Jablotron Parkovací systém PS-062A II Jablotron

Jablotron Parkovací systém PS-062A II Jablotron

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Tato sada umožňuje detekci překážek za nebo před vozidlem. Jestliže je instalována jako zadní parkovací senzor, detekuje překážky ve vzdálenosti 0,3 m až 2 metry a je aktivována zařazením zpátečky. Pokud je vůz vybaven tažným zařízením, lze při montáži zvolit nastavení, aby bylo ignorováno. Celý popis
1 663 Kč
Zboží od: DOBRÝ-OBCHOD.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 663 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

7.10.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
6.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Tato sada umožňuje detekci překážek za nebo před vozidlem. Jestliže je instalována jako zadní parkovací senzor, detekuje překážky ve vzdálenosti 0,3 m až 2 metry a je aktivována zařazením zpátečky. Pokud je vůz vybaven tažným zařízením, lze při montáži zvolit nastavení, aby bylo ignorováno. V případě, že je instalována jako přední parkovací senzor, detekuje překážky ve vzdálenosti 0,3 m až 1 metr a je aktivována sešlápnutím brzdy.

Displej sady informuje o přibližné vzdálenosti od překážky jak grafickou formou barevných sloupců, které označují orientaci překážky, tak číselně. Lze u něho zvolit orientaci grafického zobrazení a proto je možné jej instalovat jak na palubní desku nebo na strop před řidiče, tak i na strop do zadní části, aby se na něj řidič mohl dívat ve zpětném zrcátku. Součástí displeje je i akustická signalizace, kterou lze vypnout.

Technické parametry:

  • napájení 10 – 16 V
  • odběr při aktivaci 30 – 280 mA
  • pracovní frekvence senzorů 40 kHz
  • počet senzorů 4
  • detekční vzdálenost vzadu 0,3 – 2,5 m
  • montážní výška vzadu 0,5 – 0,8 m
  • délka kabelů k senzoru 255 cm
  • délka kabelu k displeji 590 cm

Instalace Jednotka a displej se instalují výhradně do interiéru vozidla. Senzory se instalují do plastového nárazníku vozu pomocí přiložené frézky.