Cintropur Mechanický filtr na vodu CINTROPUR NW 800
12 850 Kč

Velké průmyslové mechanické filtry Cintropur NW 800 jsou určené pro největší průtoky filtrované vody. Jsou vhodné zejména tam, kde je požadavek na nejvyšší průtok vody anebo je voda hodně znečištěná. Filtr je vybaven vypouštěcím šroubem pro snadnou údržbu.

Filtrační konvice ECOSOFT DEWBERRY SHAPE 3,5 litru
490 Kč

Voda filtrovaná v konvici Ecosoft Dewberry Shape je více chutná a zbavená chlorového zápachu, tvrdosti vody, železa, manganu a amonných iontů. Je jednoduchým řešením pro filtraci vody bez nutnosti připojení na vodovodní řád. Během 7 minut si vytvoříte 2 litry chutné vody bez zápachu.

Náhradní vložka ke konvici ECOSOFT DEWBERRY 3 ks
490 Kč

Balení obsahuje 3 kusy originálních filtračních patron DEWBERRY ECOSOFT pro filtrační konvice Dewberry Shape a Slim. Můžete si díky nim dopřát další várky naprosto čisté vody. Patrona se velmi snadno instaluje šroubováním a pyšní se rozšířenou životností.

Aqua Shop Filtr na chlór se stříbrem AQL 88
1 190 Kč

Uhlíkový filtr se stříbrem na odstranění chlóru z pitné vody (antibakteriální). Jednoduchá filtrace – uhlíkový filtr se stříbrem, kterou můžete napojit pod kuchyňskou linku. Tato filtrace vám zajistí chutnou vodu bez jakýchkoliv mechanických nečistot, zápachu, chloru, jakékoliv pachuti a zbarvení.

Aqua Shop INLINE vodní filtr do lednice
279 Kč

Univerzální uhlíkový INLINE vodní filtr do amerického typu ledniček s výdejníkem vody. Dodáváme včetně přípojek na hadičku 1/4". Filtrační náplň je vyrobena z kvalitní uhlíkové směsi z kokosových skořápek a s maximální absorpcí chloru a dalších chemických látek.

Aqua Shop Propiratelná filtrační vložka PX 80
490 Kč

Propiratelná filtrační vložka PX 80, která zachycuje mechanické nečistoty do velikosti 80 mikronů.  Rozměry: výška 25 cm, průměr 6,5 cm Náhradní filtrační vložka pro Propiratelný předfiltr na vodu PX 80.

Aqua Shop Uhlíkový filtr na vodu AQL 83
990 Kč

Uhlíkový filtr na odstranění chlóru z pitné vody. Jednoduchá filtrace za pomoci uhlíkového filtru, kterou můžete napojit pod kuchyňskou linku. Tato filtrace vám zajistí chutnou vodu bez jakýchkoliv mechanických nečistot, chloru, zápachu, jakékoliv pachuti a zbarvení.

Aqua Shop Náplň Siliphos pro filtry 0,8 kg
590 Kč

Filtrační náplň Siliphos pro úpravu pitné vody Chemická látka Siliphos, která se rozpouští do vody, tvoří komplexní rozpuštěné sloučeniny s vápníkem a hořčíkem a tím zabraňuje usazování a tvorbě vodního kamene. Měli byste vědět Filtrační náplň Siliphos je určena pro pitnou vodu.

Aqua Shop Filtr na vodu AQ LINE 2
2 590 Kč

Filtr na odstranění mechanických nečistot a chlóru. Jednoduchá dvoustupňová filtrace – 5 mikron filtr + uhlíkový filtr se stříbrem, kterou můžete napojit pod kuchyňskou linku.

Aqua Shop Ionizační konvice AQUA-TOR Silver
9 990 Kč

Ionizátor vody AQUA – TOR SILVER je kompaktní přenosné zařízení určené pro úpravu pH pitné vody. Během pár minut získáte ionizovanou vodu požadované kyselosti (v rozmezí pH 2,4–11).

Aqua Shop Láhev na výrobu kyslíkové vody Oxywell Provedení: 1 l
7 990 Kč

Dopřejte si vlastní okysličenou vodu, kterou si kdykoli a kdekoli připravíte. Váš vlastní litr okysličené vody vyrobíte za zlomek ceny oproti běžně v obchodech dostupné vodě, která je několikanásobně dražší. Perorální kyslíková terapie, jak se této metodě říká, působí jako „přídavné plíce".

Aqua Shop Polyfosfátová filtrační náplň 800 g
590 Kč

Krystalický polyfosfát pro úpravu užitkové vody Chemická látka polyfosfát, která se rozpouští do vody, tvoří komplexní rozpuštěné sloučeniny s vápníkem a hořčíkem a tím zabraňuje tvorbě vodního kamene. Měli byste vědět Polyfosfátová filtrační náplň je vhodná pouze pro užitkovou vodu.

