Allegria indoor skydiving Praha
1 600 Kč

Zkuste Indoor skydiving a zažijte na vlastní kůži úžasný pocit z volného pádu v první skydiving aréně “Hurricane Factory” v ČR a východní Evropě. V bezpečí větrného tunelu Vám proud vzduchu, o rychlosti až 280 km/hod, pomůže vznášet se jako pták a zažít vzrušující pocit z letu.

Allegria degustační menu v Žižkovské věži pro dva
2 999 Kč

Okouzlující a nezapomenutelný výhled v kombinaci se špičkovou gastronomií si můžete dopřát právě teď. V 66 metrech nad zemí se nechte hýčkat a rozmazlovat, unikátní restaurace Oblaca je Vám plně k dispozici. Nechte se okouzlit a vychutnejte si naše degustační menu v Žižkovské věži pro dva.

Allegria večeře v Tančícím domě
2 250 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Večeře v Tančícím domě, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria let balónem standard vícero lokalit
3 890 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Let balónem standard, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria soukromý let balónem pro dva
12 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Soukromý let balónem pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria romantický pobyt s vlastní vířivkou
8 490 Kč

Chcete ji překvapit romantickým dárkem? Požádat o ruku? Oslavit výročí? Důvodů na strávení dokonalých dvou dnů se svou láskou je spousta. Toužíte-li po skutečné a nerušené romantice, roubenka Orlí Hnízdo vám toto přání vyplní. A my je pro vás uděláme co nejhezčí. Večeře při svíčkách,…

Allegria hra na bicí soupravu
4 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Hra na bicí soupravu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria humvee - řízení vojenského speciálu
4 200 Kč

Zapomeňte na silnice a rovinky, jakmile si vyzkoušíte řídit vojenský speciál americké armády v opravdovém terénu, už se na ně nebudete chtít vrátit! Řídit budete nefalšovanou armádní verzi na speciálně připraveném polygonu plném výmolů a strmých stoupání. Prověříte sílu a výkon…

Allegria let na simulátoru Spitfire
2 190 Kč

Chtěli byste se stát na chvíli pilotem legendárního letounu z druhé světové války a zalétat si opravdové letecké souboje proti protivníkům? Zkuste to bez obav v dokonale věrném simulátoru Supermarine Spitfire.

Allegria skandinávské přírodní wellness s občerstvením
1 980 Kč

Dopřejte si relaxaci ve skandinávském příodním wellness. Odpočinete si ve finské horké kádi a prožijete chvíle nezapomenutelné romantiky pod širým nebem. Pro maximální umocnění prožitku bude pro Vás na místě přípraven wellness koš s vybavením a drobným občerstvením.

Allegria adrenalin na big paddleboardu pro 6 osob
2 699 Kč

Výlet na Big paddleboardu historickou částí Českého Krumlova po řece Vltavě je famózní zážitek. Z paddleboardu na vodní hladině řeky Vltavy uvidíte na historické památky Českého Krumlova – města chráněného světovou organizací UNESCO. Rodinná pohodová plavba po řece okořeněná trochou…

Allegria bungee jumping z TV věže v Harrachově Harrachov-23%
1 299 Kč 999 Kč

Užijte si pořádnou porci adrenalinu a skočte do toho po hlavě! Ať už jste vyznavačem podobných zážitků, nebo se chcete hecnout a zažít pocit, kdy vám celé tělo zalije adrenalin, tak je Bungee jumping trefou do černého. Užijte si let volným pádem a zažijte to vzrušení těsně před seskokem.

Allegria pohádkový výlet na zámek + hra Dračí poklad
990 Kč

Přijměte naše pozvání na pohádkový výlet na hrad a zámek Staré hrady. Vstupné zahrnuje 2 prohlídkové trasy pro 2 dospělé a 2 děti na prohlídku okruhů Zámecké pohádkové sklepení a Zdravosvět a Dračí království, k tomu desková hra Dračí poklad. Návštěva Hradu a zámku Staré Hrady s…

Allegria elektrická jednokolka
1 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Elektrická jednokolka, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria terénní čtyřkolky Špindlerův Mlýn
2 579 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Terénní čtyřkolky, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria virtuální realita až pro 5 osob
2 300 Kč

Je venku horko k padnutí a nebo sychravo, prší a nebo zima, že by ani psa nevyhnal? Navštivte VR místnost v Plzni a zahrajte si se svými dětmi či s přáteli. Virtuální realita je stále více oblíbenou společenskou hrou. V našem balíčku máte na 2 hodiny rezervovanou celou VR místnost se…

Allegria rančerský týden ve srubu pro celou rodinu
22 750 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Rančerský týden ve srubu pro celou rodinu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria  Let vrtulníkem R44 pro 3 osoby Brno
5 830 Kč

Zkuste let vrtulníkem R44 pro 3 osoby a zažijte nádherný výhled na krajinu v celém svém průběhu od startu do přistání. Po chvíli nebudete vnímat nic jiného než svobodu, krásu létání a úžasnou atmosféru. Vzlétněte s námi do oblak…

Allegria jízda vojenským vozidlem Tatra 815 VVN
4 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jízda vojenským vozidlem Tatra 815 VVN, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria řízení bojového tanku T-55 - standard
22 000 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Řízení bojového tanku T-55 – standard, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria romantická noc v luxusním seníku Hřensko
3 000 Kč

Patříte mezi ty, kteří rádi navštěvují nová místa? Nabízíme vám netradiční prostory resortu U Fořta v srdci národního parku. Romantická noc v luxusním seníku přímo v srdci národního parku čeká jen na vás dva. Styl ubytování jde ruku v ruce s přírodou okolního parku. Užijte si výlety po…

Allegria jízda v Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera Praha
7 495 Kč

Usedněte do supersportovních sedadel a vychutnejte si pocit síly, dravosti a elegance vozu Lamborghini Gallardo LP570–4 Superleggera. Zažijte, co toto koťátko dovede. Nově si také můžete vyzkoušet večerní jízdu na volné osvětlené dálnici a silnici.

