Benjamin Melanie: Labutě z Páté avenue-60%
149 Kč 59 Kč

Akce

Příběh kontroverzního přátelství spisovatele Trumana Capoteho, autora Snídaně u Tiffanyho, a celebrity Babe Paleyové

Ze všech hvězd newyorské smetánky září Babe Paleyová nejjasněji.

TEAMBOYS Knights Colour! – štít-72%
179 Kč 49 Kč

Akce

Knížka s kroužkovou vazbou ve tvaru štítu z řady Teamboys obsahuje šablony na dokreslení rytířů, koní a doplňků, předlohy a mnoho stran na domalování.

TEAMBOYS Knights Stickers!-75%
199 Kč 49 Kč

Akce

Knížka s kroužkovou vazbou ve tvaru tašky z rady Teamboys obsahuje 4 strany samolepek rytířů, koní a doplňku, předlohy a mnoho stran na domalování.

Gott Karel: Má cesta za štěstím
1 229 Kč 1 099 Kč

Unikátní autobiografie největší legendy české a československé hudební scény všech dob. Autentický obraz fascinující životní dráhy výjimečného umělce s mezinárodním renomé, který na hudebním nebi začal zářit ve svých dvaceti letech.

Hejlík Lukáš: 555 Výlety s Gastromapou Lukáše Hejlíka-16%
399 Kč 332 Kč

Autor v knize 555 – Výlety s Gastromapou Lukáše Hejlíka vyráží na 100 nádherných míst po celé České republice a mapuje v jejich okolí dostupné podniky, kam můžete zajít na fajn jídlo, kafe, sladký, pivo nebo třeba večerní drink.

Hocek Jan: Jižní stezka Českem od východu k západu-19%
449 Kč 363 Kč

Po Severní stezce se Jan Hocek vydal na jih naší země a dokončil okruh kolem Česka. Jižní stezka spolu se Severní stezkou tak tvoří první ucelenou trasu pro pěší a cyklisty vedoucí kolem České republiky.

Gage Christos: Batman Fortnite - Bod nula 3-25%
79 Kč 59 Kč

Batman versus Snake Eyes! Padla kosa na kámen… nebo spíš batarang na katanu. Dva úžasní bojovníci se střetávají a mají dvaadvacet minut na to, aby se navzájem zničili. Kdo s koho?

POZOR!

Gage Christos: Batman Fortnite - Bod nula 2-25%
79 Kč 59 Kč

BATMAN V NOVÉM SVĚTĚ! Batman se ocitl ve vesmíru Fortnite. Uvízl ve smyčce, ze které není úniku. A z té se těžko hledá cesta ven, když nemáte žádné vzpomínky na minulost a nemůžete mluvit. POZOR!

Mornštajnová Alena: Listopád-19%
369 Kč 298 Kč

Ptali jste se někdy sami sebe, jaký by byl váš život, kdyby v listopadu 1989 dopadlo všechno jinak? Jaké by byly naše osudy, kdyby komunismus neskončil a my zůstali za železnou oponou oddělující nás od světa i jeden od druhého?

Kutrová Lucie: 151 dní po evropských stezkách-20%
399 Kč 319 Kč

Novinka

Další kniha úspěšné autorky, ale hlavně cestovatelky Lucie Kutrové je tady! Po návratu z Pacifické hřebenovky v Americe se rozhodla prozkoumat a přiblížit vám spoustu nádherných tras a stezek, které máme přímo pod nosem.

Staša Roman: Matla - Kuchařka plná příběhů-15%
399 Kč 336 Kč

Nejlepší recepty i životní příběh vítěze kuchařské soutěže MasterChef Česko 2020 Hokejka, kuchař, trenér, běžec, cestovatel a bůhvíco ještě. Těch nálepek už jsem měl hodně. Chcete vědět, jak jsem k nim přišel? O tom vám teď povím všechno.

