Aqua Shop Absorpční tableta PROTECT
50 Kč

Speciální lisovaná textilní tableta vložená v pojistném „předpruženém“ ventilu, po namočení velmi rychle zvětší svůj objem a mechanicky tento ventil uzavře na přívodu vody do filtračního zařízení.

Aqua Shop Mechanická filtrační vložka 50 mikron (jednorázová)
70 Kč

Náhradní mechanická jednorázová vložka pro filtraci mechanických nečistot z vody o velikosti do 50 mikron pro mechanický filtr PX 50.Technické parametry: životnost vložky: 12 000 litrů doporučený průtok vložkou: 4 l/min materiál: polypropylen velikost vložky: velikost 10" Tato vložka je jednoráz…

Aqua Shop Mechanická filtrační vložka 1 mikron
90 Kč

Náhradní mechanická jednorázová vložka pro filtraci mechanických nečistot z vody o velikosti do 1 mikron pro mechanický filtr PX 1.Technické parametry: životnost vložky: 12 000 litrů doporučený průtok vložkou: 4 l/min materiál: polypropylen velikost vložky: 10" Tato vložka je jednorázová.

Aqua Shop Mechanická filtrační vložka 5 mikron
90 Kč

Náhradní mechanická jednorázová vložka pro filtraci mechanických nečistot z vody o velikosti do 5 mikron pro mechanický filtr PX 5.Technické parametry: životnost vložky: 12 000 litrů doporučený průtok vložkou: 4 l/min materiál: polypropylen velikost vložky: velikost 10" Tato vložka je jednorázov…

Aqua Shop Mechanická filtrační vložka 10 mikron
90 Kč

Náhradní mechanická jednorázová vložka pro filtraci mechanických nečistot z vody o velikosti do 10 mikron pro mechanický filtr PX 10.Technické parametry: životnost vložky: 12 000 litrů doporučený průtok vložkou: 4 l/min materiál: polypropylen velikost vložky: velikost 10" Tato vložka je jednoráz…

Aqua Shop Katexová náplň 0,8 L
129 Kč

Náplň 0,8 kg do filtu KATEX MINI pro odstranění tvrdosti z vody. Životnost této náplně je do 10 let (záleží na kvalitě vstupní vody). Vyžaduje regeneraci solným roztokem. Náplň prodáváme po 0,8 litrech, což je hmotnost, která se vejde do KATEX MINI. Uvedená cena je za 0,8 litr.

Aqua Shop Katexová náplň 1L
159 Kč

Náplň 1 kg do změkčovačů vody pro odstranění tvrdosti z vody. Životnost této náplně je do 10 let (záleží na kvalitě vstupní vody). Vyžaduje regeneraci solným roztokem. Uvedená cena je za 1 litr. kapacita jedné náplně je dle velikosti a množství katexové náplně dle tabulky v letáku (např.

filtr pro filtrační konvice Dewberry
169 Kč

Balení obsahuje 1 kus originální filtrační patrony DEWBERRY ECOSOFT pro filtrační konvice Dewberry Shape a Slim. Můžete si díky ní dopřát další várky naprosto čisté vody. Patrona se velmi snadno instaluje šroubováním a pyšní se rozšířenou životností.

Aquaphor Filtrační vložka AQUAPHOR A5
189 Kč

Náhradní filtrační vložka do filtrační konvice AQUAPHOR Provance, Prestiž, Garry, Ametyst, Art a Gratis. Její výkon je 350 litrů filtrované vody. Doporučená výměna za cca 3 měsíce nebo při vyčerpání 350 litrů filtrované vody.

Aqua Shop Prodloužení trysky
229 Kč

Tryska sloužící k nasazení na černou plastovou trysku. Ideální použití pro špatně dostupná místa.KOMPATIBILITAEvolution

Aqua Shop INLINE vodní filtr do lednice
279 Kč

Univerzální uhlíkový INLINE vodní filtr do amerického typu ledniček s výdejníkem vody. Dodáváme včetně přípojek na hadičku 1/4". Filtrační náplň je vyrobena z kvalitní uhlíkové směsi z kokosových skořápek a s maximální absorpcí chloru a dalších chemických látek.

