Allegria soukromý let balónem pro dva
12 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Soukromý let balónem pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria relaxační pobyt v pivovaru Černý orel s wellness
6 990 Kč

Hotel a pivovar Černý orel patří mezi top 500 hotelů a restaurací v Evropě. Užijte si i vy pobytový zážitek, kde na Vás čeká skvělé ubytování, relaxace, degustace místních specialit, exkurze minipivovaru a mnoho dalšího. Přijeďte si dokonale odpočinout i vy.

Allegria tandemový seskok Prostějov
4 460 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Tandemový seskok, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria jízda v závodním simulátoru pro dva Brno
3 200 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jízda v závodním simulátoru pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria relaxace pro dva v Aquapalace
3 199 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Relaxace pro dva v Aquapalace, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria jízda ve sporťácích na okruhu - 4 kola Hradec Králové
2 990 Kč

Otestujte kombinaci těch nejslavnějších značek supersportů přímo a závodní okruh u Hradce Králové. Milujete Ferrari, Lamborghini, Porsche Boxster, Audi R8 V10 Plus, McLaren 570s? V tom případě tady budete jako doma. Tyhle špičkové supersporty dokáží dělat divy, přesvědčte se na vlastní…

Allegria bungee jumping z nejvyššího mostu v ČR Chomutov
1 399 Kč

Užijte si pořádnou porci adrenalinu a skočte do toho po hlavě! Ať už jste vyznavačem podobných zážitků, nebo se chcete hecnout a zažít pocit, kdy vám celé tělo zalije adrenalin, tak je Bungee jumping trefou do černého. Užijte si let volným pádem a zažijte to vzrušení těsně před seskokem.

Allegria indoor skydiving - 6 minut letu Praha
2 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Indoor skydiving – 6 minut letu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria střelba ze 7 zbraní - Balíček START
1 190 Kč

Už jako malí jste milovali scény z filmů, kde proti sobě v přestřelce stojí bandita a hlavní hrdina? Chcete si zkusit střelbu z revolveru, brokovnice či pistole? Pak je tento zážitek šitý vám na míru. Pod dohledem zkušených instruktorů se naučíte správně mířit a zasáhnout cíl.

Allegria fotolet s letadlem Cessna 152 pro 1 Plzeň
2 280 Kč

Poznejte krásy Plzně a okolí z ptačí perspektivy. Máme pro vás zážitek v podobě vyhlídkového letu pro 1 osobu s letadlem Cessna 172. Za letu můžete filmovat nebo se jen tak kochat krajinou a užívat si pohledů z výšky.

Allegria testovacím jezdcem BMW v terénu
5 100 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Testovacím jezdcem BMW v terénu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria indoor surfing
1 890 Kč

Přijďte si chytit svou přílivovou vlnu při zážitku Indoor surfing. A nemusíte si kvůli tomu brát dovolenou a cestovat na Hawaii… stačí přijet do Prahy, převléct se do plavek, dát si na beach baru drink, chytnout prkno a skočit do vln – čekají jen na vás.

Allegria indoor skydiving Praha
1 800 Kč

Zkuste Indoor skydiving a zažijte na vlastní kůži úžasný pocit z volného pádu v první skydiving aréně “Hurricane Factory” v ČR a východní Evropě. V bezpečí větrného tunelu Vám proud vzduchu, o rychlosti až 280 km/hod, pomůže vznášet se jako pták a zažít vzrušující pocit z letu.

Allegria thajská masáž pro dva Karlovy Vary-30%
2 380 Kč 1 666 Kč

Výprodej

Představujeme zážitkový poukaz Thajská masáž pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria královská thajská bylinná masáž Praha
1 590 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Královská thajská bylinná masáž, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria pravá Itálie – 5chodové degustační menu
1 499 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pravá Itálie – 5chodové degustační menu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria enduro motokros
2 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Enduro motokros, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria a-jump - skákací boty Praha
999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz A-jump – skákací boty, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria za koktejly na Žižkovskou věž
990 Kč

Přijďte ochutnat koktejlové menu, nesoucí název „Zpět ke kořenům“. Budeme se snažit vám detajlně přiblížit charakter a paletu chutí použitých bází. Zpět ke kořenům se tedy vrátíme pouze v otázce umocnění kvality chutí. Připijte si s námi… „na zdraví“!

Allegria prohlídka pivovaru s degustací
990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Prohlídka pivovaru s degustací, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria a-jump - skákací boty Liberec
999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz A-jump – skákací boty, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria rančerský týden ve srubu pro celou rodinu
22 750 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Rančerský týden ve srubu pro celou rodinu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria terénní čtyřkolky Špindlerův Mlýn
2 579 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Terénní čtyřkolky, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria elektrická jednokolka
1 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Elektrická jednokolka, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria jízda ve Ford Mustang GT 5.0 - 60 minut Brno
3 999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jízda ve Ford Mustang GT 5.0 – 60 minut, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria řízení bojového tanku T-55 - standard
22 000 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Řízení bojového tanku T-55 – standard, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria pilotování RC letadel
1 499 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pilotování RC letadel , který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria rodinný pobyt ve srubu v Jizerských horách
9 900 Kč

Nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu v luxusních srubových apartmánech resortu Montanie. Vyberte si srub přímo u jezírka, nebo v jizerskohorském lese. Všechny sruby jsou nadstandardně prostorné, mají oddělené ložnice, kuchyňský kout a krásnou terasu s nábytkem. Součástí balíčku je také…

Allegria lukostřelba napříč časem Netolice
1 200 Kč

Vydejte se s námi na dlouhou cestu od prvního ohnutého klacku po moderní loveckou zbraň. Nemusíte umět střílet, ani mít vlastní vybavení. Vše potřebné, včetně školeného instruktora, poskytneme. Dozvíte se zajímavosti ze světa lukostřelby a vyzkoušíte si střelbu z nejrůznějších typů luků.

