Birkmann Košíčky na muffiny FRENCH LILY
109 Kč

Pergamenové košíčky jsou vhodné pro použití ve formě na muffiny. Mají dva vzorky: puntíky a francouzské lilie. Perfektní sada na vytvoření elegantního pohoštění. 


Birkmann Košíčky na muffiny – květinový vzor
109 Kč

Krásné košíčky s elegantním zdobením se hodí na pečení i servírování muffinů či cupcakes. Mají vyšší okraje pro výrobu velkých zákusků. Průměr jednoho košíčku je 7cm. 


Birkmann Košíčky na muffiny MY LITTLE BAKERY
109 Kč

Košíčky jsou vyrobené ze žáruvzdorného materiálů a jsou tedy vhodné pro použití s plechem na muffiny. Mají dva zdobené designy v krásných výrazných barvách, můžete je tak využít i při servírování nepečených dezertů. 


Birkmann Mini košíčky na muffiny MY LITTLE BAKERY
109 Kč

Mini košíčky mají tři barevné designy, se kterými vyrobíte krásné domácí zákusky. Můžete v nich jednak péct, ale i připravovat nepečené dezerty. Vaše zákusky budou v košíčkách krásně ozdobené. 


Birkmann Sada na zdobení muffinů JANOSCH
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Perfektní sada na zdobení pochoutek na dětskou oslavu. Papírové košíčky o průměru 7 cm jsou ze žáruvzdorného materiálu, tedy vhodné na pečení.  


Cukrářský košíček
63 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Košíčky z kvalitního papíru na malé muffiny, dortíky, cupcakes…


Cukrářský košíček House of Marie hnědý
63 Kč

"Košíčky z kvalitního papíru, které drží tvar i barvu v průběhu pečení. Jsou určené především na muffiny nebo cupcakes, mohou se ale použít i na přípravu malých dortíků a podobných moučníků i na čokoládu.
Balení 50 ks košíčků 5 × 3,3 cm na jedno použ


Cukrářský košíček House of marie Lime green
59 Kč

Sada 50 nápaditě vyhlížejících cukrářských košíčků na pečení pro jednoduchou a rychlou přípravu mini dezertů. Košíčky v barvě světle zelené bez dekoru.
Rozměry 5 × 3 cm 


Cukrářský košíček zelený puntíkovaný mini 60ks
59 Kč

Sada 60 ks cukrářských papírových košíčků vhodných k pečení muffinů a cupcakes. Košíčky jsou zelené, zdobené bílými puntíky.

Materiál: papír

Rozměry: 3,5 cm x 3,5 cm x 2 cm

Barva: zelená/bílá

Balení: 60 ks 


Cukrářské košíčky sky blue 60ks
63 Kč

Košíčky modré barvy jsou vyrobené z pergamenového papíru, takže jsou vhodné na pečení. Díky svým mini rozměrům jsou ideální také na podávání nepečeného cukroví a jednohubek.
 


Fialové papírové košíčky na muffiny tulipán 200ks
399 Kč

Papírové košíčky na muffiny ve fialovém provedení mají tvar tulipánu.V balení najdete 200 elegantních papírových košíčků. Speciální papír je odolný vůči tuku. Muffiny můžete v košíčcích snadno přenášet.  


Ibili Ozdobný límec na košíčky - modrý
116 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Oslava narozenin, zahradní party nebo dokonce svatba. Na žádné takové příležitosti nesmí chybět hezky naaranžované a upravené jídlo.