Agro CS

AGRO CS Zahradnický substrát 20 L
26x

AGRO CS Zahradnický substrát - více velikostí

89 Kč

AGRO Zahradnický substrát s aktivním humusem je vynikající pro výsadbu a pěstování květin, zeleniny, okrasných keřů, ovocných stromů i mobilní zeleně, a to ve skleníku, na záhoně, zahradě a v mobilních kontejnerech. Substrát obsahuje hnojivo na 6 týdnů a komplex živin pro vitalitu rostlin.

Partner: Agro CS
AGRO CS Mulčovací kůra 70 L
4x

AGRO CS Mulčovací kůra 70 L

165 Kč

AGRO Mulčovací kůra je 100% přírodní materiál určený především k mulčování záhonů, kde zabraňuje růstu plevelů a odpařování vláhy z půdy. Dále slouží výborně k vysypávání cest, oddělování záhonů, pokrytí půdy okolo okrasných a ovocných stromů, na úpravu dětských hřišť a koutků.

Partner: Agro CS
AGRO CS PROFI Trávníkové hnojivo 20-05-10+3MgO 20 kg

AGRO CS PROFI Trávníkové hnojivo 20-05-10+3MgO 20 kg

872 Kč

Hnojivo s jemnou granulací a s vyšším poměrem dusíku k draslíku. Vhodné především pro jarní, případně celoroční hnojení, podporuje intenzívní růst rostlin. Je určeno především pro nízce sekané trávníky (sportoviště, hřiště, reprezentativní trávníky apod.).

Partner: Agro CS
AGRO CS Trávníkový substrát 50 L

AGRO CS Trávníkový substrát 50 L

199 Kč

AGRO Trávníkový substrát slouží především pro zlepšení kvality půdy před založením trávníku, dále pro překrývání trávníku během vegetace a výborných výsledků dosahuje při regeneraci poškozených míst.

Partner: Agro CS
AGRO CS Substrát pro rajčata, papriky a okurky 40 + 5 l ZDARMA
9x

AGRO CS Substrát pro rajčata, papriky a okurky 40 + 5 l ZDARMA

189 Kč

AGRO Substrát pro rajčata, papriky a okurky je směsí rašeliny a kvalitního vyzrálého kůrového humusu. Obsahuje dolomitický vápenec, základní živiny a stopové prvky. Používejte pro pěstování rajčat, paprik a okurek v nádobách i v záhonu (obohacení půdy substrátem).

Partner: Agro CS
AGRO CS Perlit 3 L
7x

AGRO CS Perlit 3 L

55 Kč

AGRO Perlit je přírodní materiál vhodný pro výsev a zakořeňování mladých rostlin. Perlit provzdušňuje substráty, stabilizuje vlhkost v půdě, zlepšuje využívání hnojiv a přispívá k dobré kondici pěstovaných rostlin.

Partner: Agro CS
AGRO CS Mulčovací netkaná textilie 3,2x10 m

AGRO CS Mulčovací netkaná textilie - více velikostí

459 Kč

AGRO Mulčovací netkaná textilie je porézní tkanina, která svým určením zabraňuje prorůstání plevele, výborně propouští vodu i vzduch, snižuje odpar vody, je odolná vůči UV záření, nepraská mrazem, snižuje nutnost používání herbicidů a výrazně zkracuje čas potřebný na údržbu záhonů.

Partner: Agro CS
AGRO CS Hořká sůl 1 kg

AGRO CS Hořká sůl - více velikostí

59 Kč

Agro Hořká sůl je hořečnaté hnojivo určené pro rychlé odstranění skrytého i zjevného nedostatku hořčíku. Nedostatek tohoto prvku se projevuje hnědnutím a zvýšeným opadáváním jehličí nebo žloutnutím listů, čemuž zabráníme správným užíváním tohoto hnojiva.

Partner: Agro CS
AGRO CS Cererit Hobby© GOLD 1 kg
3x

AGRO CS Cererit Hobby© GOLD - více velikostí

49 Kč

AGRO CERERIT Hobby® Gold je bezchloridové granulované (kompaktované) hnojivo, obsahující mikro- a makroprvky, jako je železo, vápník a hořčík. Je určené k výživě ovoce, zeleniny, chmele a okrasných rostlin. Používá se k základnímu hnojení i přihnojení během vegetace.

Partner: Agro CS
AGRO CS Keramzit 8-16 mm 5 L
6x

AGRO CS Keramzit - více velikostí

65 Kč

AGRO Keramzit je materiál přírodního původu, který využijete jako výplň do hydroponických nádob, k dekoračnímu zakrytí substrátu na povrchu květináčů a také jako aranžérskou pomůcku k ukotvení umělých rostlin či jiným účelům.

Partner: Agro CS
AGRO CS Nežádoucí dřeviny STOP 100 ml
1x

AGRO CS Nežádoucí dřeviny STOP 100 ml

155 Kč

AGRO Nežádoucí dřeviny STOP je účinný systémový selektivní arboricid a herbicid. Používejte k hubení nežádoucích dřevin/polodřevin (maliník, ostružiník, břečťan, škumpa, mahonie, zimostráz, staré růže a vřesy apod.), náletových dřevin (akát, buk, jíva, jeřáb aj.), dvouděložných plevelů v trávníku.

Partner: Agro CS