Tork Heavy-Duty netkaná čisticí utěrka skládaná bílá W4 - 530178

Tork Heavy-Duty netkaná čisticí utěrka skládaná bílá W4 - 530178

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Víceúčelová Tork Heavy-Duty čisticí utěrka je vysoce absorpční, pevná a velmi trvanlivá, vydrží hrubé drhnutí, aniž by se roztrhla. Funguje v kombinaci s většinou rozpouštědel. Celý popis
532 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: LARI CZ

Již se neprodává

Zboží partnera LARI CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100015729254

Popis

Popis


Mimořádná víceúčelová utěrka TORK z netkané textilie představuje cenově efektivní řešení pro různé aplikace v průmyslovém prostředí. Vyvinutý speciálně pro Vaši práci. Když je pevnost a absorpce nutností. Umožňuje náročné otírání a použití silných ředidel bez toho, aby se utěrky rozpadly .Ražba na textilii umožňuje rychlou absorpci oleje. Tloušťka utěrky chrání ruce od případného zranění, např. od kovových střepů Izoluje od horka. Každá útěrka samostatně skládaná. Ať už je typ průmyslu, ve kterém se nacházíte, jakýkoliv, Tork nabízí ideální řešení pro Vaše potřeby utírání, čištění a leštění. Tork Premium Multipurpose Cloths jsou extrémně pevné utěrky, odolné ředidlům a tím pádem cenově efektivní. Zjednodušují Vaši práci, a jednoduchost používání je pro nás klíčové. Díky naší kompletní výrobkové nabídce máte po ruce vždy ten správný nástroj pro Vaši práci. Skvělá výkonost utěrek je tak násobena vysokou cenovou efektivitou. Tork Premium Multipurpose cloths zjednodušeně řečeno znamenají lepší výsledek za méně času. Technologie exelCLEAN™ – pro rychlejší a profesionální výsledek čištění. Pevná struktura pro vynikající absorpci oleje a vody. Tork Easy Handling™ pro snadnější přenášení, otevíránía likvidaci balení Utěrka bez obsahu silikonu je zárukou, že na povrchu neulpívají žádné zbytky.


Víceúčelová Tork Heavy-Duty čisticí utěrka je vysoce absorpční, pevná a velmi trvanlivá, vydrží hrubé drhnutí, aniž by se roztrhla. Funguje v kombinaci s většinou rozpouštědel a rychle a účinně odstraňuje olej, mastnotu, vodu a nepoddajné skvrny a chrání přitom ruce před horkem a kovovými úlomky. Utěrku lze použít v Tork zásobníku na skládané utěrky, který chrání náplň před nečistotami a nabízí jednorázové dávkování pro omezení spotřeby.
Vlastnosti

  • Barva: Bílá
  • Systém: W4
  • Užitek: Víceúčelová utěrka Tork z netkané textilie skládaná
  • Materiál: Celulózová buničina, Polyester, Polypropylen
  • Šířka útržku (mm): 355
  • Délka útržku (mm): 428
  • Gramáž (g/m2): 1×80
  • Počet útržků: 100
  • Počet vrstev: 1
  • Váha: 1.23 kg