Esschert Design venkovní nádražní hodiny s teploměrem Ø 16
1 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nádražní hodiny v bronzovém provedení s přirozenou patinou a krémovým ciferníkem. Z jedné strany jsou hodiny, z druhé strany teploměr. Hodiny jsou celokovové a vhodné i pro venkovní použití.

Esschert Design plechový kompostér, krémový
699 Kč 599 Kč

Akce

Ocelová dóza na kuchyňský bio odpad s aktivním uhlíkovým filtrem uvnitř. S postranními úchopy a víkem pro uzavření. Z kolekce SECRET du POTAGER.

Esschert Design kuchyňská váha Vintage, krémová
1 099 Kč 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pokud toužíte po plně funkčním a kvalitním kuchyňském doplňku, který by byl zároveň krásnou dekorací? Tak tato váha vás určitě nezklame.

Esschert Design sada zinkových květináčů s podmiskou, 3 ks
399 Kč 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Set 3 ks zinkových květináčků s oválnou podmiskou. Květináče jsou v pistáciově zeleném barevném provedení s potiskem divokých růží a šeříku a vnitřní stěnou ve stříbrném barevném zpracování.

Esschert Design zahradní zástěra s potiskem růže-16%
390 Kč 325 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plátěná zahradní zástěra se 3-mi jutovými kapsami pro vložení zahradních potřeb, nastavitelným popruhem za krk a nastavitelným páskem se zapínáním na klip. V pomněnkově modrém barevném provedení s potiskem motivu růží a hnědým lemováním.

Esschert Design zahradnická lopatka, kovaná s dřevěnou rukojetí
459 Kč 394 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zahradní železná ruční lopatka se špičatou čepelí a dřevěnou rukojetí z palisandrového dřeva, opatřenou koženou smyčkou pro zavěšení. V černém barevném zpracování železa s přírodním designem dřeva.