AZMOTO PRAHA s.r.o.

  • Kategorie
    Boty
    ×
MAXX NF 6051 Motocyklové boty vysoké Velikost: 43

MAXX NF 6051 Motocyklové boty vysoké

1 990 Kč
Doprava zdarma

Motocyklová bota s flexibilním panelem v oblasti nártu, prodyšné, reflexní prvky, protiskluzová podrážka, vyztužená pata. Reflexní materiály pro zvýšení bezpečnosti. Vyztužené protektory na patách, kotnících a holeních částech. Vyvážená podrážka má tvarovanou ochranu a dobrou přilnavost.

MAXX NF 6002 Boty racing Velikost: 47
5x

MAXX NF 6002 Boty racing

1 990 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Racingová bota z kvalitní kůže. Reflexní materiály pro zvýšení bezpečnosti. Vyztužené protektory na patách, kotnících a holeních částech. Slider. Boty MAXX jsou boty vybavené lisovanými plastovými kryty chránící spodní část nohy proti nárazům.

MAXX AT 6092 Boty MX, 40

MAXX AT 6092 Boty MX

2 950 Kč
Doprava zdarma

Boty MAXX jsou boty vybavené lisovanými plastovými kryty chránící spodní část nohy proti nárazům.Vyvážená podrážka má tvarovanou ochranu a dobrou přilnavost navrženou speciálně pro enduro, trail a ATV. Vyměnitelné a snadno se používající přezky dávají botám možnost dobrého a bezpečného uchycení.

MAXX NF 6032 Motocyklové boty nízké Velikost: 43
1x

MAXX NF 6032 Motocyklové boty nízké

1 990 Kč
Doprava zdarma

Motocyklová bota s flexibilním panelem v oblasti nártu, plastovým sliderem na špičce boty, prodyšné, reflexní prvky, protiskluzová podrážka, vyztužená pata. Zvýšená výztuha kotníků a holení části. Air-Mesh materiál polstrování zajišťuje rychlé vysychání boty.