AMADEA s.r.o.

  • Kategorie
    Náramky
    ×
Dřevěný náramek kulatý - list, 3 cm

AMADEA Dřevěný náramek kulatý - list, 3 cm

190 Kč

Originální dřevěný náramek s kulatým talismanem ve tvaru listu je vyrobený z masivního dubového dřeva, rozměr talismanu je 3 cm, voskované šnůrky na náramku jsou spojeny dvěma uzly, které umožňují změnu velikosti. Náramek je díky své lehkosti velmi příjemný na nošení.

Dřevěný náramek kulatý - mír, 3 cm

AMADEA Dřevěný náramek kulatý - mír, 3 cm

190 Kč

Originální dřevěný náramek s kulatým talismanem symbolem míru je vyrobený z masivního dubového dřeva, rozměr talismanu je 3 cm, voskované šnůrky na náramku jsou spojeny dvěma uzly, které umožňují změnu velikosti. Náramek je díky své lehkosti velmi příjemný na nošení.

Dřevěný náramek kulatý - srdce, 3 cm

AMADEA Dřevěný náramek kulatý - srdce, 3 cm

190 Kč

Originální dřevěný náramek s kulatým talismanem ve tvaru srdcí je vyrobený z masivního dubového dřeva, rozměr talismanu je 3 cm, voskované šnůrky na náramku jsou spojeny dvěma uzly, které umožňují změnu velikosti. Náramek je díky své lehkosti velmi příjemný na nošení.

Dřevěný náramek kulatý - slunce, 3 cm

AMADEA Dřevěný náramek kulatý - slunce, 3 cm

190 Kč

Originální dřevěný náramek s kulatým talismanem ve tvaru slunce je vyrobený z masivního dubového dřeva, rozměr talismanu je 3 cm, voskované šnůrky na náramku jsou spojeny dvěma uzly, které umožňují změnu velikosti. Náramek je díky své lehkosti velmi příjemný na nošení.

Dřevěný náramek kulatý - strom, 3 cm

AMADEA Dřevěný náramek kulatý - strom, 3 cm

190 Kč

Originální dřevěný náramek s kulatým talismanem ve tvaru stromu je vyrobený z masivního dubového dřeva, rozměr talismanu je 3 cm, voskované šnůrky na náramku jsou spojeny dvěma uzly, které umožňují změnu velikosti. Náramek je díky své lehkosti velmi příjemný na nošení.

Dřevěný náramek kulatý - mandala, 3 cm

AMADEA Dřevěný náramek kulatý - mandala, 3 cm

190 Kč

Originální dřevěný náramek s kulatým talismanem ve tvaru mandaly je vyrobený z masivního dubového dřeva, rozměr talismanu je 3 cm, voskované šnůrky na náramku jsou spojeny dvěma uzly, které umožňují změnu velikosti. Náramek je díky své lehkosti velmi příjemný na nošení.