Cintropur Mechanický filtr na vodu CINTROPUR NW 800
12 850 Kč

Velké průmyslové mechanické filtry Cintropur NW 800 jsou určené pro největší průtoky filtrované vody. Jsou vhodné zejména tam, kde je požadavek na nejvyšší průtok vody anebo je voda hodně znečištěná. Filtr je vybaven vypouštěcím šroubem pro snadnou údržbu.

Filtrační konvice ECOSOFT DEWBERRY SHAPE 3,5 litru
490 Kč

Voda filtrovaná v konvici Ecosoft Dewberry Shape je více chutná a zbavená chlorového zápachu, tvrdosti vody, železa, manganu a amonných iontů. Je jednoduchým řešením pro filtraci vody bez nutnosti připojení na vodovodní řád. Během 7 minut si vytvoříte 2 litry chutné vody bez zápachu.

Aqua Shop Parní čistič Home Steamer
29 980 Kč

Představujeme Vám náš nový model – Parní čistič Home Steamer. Tento parní čistič je přímo vyvinut pro domácnosti, malé hotely, pensiony, sociální domy, kuchyně a další menší provozy.

Aqua Shop Filtr na vodu AQ LINE 3
3 490 Kč

Filtr na odstranění mechanických nečistot, chlóru a všech dalších nežádoucích látek pomocí ultrafiltrace. Jednoduchá třístupňová filtrace – 5 mikron filtr + uhlíkový filtr se stříbrem + ultrafiltrace (0,1 micron), kterou můžete napojit pod kuchyňskou linku.

Aqua Shop INLINE vodní filtr do lednice
279 Kč

Univerzální uhlíkový INLINE vodní filtr do amerického typu ledniček s výdejníkem vody. Dodáváme včetně přípojek na hadičku 1/4". Filtrační náplň je vyrobena z kvalitní uhlíkové směsi z kokosových skořápek a s maximální absorpcí chloru a dalších chemických látek.

Aqua Shop Propiratelná filtrační vložka PX 80
490 Kč

Propiratelná filtrační vložka PX 80, která zachycuje mechanické nečistoty do velikosti 80 mikronů.  Rozměry: výška 25 cm, průměr 6,5 cm Náhradní filtrační vložka pro Propiratelný předfiltr na vodu PX 80.

Aqua Shop Propiratelná filtrační vložka PX 60
390 Kč

Propiratelná filtrační vložka PX 60, která zachycuje mechanické nečistoty do velikosti 60 mikronů.  Rozměry: výška 24,5 cm, průměr 6 cm Náhradní filtrační vložka pro Propiratelný předfiltr na vodu PX 60.

Aqua Shop Filtr na železitou vodu FZ 20
7 490 Kč

Tento velký filtr na železitou vodu doporučujeme do objektů, kde není možné instalovat klasické odželezňovače na odstranění železa (OPZ nebo Multi filtry OPC). Tento filtr je vhodný i pro sezonní použití. Používá se pouze pro odstranění železa. Max průtok až 40 l/min, max.

Aqua Shop Proplachovatelná mechanická kovová vložka 10“
1 390 Kč

Proplachovatelná mechanická kovová vložka 10". Pro filtry s připojením 3/4" a 1". Vložky mají nerezové provedení, a jsou určeny pro extrémní podmínky. Vysoký provozní tlak (až do 12 bar), a teplou vodu (až do 90°C).

Polti Vaporetto Lecoaspira FAV30
10 990 Kč

Vaporetto Lecoaspira FAV30 je speciální parní čistič, který nabízí dvě funkce v jednom přístroji: vysávání přes vodní filtr a čištění párou. Parní čistič FAV30 hygienicky vyčistí každou místnost v domácnosti a díky vysávání přes vodní filtr vysaje suché i mokré nečistoty.

