. Její průměr činí 20 cm a je vhodná pro všechny typy sporáků včetně indukce.

Banquet Pánev s nepřilnavým povrchem Natural Stone 28 cm
499 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hliníková litá a kovaná pánev s průměrem 28 cm značky Banquet z řady Natural Stone disponuje nepřilnavým povrchem a je vhodná pro všechny typy sporáků včetně indukce. Pánev má univerzální použití a kamenný vzhled s rukojetí, jenž imituje světlé dřevo.

Banquet Pánev s nepřilnavým povrchem Natural Stone 24 cm
399 Kč 299 Kč

Hliníková litá pánev s průměrem 24 cm značky Banquet z řady Natural Stone je opatřena nepřilnavým povrchem a je vhodná pro všechny typy sporáků včetně indukce. Pánev má univerzální použití a kamenný vzhled s rukojetí, jenž imituje světlé dřevo.

Banquet Pánev s nepřílnavým povrchem ADVANTAGE 28x5,5 cm
888 Kč 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hliníková pánev BANQUET o rozměru 28 × 5,5 cm má odnímatelnou rukojeť a nepřilnavý povrch ADVANTAGE. Vnitřní povrch ILAG ULTIMATE Swiss Technology se skládá ze 3 vrstev a vnější povrch disponuje 2-vrstvým nástřikem odolným proti žáru. Odnímatelná rukojeť nabízí využití pánve i v troubě a navíc šetří místo. Zvládne všechny typy varných desek.

Banquet Pánev PREMIUM Dark Brown 24 cm
399 Kč 289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánev s nepřilnavým povrchem PREMIUM Dark Brown o průměru 24 cm je vhodná na všechny druhy ohřevu včetně indukce. Kameninový oboustranný vzhled. Pánev má rukojeť Softtouch.

Banquet Pánev PREMIUM Dark Brown 28 cm
479 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kameninový oboustranný vzhled. Pánev má rukojeť Softtouch. Pánev s nepřilnavým povrchem PREMIUM Dark Brown o průměru 28 cm je vhodná na všechny druhy ohřevu včetně indukce.

Banquet Pánev s nepřilnavým povrchem RIVER STONE Brown 28 × 5,3 cm
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánev s nepřilnavým dnem a s průměrem 28 cm. Díky neotřelému designu připomínající strukturu říčního kamene a rukojeti imitující dřevo vynikne mezi běžnými pánvemi. Pánev BANQUET využijete na všech typech varných desek, včetně indukce.

Banquet Pánev s nepřilnavým povrchem RIVER STONE Brown 24 × 4,8 cm
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánev s nepřilnavým dnem a s průměrem 24 cm. Díky neotřelému designu připomínající strukturu říčního kamene a rukojeti imitující dřevo vynikne mezi běžnými pánvemi. Pánev BANQUET využijete na všech typech varných desek, včetně indukce.

Banquet Pánev s nepřilnavým povrchem EXCELLENT 20 cm
519 Kč 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hliníková litá pánev o průměru 20 cm, která vám kvalitním 3-vrstvém nepřilnavým povrchem usnadní každé vaření. Pánev Banquet EXCELLENT 20 cm je opatřena nerezovou rukojetí a je vhodná na všechny typy tepelných zdrojů včetně indukční varné desky.

Banquet Pánev s nepřilnavým povrchem RIVER STONE Brown 20 × 4,3 cm
329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánev s nepřilnavým dnem a s průměrem 20 cm. Díky neotřelému designu připomínající strukturu říčního kamene a rukojeti imitující dřevo vynikne mezi běžnými pánvemi. Pánev BANQUET využijete na všech typech varných desek, včetně indukce.

Banquet Pánev hliníková CONTRA, 24x5 cm
329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánev s černým nepřilnavým, dvou-vrstvím povrchem a bílou SOFT TOUCH rukojetí. Hliníková pánev o průměru 24 cm CONTRA na indukci má zajímavou hnědou barvu která vaší kuchyň oživí.

Banquet Pánev s nepřilnavým povrchem EXCELLENT 24 cm
649 Kč 409 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hliníková litá pánev o průměru 24 cm, která vám kvalitním 3-vrstvém nepřilnavým povrchem usnadní každé vaření. Pánev Banquet EXCELLENT 24 cm je opatřena nerezovou rukojetí a je vhodná na všechny typy tepelných zdrojů včetně indukční varné desky.

Banquet Pánev s nepřilnavým povrchem EXCELLENT 28 cm
749 Kč 529 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hliníková litá pánev o průměru 28 cm, která vám kvalitním 3-vrstvém nepřilnavým povrchem zpříjemní každé vaření. Pánev EXCELLENT 28 cm je opatřena nerezovou rukojetí a je vhodná na všechny typy tepelných zdrojů včetně indukční varné desky.

Banquet Pánev INTENSE 24 cm
389 Kč 299 Kč

Pánev s nepřilnavým povrchem INTENSE v granitovém dekoru o průměru 24 cm je vyrobena pod značkou Banquet. Pánev má praktickou celonerezovou rukojeť s otvorem na zavěšení.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Univerzální pánve.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Univerzální pánve výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Univerzální pánve akce.