Allegria pilotování RC letadel
1 499 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pilotování RC letadel , který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria spolujízda legendární tříkolkou Velorex 350 Sedlčany
2 499 Kč

projeďte se v „Hadraplánu“ a vezte se jako pán. Tříkolový vůz složený z trubek potažených koženkou (dále přezdívaný “Montgomerák”, nebo “Prchající stan”) byl vyráběn pouze malosériově, jako vozidlo určené pro invalidy. Do světa se vydalo přes 15 tisíc kusů a k vidění je i v Asii nebo…

Allegria a-jump - skákací boty
999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz A-jump – skákací boty, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria lukostřelba napříč časem Netolice
1 200 Kč

Vydejte se s námi na dlouhou cestu od prvního ohnutého klacku po moderní loveckou zbraň. Nemusíte umět střílet, ani mít vlastní vybavení. Vše potřebné, včetně školeného instruktora, poskytneme. Dozvíte se zajímavosti ze světa lukostřelby a vyzkoušíte si střelbu z nejrůznějších typů luků.

Allegria výcvik boje se světelným mečem - 1 hodina Kolín
1 999 Kč

Světelné meče nás fascinují již od prvních filmových Star Wars. Díky pokroku technologií si nyní můžete splnit svůj dětský sen a stát se na chvíli bojovníkem s tímto nástrojem. Nyní máte možnost naučit se základům ovládání světelného meče a započít tak Váš výcvik.

Allegria privátní wellness se saunou a vířivkou Praha
1 400 Kč

Privátní wellness s neomezeným přístupem do vířivé vany a finské sauny zahřeje na těle i duši. Jedním z velmi příjemných způsobů relaxace je koupel právě ve vířivé vaně. Účinek vířivých van na organismus je velmi příznivý a napomáhá k dosažení celkové harmonie osobnosti po stránce…

Allegria večerní krmení šelem
2 500 Kč

Kočkovité šelmy jsou již po staletí zosobněním nespoutanosti. V lidech vyvolávají respekt, obdiv i vášeň. Snad všichni by se rádi s takovou divokou „kočičkou“ seznámili. Nyní si můžete svůj sen splnit. V Jihomoravském kraji v Přírodním parku Bobrava vám nabízíme blízké seznámení s těmito…

Allegria jízda sportovní motorovou lodí Praha - Modřany
5 395 Kč

Užijte si jedinečný, adrenalinový, tryskový let nad vodní hladinou. Jízda sportovní motorovou lodí Yamaha AR230 HO čeká jen na Vás! Kapitánem téhle lodi se dvěma motory a výkonem 320 koní se můžete stát již od věku 16ti let. Tak na nic nečekejte, posaďte se za volant a ovládněte vodní…

Allegria noc v Treehouse pro dva Křižany
3 290 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Noc v Treehouse pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria pilotem motorového rogala
2 550 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pilotem motorového rogala, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria superjízda v Dodge Challenger 2016 Praha - Čakovice
1 999 Kč

Toužili jste někdy vyzkoušet jízdu v pořádném sporťáku? Jaké by asi bylo mít pod kapotou pořádné stádo divokých koní? Zkuste superjízdu v Dodge Challenger 2016! V tomhle červeném žihadle můžete vyrazit, kam chcete a najet, kolik chcete. Tak, kam spolu vyrazíte?

Allegria wellness den pro dva s masáží
2 190 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Wellness den pro dva s masáží, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria rodinný pobyt v treehouse
4 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Rodinný pobyt v treehouse, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria vyhlídkový let ve vrtulníku R44 Mladá Boleslav
18 150 Kč

S hlavou v oblacích a stovky metrů nad krásnou krajinou české země se ocitnete při tomto zážitku. Dopřejte sobě nebo svým blízkým jedinečný výhled na svět z paluby vrtulníku. Vydejte se na soukromý seznamovací let až pro 3 osoby. Pro zájemce o pilotování je možné okusit reakce vrtulníku…

Allegria dron race pro dva
5 000 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Dron race pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria paintballová hra - pro 2
900 Kč

Adrenalin, vzrušení, vyplavené endorfiny a především velká zábava – to je paintball. Není důležitá pouze fyzická kondice, ale také schopnost rychle a správně se rozhodovat. Záleží i na týmové spolupráci. Pojďte si užít paintballovou hru pro dva… válka barev začíná!

Allegria pilotem vrtulníku na zkoušku
5 899 Kč

Staňte se pilotem vrtulníku. Nezapomenutelný zážitek nabitý adrenalinem i krásným výhledem na krajinu z ptačí perspektivy. Ve vrtulníku R44 si vyzkoušíte pilotování s dalšími dvěma účastníky zážitku. Podpoříte se a dodáte si odvahy pro vzlety a přistání. Usedněte za knipl a užijte si let.