Aqua Shop Hadice 2,5 m pro Evolution
2 990 Kč

Originální hadice pouze pro Evolution. Nepoužívat na parní přístroj, který má i vysávání! KOMPATIBILITAEvolution 1Evolution 2Evolution 3

Aqua Shop Ionizační konvice AQUA-TOR Silver
9 990 Kč

Ionizátor vody AQUA – TOR SILVER je kompaktní přenosné zařízení určené pro úpravu pH pitné vody. Během pár minut získáte ionizovanou vodu požadované kyselosti (v rozmezí pH 2,4–11).

Aqua Shop Paleta regenerační soli do změkčovačů vody 800 kg
6 395 Kč

Paleta regenerační soli do změkčovačů obsahuje 800kg soli (32 pytlů). Sůl má formu tablet a balí se do polyetylenových pytlů po 25 kg. Cena: 6,6 Kč bez DPH/kg. Cena dopravy jedné palety je 800–1600 Kč bez DPH a je řešena individuálně dle místa určení.

Aqua Shop Filtr na kohoutek AQUA mini
690 Kč

Princip: Za pomoci filtrační náplně složené z aktivního uhlí a Calcium Sulfate účinně odstraní z protékající vody chlór a veškeré jeho sloučeniny, dále nežádoucí chutě i zápachy, pesticidy a další nežádoucí látky nevhodné pro lidský organismus. Filtrační náplň je též antibakteriální.

Aqua Shop Filtr na vodu AQ LINE 2
2 590 Kč

Filtr na odstranění mechanických nečistot a chlóru. Jednoduchá dvoustupňová filtrace – 5 mikron filtr + uhlíkový filtr se stříbrem, kterou můžete napojit pod kuchyňskou linku.

Aqua Shop Mechanická filtrační vložka 1 mikron
90 Kč

Náhradní mechanická jednorázová vložka pro filtraci mechanických nečistot z vody o velikosti do 1 mikron pro mechanický filtr PX 1.Technické parametry: životnost vložky: 12 000 litrů doporučený průtok vložkou: 4 l/min materiál: polypropylen velikost vložky: 10" Tato vložka je jednorázová.

Aqua Shop Mechanická filtrační vložka 10 mikron
90 Kč

Náhradní mechanická jednorázová vložka pro filtraci mechanických nečistot z vody o velikosti do 10 mikron pro mechanický filtr PX 10.Technické parametry: životnost vložky: 12 000 litrů doporučený průtok vložkou: 4 l/min materiál: polypropylen velikost vložky: velikost 10" Tato vložka je jednoráz…

Aqua Shop Měkký plastový kartáč na kůži a čalounění
390 Kč

Univerzální kartáč s plastovými štětinami s párou a vysáváním. VYUŽITÍIdeální na jemné povrchy, kde hrozí riziko poškrábání.KOMPATIBILITA INOVATION PLUS Profi 2500 Profi 3500 Profi 7600 Profi 8000 Profi 9000

Aqua Shop Nano filtr na vodu AQL 91
1 190 Kč

Vysoká účinnost filtrace – nanofiltrace (0,1 micron) Nanofiltrace, která vám z vody odstranění veškeré nežádoucí látky větší jak 0,1 mikronu, účinnost odstranění všech nečistot je 40%. Filtraci můžete napojit pod kuchyňskou linku.

Aqua Shop Parní mop STEAM
2 990 Kč

Čistá podlaha, která po vytření parou nemá žádné šmouhy a úklid lze provést i na místech velmi těžko dostupných běžným parním nástavcům. To vše vám vyřeší parní mop.

Aqua Shop Posilovací tlaková pumpa AQUA
1 990 Kč

Posilovací tlaková pumpa AQUA slouží pro navýšení vstupního tlaku vody do filtrů AQUA, aby byla správná účinnost filtrace. Všude tam, kde je tlak nižší jak 2,5 A je nutné zvýšení vstupního tlaku za pomoci této posilovací pumpy.

Aqua Shop Reverzní osmóza Akvárium AQ RO 100
2 490 Kč

Reverzní osmóza Aquarium AQ RO 100 - akvarijní membránový vodní filtr se špičkovou technologií filtrace – účinnost 90–95 %. Filtrací získáte čistou netoxickou vodu i pro ty nejnáročnější akvarijní ryby jako terčovci nebo mořské ryby.