Aqua Shop Náhradní vložka AQS
299 Kč

Náhradní filtrační vložka pro sprchový filtr AQS a slouží k úpravě vody při sprchování a koupání. Doporučuje se zejména pro děti a osoby s citlivou či suchou pokožkou. Účinně odstraňuje škodlivé výpary způsobené směsí horké vody a chloru během sprchování a koupání.

Aqua Shop Měkký plastový kartáč na kůži a čalounění
390 Kč

Univerzální kartáč s plastovými štětinami s párou a vysáváním. VYUŽITÍIdeální na jemné povrchy, kde hrozí riziko poškrábání.KOMPATIBILITA INOVATION PLUS Profi 2500 Profi 3500 Profi 7600 Profi 8000 Profi 9000

Aqua Shop Polštářek k obdélníkovému kartáči
390 Kč

Náhradní polštářek pro obdélníkový nástavec s kartáčem.KOMPATIBILITAObdélníkový nástavec s kartáčem, který je součástí příslušenství pro parní čistič HOME STEAMER Pokud si nejste jisti, neváhejte zavolat na naše servisní oddělení. Rádi Vám pomůžeme.

Aqua Shop Mineralizátor pro COMPACT DIRECT G
390 Kč

Náhradní patrona – mineralizace do filtračního zařízení COMPACT DIRECT G. Mineralizační patrona obohacuje dodatečně vodu o minerály a dodává vodě příjemnou chuť horského pramene. Doplňková mineralizace vody probíhá pomocí speciálního mineralizátoru.

Aqua Shop Mineralizátor pro AQUA 200S a 400S
390 Kč

Náhradní patrona – mineralizace pro filtrační zařízení AQUA 200S a AQUA 400S. Vložku je potřeba vyměnit po cca 10 měsících (10 000 litrů) Součástí balení: Mineralizační vložka Připojovací kolínka

Aqua Shop Mineralizátor pro AQUA ZERO
490 Kč

Náhradní patrona – mineralizace do filtračního zařízení AQUA ZERO. Mineralizační patrona obohacuje dodatečně vodu o minerály a dodává vodě příjemnou chuť horského pramene. Doplňková mineralizace vody probíhá pomocí speciálního mineralizátoru.

Aqua Shop Propiratelná filtrační vložka PX 80
490 Kč

Propiratelná filtrační vložka PX 80, která zachycuje mechanické nečistoty do velikosti 80 mikronů.  Rozměry: výška 25 cm, průměr 6,5 cm Náhradní filtrační vložka pro Propiratelný předfiltr na vodu PX 80.

Filtrační konvice ECOSOFT DEWBERRY SHAPE 3,5 litru
490 Kč

Voda filtrovaná v konvici Ecosoft Dewberry Shape je více chutná a zbavená chlorového zápachu, tvrdosti vody, železa, manganu a amonných iontů. Je jednoduchým řešením pro filtraci vody bez nutnosti připojení na vodovodní řád. Během 7 minut si vytvoříte 2 litry chutné vody bez zápachu.

Vložka do bojlerového filtru Ecosoft Scalex
490 Kč

Jednoduše vyměnitelná náhradní vložka do bojlerového filtru Ecosoft Scalex. Je ekologické a zároveň účinné řešení k zamezení tvorby vodního kamene ve vašich bojlerech, kotlích, ohřívačích vody, ale i pračkách a myčkách nádobí.

Náhradní vložka ke konvici ECOSOFT DEWBERRY 3 ks
490 Kč

Balení obsahuje 3 kusy originálních filtračních patron DEWBERRY ECOSOFT pro filtrační konvice Dewberry Shape a Slim. Můžete si díky nim dopřát další várky naprosto čisté vody. Patrona se velmi snadno instaluje šroubováním a pyšní se rozšířenou životností.