Aqua Shop Propiratelný předfiltr na vodu PX 80 Velikost připojení: PX 80 3/4"
1 290 Kč

Filtr je určený pro ochranu jakýchkoliv zařízení napojených na vodu z vodovodního řadu nebo ze studny (vodovodní baterie, sprchy, čerpadla, ventily, pračky, myčky, atd.) před mechanickými nečistotami, např. před bahnem, jílem, pískem, uvolněnými nečistotami z potrubí apod. v celém domovním řadu.

Aquaphor Filtrační vložka AQUAPHOR A5
189 Kč

Náhradní filtrační vložka do filtrační konvice AQUAPHOR Provance, Prestiž, Garry, Ametyst, Art a Gratis. Její výkon je 350 litrů filtrované vody. Doporučená výměna za cca 3 měsíce nebo při vyčerpání 350 litrů filtrované vody.

Aqua Shop Filtr na železo a mangan AQ OPZ Typ: AQ OPZ 100
13 980 Kč

Plně automatické odželezňovače AQ OPZ jsou určené pro odstranění železa (do 10 mg/l) a manganu (do 2 mg/l ) z vody. Jsou ideálním řešením pro úpravu vody v domácnosti či průmyslu, ale také v hotelech a restauracích.

Aqua Shop Jednorázová kyslíková tlaková láhev 930 ml
1 990 Kč

Jednorázová plnící láhev 930 ml je na přípravu 100 l Oxywell okysličené vody. Díky redukčnímu ventilu s rychlospojkou stačí rychlospojku nasadit na protikus v hlavě OXYWELL láhve a otočit ventilem na 10 sekund. Ventil pak odpojte, OXYWELL láhev párkrát protřepejte a můžete použít.

Aqua Shop Filtr mechanických nečistot AQL 82
990 Kč

Filtr na odstranění mechanických nečistot. Jednoduchá filtrace, která zbaví vstupní vodu všech mechanických nečistot do velikosti 5 mikronů. Tato filtrace je ideální jako předfiltr pro další následnou filtraci nebo ochranu příslušenství vyžadující čistou vodu bez mechanických nečistot.

Aqua Shop Filtr na kohoutek AQUA mini
690 Kč

Princip: Za pomoci filtrační náplně složené z aktivního uhlí a Calcium Sulfate účinně odstraní z protékající vody chlór a veškeré jeho sloučeniny, dále nežádoucí chutě i zápachy, pesticidy a další nežádoucí látky nevhodné pro lidský organismus. Filtrační náplň je též antibakteriální.

Aqua Shop Filtr na vodu AQL 89 pro laboratorní účely
1 290 Kč

Filtr pro ultra čistou vodu pro laboratorní účely. Ultrafiltrace pro maximální dočištění a změkčení vody pro laboratorní účely za pomoci speciálního resinu. Maximálně snižuje tvrdost a dočištění vody, která se blíží destilované vodě. Filtrace se může napojit rovnou na vstup studené vody.

Aqua Shop Katexový filtr KATEX MINI Typ: Katexový filtr 1"
1 490 Kč

Katexový filtr se skládá z obalu, tuby náplně a vlastní katexové náplně. Ideální produkt pro rychlé a účinné snižování tvrdosti vody s účinností 95 %. Jednoduchý průtokový katexový filtr, který na sebe váže vápník ve vodě.

Aqua Shop Mechanická filtrační vložka 10 mikron
90 Kč

Náhradní mechanická jednorázová vložka pro filtraci mechanických nečistot z vody o velikosti do 10 mikron pro mechanický filtr PX 10.Technické parametry: životnost vložky: 12 000 litrů doporučený průtok vložkou: 4 l/min materiál: polypropylen velikost vložky: velikost 10" Tato vložka je jednoráz…

Aqua Shop OPD 15-125 filtr na dusičnany Typ: OPD 15
16 690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Filtr na dusičnany OPD 15 Digitální řídící jednotka PENTAIR Autotrol Logix 255/760 (USA) • Řízení hlavice: objemové • Množství náplně: 15 litrů • Filtrační náplň: Anexová iontovýměnná pryskyřice (PURE PA 202) • Připojení 1", vnější závit • Maximální průtok vody: 0,75 m3/hod • Max pracovní tlak: …

Aqua Shop Posilovací tlaková pumpa AQUA
1 990 Kč

Posilovací tlaková pumpa AQUA slouží pro navýšení vstupního tlaku vody do filtrů AQUA, aby byla správná účinnost filtrace. Všude tam, kde je tlak nižší jak 2,5 A je nutné zvýšení vstupního tlaku za pomoci této posilovací pumpy.