Aqua Shop Reverzní osmóza Akvárium AQ RO 200
3 990 Kč

Aquarium AQ RO 200 – akvarijní RO membránový vodní filtr se špičkovou technologií filtrace – účinnost 90–96 % (chemické látky, dusičnany, dusitany, těžké kovy, sírany, chlor, amonné ionty, železo, mangan a jiné).

Aqua Shop Uhlíkový filtr na vodu AQL 83
990 Kč

Uhlíkový filtr na odstranění chlóru z pitné vody. Jednoduchá filtrace za pomoci uhlíkového filtru, kterou můžete napojit pod kuchyňskou linku. Tato filtrace vám zajistí chutnou vodu bez jakýchkoliv mechanických nečistot, chloru, zápachu, jakékoliv pachuti a zbarvení.

Cintropur Mechanický filtr na vodu CINTROPUR NW 32
2 860 Kč

Tyto malé mechanické filtry jsou vhodné pro domácí použití. Mechanické potrubní filtry na vodu Cintropur NW 32 odstraňují mechanické nečistoty jako je písek, jíl, vlasy a jiné nerozpustné částice až do 1 mikronu dle použité filtrační vložky.

Cintropur Mechanický filtr na vodu CINTROPUR NW 500
9 730 Kč

Velké průmyslové mechanické filtry Cintropur NW 500 jsou určené pro největší průtoky filtrované vody. Jsou vhodné zejména tam, kde je požadavek na nejvyšší průtok vody anebo je voda hodně znečištěná. Filtr je vybaven vypouštěcím šroubem pro snadnou údržbu.

Aqua Shop Absorpční tableta PROTECT
50 Kč

Speciální lisovaná textilní tableta vložená v pojistném „předpruženém“ ventilu, po namočení velmi rychle zvětší svůj objem a mechanicky tento ventil uzavře na přívodu vody do filtračního zařízení.

Aqua Shop AQ 85 - filtrační vložka pro odstranění tvrdosti
690 Kč

Odstranění tvrdosti vody Filtrační vložka pro odstranění tvrdosti vody za pomoci Cation rezinu (katexu), který na sebe váže vápník a tím vodu změkčuje. Tato filtrace vám zajistí vodu bez tvorby a usazování vodního kamene.

Aqua Shop AQ 88 - filtrační vložka na chlór se stříbrem
790 Kč

Odstranění chloru a bakterií Filtrační vložka – uhlík se stříbrem. Tato filtrace vám zajistí chutnou vodu bez jakýchkoliv mechanických nečistot, zápachu, chloru, jakékoliv pachuti a zbarvení. Stříbro zabraňuje bakteriologické kontaminaci. Ideální pro jakýkoliv vodovodní řad.

Aqua Shop AQ 91 - filtrační vložka pro nano filtraci
790 Kč

Vysoká účinnost filtrace – ultrafiltrace (0,1 mikron) Filtrační vložka – ultrafiltrace, která vám z vody odstranění veškeré nežádoucí látky větší jak 0,1 mikron, účinnost odstranění všech nečistot je 40%.

Aqua Shop Bílá utěrka pro parní mop STEAM
499 Kč

Náhradní bílá utěrka pro Parní mop STEAM. Rozměry délka: 53 cm šířka: 15 cm Složení 100% mikrovlákno Kompatibilita Průmyslový parní čistič Profi 7100Parní čistič Home Steamer

Aqua Shop Bioermi Detergent 0,5 l
590 Kč

Koncentrát, který výrazně zvyšuje účinnost čistění při použití páry. Vstřikuje se do samotné páry v procesu čištění.

Aqua Shop Biokeramický energizér AQUA ENERGY
890 Kč

AQUA voda procházející biokeramickou vložkou má velice pozitivní vliv na lidské zdraví tím, že aktivuje tělní buňky, zlepšuje krevní oběh a urychluje látkovou přeměnu. Infračervené paprsky dlouhých vlnových délek (FIR) jsou součástí slunečního spektra,  které je pouhým okem neviditelné.