Aqua Shop Bílá utěrka pro parní mop STEAM
499 Kč

Náhradní bílá utěrka pro Parní mop STEAM. Rozměry délka: 53 cm šířka: 15 cm Složení 100% mikrovlákno Kompatibilita Průmyslový parní čistič Profi 7100Parní čistič Home Steamer

Aqua Shop Sprchový filtr AQS
499 Kč

Sprchový filtr AQS slouží k úpravě vody při sprchování a koupání. Doporučuje se zejména pro děti a osoby s citlivou kůži a křehkými vlasy. Odstraňuje z vody dráždivé látky, především chlór, rez, zákal a zápach.

Filtrační konvice ECOSOFT DEWBERRY SLIM 3,5 L
540 Kč

Voda filtrovaná v konvici Ecosoft Dewberry Slim je více chutná a zbavená chlorového zápachu, tvrdosti vody, železa, manganu a amonných iontů. Je jednoduchým řešením pro filtraci vody bez nutnosti připojení na vodovodní řád. Během 7 minut si vytvoříte 1,7 litru chutné vody bez zápachu.

Aqua Shop Polyfosfátová filtrační náplň 800 g
590 Kč

Krystalický polyfosfát pro úpravu užitkové vody Chemická látka polyfosfát, která se rozpouští do vody, tvoří komplexní rozpuštěné sloučeniny s vápníkem a hořčíkem a tím zabraňuje tvorbě vodního kamene. Měli byste vědět Polyfosfátová filtrační náplň je vhodná pouze pro užitkovou vodu.

Aqua Shop Náplň Siliphos pro filtry 0,8 kg
590 Kč

Filtrační náplň Siliphos pro úpravu pitné vody Chemická látka Siliphos, která se rozpouští do vody, tvoří komplexní rozpuštěné sloučeniny s vápníkem a hořčíkem a tím zabraňuje usazování a tvorbě vodního kamene. Měli byste vědět Filtrační náplň Siliphos je určena pro pitnou vodu.

Aqua Shop Bioermi Detergent 0,5 l
590 Kč

Koncentrát, který výrazně zvyšuje účinnost čistění při použití páry. Vstřikuje se do samotné páry v procesu čištění.

Aqua Shop Náhradní vložka pro AQUA mini
590 Kč

Náhradní vyměnitelná vložka pro filtr na vodovodní kohoutek AQUA mini. Filtrační vložka vydrží cca půl roku, respektive 3 000 l. Záleží na spotřebě a na množství chloru ve vstupní vodě (rozsah dle normy je 0,05 až 03 mg/l).

Aqua Shop AQ 85 - filtrační vložka pro odstranění tvrdosti
690 Kč

Odstranění tvrdosti vody Filtrační vložka pro odstranění tvrdosti vody za pomoci Cation rezinu (katexu), který na sebe váže vápník a tím vodu změkčuje. Tato filtrace vám zajistí vodu bez tvorby a usazování vodního kamene.

Aqua Shop Filtr na kohoutek AQUA mini
690 Kč

Princip: Za pomoci filtrační náplně složené z aktivního uhlí a Calcium Sulfate účinně odstraní z protékající vody chlór a veškeré jeho sloučeniny, dále nežádoucí chutě i zápachy, pesticidy a další nežádoucí látky nevhodné pro lidský organismus. Filtrační náplň je též antibakteriální.

Aqua Shop Detektor úniku vody
690 Kč

Detektor úniku vody se instaluje k filtračním zařízením a výdejníkům vody. V případě protečení vody z filtrace okamžitě uzavírá přívod vody.

Aquaphor Filtrační konvice PROVANCE 4,2 L Barva víčka: - černé víčko
690 Kč

Provance je jedna z nejmodernějších větších filtračních konvic na trhu určená pro požadavky většího množství filtrované vody.Unikátní posuvné víčko umožňuje nalévat vodu bez obvyklého otvírání záklopky, stačí jen stisknout tlačítko a dát konvici pod kohoutek s tekoucí vodou.