Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Bohemia Crystal E-shop

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bohemia Crystal Bohemia Crystal Dóza s víčkem Smile 180mm Aurum Sada 6 sklenic na whisky plantica s barevným dnem z kvalitního bezolovnatého křišťálu.
Bohemia Crystal Bohemia Crystal Dóza s víčkem Smile 180mm

Bohemia Crystal dóza s víčkem Smile 180mm. Vyrobeno z bezolovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Bohemia Crystal dóza s víčkem z kolekce Smile má jednoduchý asymetrický design s vlnitým okrajem. Působí čistým a svěžím dojmem.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Mísa Falco 290mm Aurum Sada 6 sklenic na whisky plantica s barevným dnem z kvalitního bezolovnatého křišťálu.
Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Mísa Falco 290mm

Mísa Falco je vyrobena z bezolovnatého křišťálu. Průměr 290mm. Lze mýt v myčce. Baleno v tmavě modré dárkové krabici. Připomíná Vám dekor mísy „letokruhy“? Vězte, že to je velmi specifický dekor, který čeští skláři použili na tuto mísu.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Bohemia Crystal Ručně broušená karafa na whisky Felicie Line Gold 800ml Bohemia Crystal Ručně broušená karafa na whisky Felicie Line Gold 800ml
Bohemia Crystal Ručně broušená karafa na whisky Felicie Line Gold 800ml

Bohemia Crystal ručně broušená karafa na whisky Felicie Line Gold s ručně malovanou zlatou linkou. Vnitřní objem cca 550ml. Vyrobeno z olovnatého křišťál.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Svícen Luxor 305mm Bohemia Crystal Ručně broušená karafa na whisky Felicie Line Gold 800ml
Bohemia Crystal Bohemia Crystal Svícen Luxor 305mm

Bohemia Crystal svícen Luxor 305mm, váha 960 g, rozměry 97 × 97 × 306 mm. Vyrobeno z bezolovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Bohemia Crystal svícen z kolekce Luxor má elegantní romantický design. Přinese světlo do vašeho domova a vytvoří útulnou atmosféru během chvilky.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Mísa na noze Nova Orion 220mm Bohemia Crystal Ručně broušená karafa na whisky Felicie Line Gold 800ml
Bohemia Crystal Bohemia Crystal Mísa na noze Nova Orion 220mm

Bohemia Crystal mísa na noze Nova Orion 220mm, vyrobeno z bezolovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Bohemia Crystal mísa z kolekce Nova Orion má hravý pavučinkový design. Její okraje jsou vlnité, mezi každou vlnkou je jemná špička. Působí elegantně a skvěle doplní každý interiér.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Mísa Facet 140mm Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Dóza s víčkem Quadro
Bohemia Crystal Bohemia Crystal Mísa Facet 140mm

Bohemia Crystal mísa Facet 140mm, váha 730 g, rozměry 112 × 112 × 95 mm. Vyrobeno z bezolovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Bohemia Crystal mísa z kolekce Facet má moderní design s hranami a zářezy. Působí velice šik a skvěle doplní každý interiér.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Gondola 360mm Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Dóza s víčkem Quadro
Bohemia Crystal Bohemia Crystal Gondola 360mm

Bohemia Crystal Gondola 360 mm, vyrobeno z olovnatého křišťálu, vhodné do myčky. Bohemia Crystal gondola je ideálním společníkem pro konferenční stolek. Její jednoduchý design se hodí do každého iteriéru. Vhodné na ovoce, dekorace, nebo i doručenou poštu, klíče nebo drobnosti.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Dóza s víčkem Quadro Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Dóza s víčkem Quadro
Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Dóza s víčkem Quadro

Dóza s víčkem Quadro vyrobena z bezolovnatého křišťálu. Výška 17,5cm, v nejširším místě 17,2cm x 17,2cm. Baleno v tmavě modré krabici. Lze mýt v myčce. Dóza Quadro s víčkem je moderní a elegantní doplněk každého současného interiéru. Vyznačuje se čtyřmi hranami a čistými liniemi.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Dóza s víčkem Florale 205mm Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Sklenice na vodu a nealko Ideal s platinovým dekorem 250ml (set po 6ks)
Bohemia Crystal Bohemia Crystal Dóza s víčkem Florale 205mm

Bohemia Crystal dóza s víčkem Florale 205mm, Vyrobeno z bezolovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Bohemia Crystal dóza s víčkem z kolekce Florale má hladký design inspirovaný lístky rostlin. Působí něžným dojmem.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Sklenice na vodu a nealko Ideal s platinovým dekorem 250ml (set po 6ks) Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Sklenice na vodu a nealko Ideal s platinovým dekorem 250ml (set po 6ks)
Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Sklenice na vodu a nealko Ideal s platinovým dekorem 250ml (set po 6ks)

Bohemia Crystal Sklenice na vodu a nealko se slavnostní platinovou dekorací, objem 250ml, set po 6 ks. Vyrobeno z bezolovnatého křišťálu. Nevhodné do myčky. Bohemia Crystal sklenice Ideal na vodu a nealko je nádherným kusem křišťálu zdobeného vznešenou platinovou dekorací.

můžete mít 29.3. - 30.3.