Mendenhallová Elle: Holčička: Moje první vzpomínky-19%
349 Kč 282 Kč

Holčička představuje praktický a velkoryse zpracovaný památník novorozeného miminka, v němž mohou hrdí rodiče mapovat nejrůznější významné události, úspěchy, pokroky a i drobné životní karamboly od narození děťátka až do jeho tří let.

Bing - Pohádky na dobrou noc-15%
349 Kč 294 Kč

Poznávat všechno nové… to je Bingův svět! Bing se zrovna chystá do postýlky. Vy určitě taky. A co je lepší než poslechnout si před usnutím několik příběhů, které zažil se svými kamarády? Každý den přece přináší něco zajímavého!

Paytok Martin: Prokletí pro všechny-19%
249 Kč 201 Kč

Link měl celkem nadějný plán, jak se vyhnout kriminálu i hlavě zločinecké organizace, jíž visí peníze ze zpackané loupeže. Jediná chyba byla, že se ho pokoušel uskutečnit v tomhle městě.

Menděl Jan: Uprdelismus-19%

Menděl Jan: Uprdelismus

Hodnocení: 5
259 Kč 209 Kč

Autor poznal všechny možné příručky k lepšímu životu, k němuž mají pomáhat různé meditace, cviky či dechová cvičení. Proti tomuto trendu se však obrátil a řešení našel v obráceném gardu. Podle něj je mnohem účinnější mít všechno u prdele.

Libovický Vít: Kniha pro zamilované: Our Love Challenge-19%
599 Kč 484 Kč

Aby se „Miláčku, už zase kino?“ nikdy nemuselo opakovat. Our Love Challenges je jedinečná kombinace deníku a alba plná zábavných výzev a aktivit pro zamilované. Užijte si společně všech 176 stran originální zábavy.

Uminska Marta: New Maturita Activator Students´ Book CZ
571 Kč 486 Kč

Nové vydání bestselleru k přípravě studentů na maturitní zkoušku z anglického jazyka. New Maturita Activator svou unikátní a přehlednou strukturou poskytuje komplexní shrnutí středoškolského učiva, což ulehčuje práci jak žákům, tak učitelům.

Hof Wim: Wim Hof - Ledový muž
398 Kč 343 Kč

Jediná autorizovaná kniha Wima Hofa o převratné metodě, díky které se můžeme naučit využít svůj fyzický i duševní potenciál.

Wim Hof, přezdívaný Ledový muž, je známý svými fyzickými kousky, kterými ohromuje celý svět a posouvá hranice vědy.

Fabešová Iveta: Vše sladké-19%
499 Kč 403 Kč

V nové kuchařce Ivety Fabešové najdete recepty na dezerty, které tvoří základy cukrařiny. Od naprosto jednoduchých až po ty, co vyžadují kus umu. Všechny jsou ale volené tak, abyste je zvládli v pohodlí vašich domácích kuchyní.

Kniha vesmír - Interaktivní mluvící kniha-18%
399 Kč 324 Kč

Interaktivní mluvící kniha Vesmír z edice Kouzelné čtení ukáže dětem od 6 let, jak dlouhou cestu ušel výzkum od prvotního pozorování hvězd až po lety na Měsíc a ještě dál.

Scaletti Fabio: Leonardo 500-19%
1 999 Kč 1 614 Kč

Malíř, sochař, architekt, přírodovědec, hudebník, spisovatel, vynálezce a konstruktér. Tím vším byl Leonardo da Vinci. Byl dokonalou renesanční osobností, která i 500 let po své smrti rozpoutává vášnivé debaty jak mezi odborníky, tak mezi laiky.

Gage Christos: Batman Fortnite - Bod nula 4-25%
79 Kč 59 Kč

Přicházejí noví bojovníci! Po šokujícím finále minulého dílu se začíná dávat dohromady skupina bojovníků. Budou jejich schopnosti stačit na odhalení tajemství smrtící hry? Nebo dřív dojde na další vražedný boj?