Aqua Shop Reverzní osmóza AQUA 200S Varianta: AQUA 200 S (bez montáže)
5 990 Kč

Nový model osmotického filtru na vodu z vodovodního řadu Aqua 200S (reverzní osmóza) se zpětnou mineralizací a jednoduše vyměnitelnými filtračními vložkami. Špičková filtrace (95%), účinná zpětná mineralizace, navýšení pH vody. Instaluje se přímo na vodovodní řad ideálně pod kuchyňskou linku.

Aquaphor Filtrační konvice PROVANCE 4,2 L Barva víčka: - černé víčko
690 Kč

Provance je jedna z nejmodernějších větších filtračních konvic na trhu určená pro požadavky většího množství filtrované vody.Unikátní posuvné víčko umožňuje nalévat vodu bez obvyklého otvírání záklopky, stačí jen stisknout tlačítko a dát konvici pod kohoutek s tekoucí vodou.

Cintropur Mechanický filtr na vodu CINTROPUR NW 18
1 690 Kč

Tyto malé mechanické filtry jsou vhodné pro domácí použití. Mechanické potrubní filtry na vodu Cintropur NW 18 odstraňují mechanické nečistoty jako je písek, jíl, vlasy a jiné nerozpustné částice až do 5 mikronu dle použité filtrační vložky.

Cintropur Mechanický filtr na vodu CINTROPUR NW 32
2 860 Kč

Tyto malé mechanické filtry jsou vhodné pro domácí použití. Mechanické potrubní filtry na vodu Cintropur NW 32 odstraňují mechanické nečistoty jako je písek, jíl, vlasy a jiné nerozpustné částice až do 1 mikronu dle použité filtrační vložky.

filtr pro filtrační konvice Dewberry
169 Kč

Balení obsahuje 1 kus originální filtrační patrony DEWBERRY ECOSOFT pro filtrační konvice Dewberry Shape a Slim. Můžete si díky ní dopřát další várky naprosto čisté vody. Patrona se velmi snadno instaluje šroubováním a pyšní se rozšířenou životností.

Vložka do bojlerového filtru Ecosoft Scalex
490 Kč

Jednoduše vyměnitelná náhradní vložka do bojlerového filtru Ecosoft Scalex. Je ekologické a zároveň účinné řešení k zamezení tvorby vodního kamene ve vašich bojlerech, kotlích, ohřívačích vody, ale i pračkách a myčkách nádobí.

Aqua Shop Absorpční tableta PROTECT
50 Kč

Speciální lisovaná textilní tableta vložená v pojistném „předpruženém“ ventilu, po namočení velmi rychle zvětší svůj objem a mechanicky tento ventil uzavře na přívodu vody do filtračního zařízení.

Aqua Shop AQ 85 - filtrační vložka pro odstranění tvrdosti
690 Kč

Odstranění tvrdosti vody Filtrační vložka pro odstranění tvrdosti vody za pomoci Cation rezinu (katexu), který na sebe váže vápník a tím vodu změkčuje. Tato filtrace vám zajistí vodu bez tvorby a usazování vodního kamene.

Aqua Shop AQ 88 - filtrační vložka na chlór se stříbrem
790 Kč

Odstranění chloru a bakterií Filtrační vložka – uhlík se stříbrem. Tato filtrace vám zajistí chutnou vodu bez jakýchkoliv mechanických nečistot, zápachu, chloru, jakékoliv pachuti a zbarvení. Stříbro zabraňuje bakteriologické kontaminaci. Ideální pro jakýkoliv vodovodní řad.

Aqua Shop AQ 91 - filtrační vložka pro nano filtraci
790 Kč

Vysoká účinnost filtrace – ultrafiltrace (0,1 mikron) Filtrační vložka – ultrafiltrace, která vám z vody odstranění veškeré nežádoucí látky větší jak 0,1 mikron, účinnost odstranění všech nečistot je 40%.

Aqua Shop Biokeramický energizér AQUA ENERGY
890 Kč

AQUA voda procházející biokeramickou vložkou má velice pozitivní vliv na lidské zdraví tím, že aktivuje tělní buňky, zlepšuje krevní oběh a urychluje látkovou přeměnu. Infračervené paprsky dlouhých vlnových délek (FIR) jsou součástí slunečního spektra,  které je pouhým okem neviditelné.

Aqua Shop Detektor úniku vody
690 Kč

Detektor úniku vody se instaluje k filtračním zařízením a výdejníkům vody. V případě protečení vody z filtrace okamžitě uzavírá přívod vody.