Gat Foods Gat Foods Jablkový koncentrát 1l
175 Kč

Oblíbený druh ovocného nápojového koncentrátu s jablečnou příchutí. Bez konzervantů. Pasterováno. Doporučené ředění: 1 + 6. Výrobek neobsahuje žádné alergeny.

Chuť Moravy Chuť Moravy Hovězí paštika
176 Kč

Tato hovězí paštika je pečena z vyzrálého hovězího masa, ceněného plemene Angus chovaného na Vysočině. Společně s játry, vepřovým bůčkem, trochou červeného vína a kořením se nám podařilo vyladit paštiku na kterou jen tak nezapomenete.

Chuť Moravy Chuť Moravy Slanináda malá
150 Kč

Představte si džem, který je tak akorát sladký, ale zároveň i slaný, malinko pikantní, voňavý po koření a kouscích vypečené slaniny. Výborný za studena, i lehce ohřátý. Tak to je slanináda. Ocenění slaninády: Regionální potravina jihomoravského kraje 2019 Zlatá Chuť jižní Moravy 2019 1ks 100 ml

Chuť Moravy Chuť Moravy Jarní hustopečské mandle 100 ml
150 Kč

Tušili jste, že kousek od Brna, ve městě Hustopeče je největší zachovalý mandloňový sad ve střední Evropě, který má více než 900 stromů? A víte, že každé jaro vykvétá záplavou bílorůžových květů a tuto podívanou můžete zažít i vy, pokud se vydáte po mandloňové stezce k této přírodní raritě.

Chuť Moravy Chuť Moravy Chmelíček
150 Kč

Chmelíček je ručně vyráběná delikatesa z mladých výhonků chmele. Ty trháme na jaře ihned, jak vyraší ze země a nakládáme je do výborného sladkokyselého, jemně kořeněného nálevu. Tato stará, zapomenutá receptura byla oblíbená u našich předků již v 17 století.

Šungitové kameny do vody 100 g
169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Filtrační šungitová drť čistí vodu, absorbuje obsažené škodlivé látky a současně vodu obohacuje o zdraví prospěšné stopové prvky. Šungit obsahuje vysoký podíl vzácné formy uhlíku, fullerenu, který působí jako antioxidant a výborný přírodní filtr.

Chuť Moravy Kdoulová vejmrda 100 g
138 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kdoulová vejmrda 100 g. Ne, neklame Vás zrak, avšak neděste se! To co držíte v rukou není nic hanlivého, ba naopak. Pod názvem vejmrda se skrývá tradiční pochoutka z křene, masového vývaru, octa a většinou jablek, které jsme my nahradili voňavými kdoulemi.

Dandelion Dandelion root - Pampelišková kávovina 50 g
175 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

PAMPELIŠKA- SUPERPOTRAVINA Z NAŠICH ZAHRAD Ocenění: Regionální potravina Pardubický kraj, Dětská chuťovka 2018. Pražený kořen smetánky lékařské. Působí protizánětlivě. Přispívá k normálnímu metabolismu sacharidů. Přispívá k normální činnosti jater.