Allegria legendární VELOREX
2 450 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Legendární VELOREX, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria dokonalé wellness pro dva
4 999 Kč

Cestování po Thajsku za dokonalou masáží nikdy nebylo tak jednoduché jako dnes. Vydejte se do samotného nitra Evropy, Staré Prahy, salonu luxusních thajských masáží. Dopřejete si dokonalou masáž, hotelové wellness s bazénem, saunou a horkou párou s chladícími sprchami a relaxační zónou.

Allegria jízda ve Ford Mustang GT500 SHELBY Brno
1 899 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jízda ve Ford Mustang GT500 SHELBY, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria zámecké menu s odpočinkem
2 690 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Zámecké menu s odpočinkem, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria jízda ve Ford Mustang GT 5.0 - 15 minut Brno
1 699 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jízda ve Ford Mustang GT 5.0 – 15 minut, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria dron race pro dva
5 000 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Dron race pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria pilotem vrtulníku na zkoušku
5 899 Kč

Staňte se pilotem vrtulníku. Nezapomenutelný zážitek nabitý adrenalinem i krásným výhledem na krajinu z ptačí perspektivy. Ve vrtulníku R44 si vyzkoušíte pilotování s dalšími dvěma účastníky zážitku. Podpoříte se a dodáte si odvahy pro vzlety a přistání. Usedněte za knipl a užijte si let.

Allegria romantická noc v luxusním seníku Hřensko
3 000 Kč

Patříte mezi ty, kteří rádi navštěvují nová místa? Nabízíme vám netradiční prostory resortu U Fořta v srdci národního parku. Romantická noc v luxusním seníku přímo v srdci národního parku čeká jen na vás dva. Styl ubytování jde ruku v ruce s přírodou okolního parku. Užijte si výlety po…

Allegria angusfarm - večeře pro dva
1 600 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Angusfarm – večeře pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria jízda v závodní Buggy - 7 kol Sedlčany
4 100 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jízda v závodní Buggy – 7 kol, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria jízda ve voze Tesla Model X Praha
2 999 Kč

Zkuste něco jiného, než ze světa motorů doposud znáte. Je čas vyzkoušet inovátorský kousek od zakladatele automobilky Tesla. Špičkový vůz Tesla X je nabitý moderními technologiemi a chlubí se plně elektronickým pohonem. Rozhodně se ale nenechte zmýlit – i přes ekologický pohon se jedná o…

Allegria kombo projížďka na Segway a E-koloběžce
1 500 Kč

Pojďte si zajezdit na elektro koloběžce a segway! Zastavte se na nejkrásnějších pražských výhledech a zažijte zábavnou jízdu na Segway! První část strávíme v historickém centru Prahy a ve druhé části naší projížďky se podíváme na památky mimo hlavní turistické trasy.

Allegria krmení krokodýlů pro dva Praha
1 439 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Krmení krokodýlů pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria spolujízda legendární tříkolkou Velorex 350 Sedlčany
2 499 Kč

projeďte se v „Hadraplánu“ a vezte se jako pán. Tříkolový vůz složený z trubek potažených koženkou (dále přezdívaný “Montgomerák”, nebo “Prchající stan”) byl vyráběn pouze malosériově, jako vozidlo určené pro invalidy. Do světa se vydalo přes 15 tisíc kusů a k vidění je i v Asii nebo…

Allegria úniková hra Kingdom come: Experience Malešov
9 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Úniková hra Kingdom come: Experience, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria flyboarding - 10 minut
1 699 Kč

Když spojíte letní počasí, krásné prostředí u vody a spoustu adrenalinu, vznikne flyboarding. Létání na flyboardu je opravdu jednoduché a užít si ho může opravdu každý. Staňte se delfínem a nebo chcete-li superhrdinou, který se řítí střemhlav do vody a po chvilce z ní vylétne jako šíp…

Allegria indoor skydiving Praha
1 500 Kč

Zkuste Indoor skydiving a zažijte na vlastní kůži úžasný pocit z volného pádu v první skydiving aréně “Hurricane Factory” v ČR a východní Evropě. V bezpečí větrného tunelu Vám proud vzduchu, o rychlosti až 280 km/hod, pomůže vznášet se jako pták a zažít vzrušující pocit z letu.

Allegria večerní krmení šelem
2 500 Kč

Kočkovité šelmy jsou již po staletí zosobněním nespoutanosti. V lidech vyvolávají respekt, obdiv i vášeň. Snad všichni by se rádi s takovou divokou „kočičkou“ seznámili. Nyní si můžete svůj sen splnit. V Jihomoravském kraji v Přírodním parku Bobrava vám nabízíme blízké seznámení s těmito…

Allegria jízda ve Ford Mustang GT500 SHELBY Brno
5 699 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jízda ve Ford Mustang GT500 SHELBY, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.